partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola sack in the morning
0
@takisobiektos To i tak lepiej niż Leao.
0
Kur** łysy woli dać tego Rejindersa zamiast Cherkiego XD. Z nim jest coś ewidentnie nie tak.
0
@malicinho Khusanov jest w dobrej formie, Foden jest beznadziejny w tym sezonie, z Cherkiego zgoda.
0
@Eto'o9 R10 Dziurawa przez zawodników czy system i fakt kto ich trenuje? Przecież oni mają podstawowy skład.
8
To jest niesamowite jak bardzo Guardiola nie potrafi grać na Real w fazie pucharowej. Rok w rok dostaje praktycznie w łeb. 2 razy mu się jedynie udało i tyle. Dziś Real zdziesiątkowany i z żółtodziobem na ławce trenerskiej, a City najmocniejszy skład i totalnie nie istnieje w meczu. Przecież to jest kompromitacja na każdym szczeblu. On już sobie powinien dać spokój z tym klubem. Tyle pieniędzy przepalane rok w rok a wyniki dość średnie będąc szczerym.
3
Kolejne jakieś kartoflisko madryckie co się każdy ślizga
0
Ciekawe kiedy pierwszy wylew City w obronie
0
@Piotrek1993 Lipsk, Bayer i Eintracht mają topowy skauting.
0
@BARCA1899Messi A kupili go w lato z la liga 2 za 5 baniek
1
Trzeba tv wyciszyć teraz…
0
@Encore A 2 lata temu był zawodnikiem sezonu w PL. Zjazd niesamowity zaliczył.
11
Ciria wydaje się być kimś kto akurat mógłby w przyszłości być dobrym prezydentem. Font to porażka.
3
Patrząc na naszą ławkę wczoraj, a dzisiejszą City to człowiek odnosi wrażenie jakbyśmy inny sport uprawiali.
1
@Lionel_Messi10 Guardiola sam przydusił tego Cherkiego. Chłop był w mega gazie to zaczął go na ławce sadzać, bo mu nie pasuje że Cherki grając bawi się piłką i cieszy widza. Po prostu nie rozumiem Pepa czasami...
0
Jak City wygrało w tym sezonie na Bernabeu na jesień to Cherki był najlepszym ich zawodnikiem na boisku. Dziś Guardiola mu nawet nie daje grać, a zamiast tego daje średniego Savinho. Po co? Cherki taki baller, a Guardioli nie pasuje, że on się bawi futbolem i gra ciekawie dla widza XD
0
@Lionel_Messi10 To nie jest najmocniejszy skład skoro nie gra Cherki...
17
No i jak tam? Wczoraj Barcelona gnojona, że sobie nie radzi z 12 drużyną PL, a tu lider PL, lider fazowy ligowej LM sobie nie radzi z 6 drużyną przeciętnej Bundesligi.
0
Ale ten Saka jest nijaki
0
@Tasde No ja obecnie płacąc 129 zł, mam wszystko co mnie interesuje. La Lige, LM, PL, Ekstraklapa i do tego dochodzi jeszcze Bundesliga czy tam Seria A. Tak naprawdę brakuje mi tylko MotoGP której jest akurat na Polsacie.
0
@heniusss No oczywiście, że nie jest. Oni to zawsze uargumentują tym, że wzrosły koszty na nową "bogatszą" ofertę.
0
@Bykunn No to wskaż inne XD. Litości. Nie wiesz, że nie sprzedali BLM a powielasz te głupote i jesteś z tego dumny.
0
@heniusss Na razie wróżycie z fusów. Przypominam, że nie tak dawno C+ prowadziło dość długie rozmowy z Polsatem na temat pozostawienia kanałów Eleven w ich ofercie, dogadali się. Myślisz, że za darmo? Już wtedy się mówiło że C+ przejmie La Lige. Obstawiam, że się podzielą na podobnych zasadach jak teraz.
0
@Bykunn Nazwa stadionu to coś co ma już przehandlowane dosłownie każdy topowy klub na świecie. Przecież te dźwignie były konieczne żeby jakkolwiek wzmocnić klub i rywalizować. Nie było innego sposobu. No i najważniejsze to fakt taki, że kłamiesz. BLM nie zostało przehandlowane. Laporta rozważał ten ruch, ale go nie wykonał.
0
@Bykunn No to wykup pakiet i nie narzekaj. W Polsce i tak oglądanie wszyskich rozgrywek wychodzi finalnie nawet tanio. W innych krajach na zachodzie dopiero mają patologię jeśli chodzi o prawa i ceny.
5
@Who_you_mam Ale, ale on przecież miał skurcze…
0
@Bykunn Zdefiniuj wszytko.
3
@Gary Czyli nawiasem mówiąc. W tym klubie nigdy nie będzie normalnie? ;)
10
To powinno zdyskwalifikować kandydaturę tego Fonta w trybie natychmiastowym…
0
#Teoria spiskowa alert XD
Obejrzałem skrót meczu Atletico-Tottenham i to co mi się rzuciło w oczy to fakt jak zawodnicy Spurs się ślizgali na tym kartoflisku w Madrycie, podczas gdy zawodnicy Atletico totalnie nic. Dokładnie to samo było w naszym meczu z nimi na Wanda. Czyżby Simeone jakieś nowe „taktyki” wymyślił? ;)