partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mbappe imo jeszcze zostanie na następny sezon, ale Messi i Neymar na pewno odejdą.
0
Tam nie było faulu? XD
2
W PSG to chyba taktyki nie ma, każdy lata gdzie chce.
0
PSG jest samo sobie winne po tym co odwalił ten Vitinha wtedy xd
1
Niedobrze mi jak słyszę te durną muzyczkę po golach bayernu
0
Drugi Fati XDDDD
1
Co za placek hahaha
1
Ilekroć patrzę na tego Danilo to mam wrażenie, że on tam się w tym PSG znalazł całkowicie przypadkowo.
1
@barcanawieki Tak jak Vinicius
0
Messi zielona koszulka. Pewnie walczy i jeździ na dupie :)
3
Jakiś Stalisic nad Cancelo XD
0
Odejść bo jest słaby
0
@dniel Kanye, Jay-Z, Pusha T, Asap i mógłbym jeszcze wymienić z ponad 10
I odnosząc się do twojego wcześniejszego wpisu do Kendrick też jest lepszy od Eminema, bo jego muzyka stoi na wyższym poziomie artystycznym. Eminem próbujący przerzucić do każdej swojej muzyki ten rap god to już rzyg totalny
0
@AlexDark00 Biedny Ferran chlip chlip, zawsze poszkodowany. Jak nie pozycja, to jeszcze coś innego się zawsze znajdzie...
7
@Lionel_Messi10 Eminem i najlepszy w historii. Wybierz jedno
0
@AlexDark00 W jednej akcji tak, i wciąż na Cadiz. Potem przyszły kolejne mecze i jakoś tej regularności już znowu nie było :)
0
@Messibestplayerintheworld No ładnie Ferran na tym na Cadiz, konkretnie na obrońcę co miał 300 minut w lidze
4
W przypadku gdy przyjdzie prawy obrońca to po co nam nowy stoper?
1
@VamosRakieta Od razu cały lewy sektor z takimi gabarytami
0
@Mns21 Jeszcze dojdzie do tego, że kibice każdego klubu z La Liga będą nas "gnoić" za to szambo
0
@David_Martin Chcą zbudować niby nowy ośrodek treningowy
0
@norbi77 No piękne było, ale ja i tam mam pewien problem z tym "powrotem". Bo nie pojmuję jak po takim meczu, po takiej dawce wiary w siebie że można wszystko itd, nie rozumiem jak można było pojechać w następnej rundzie do Turynu i zagrać dokładnie taki sam paździerz jak wtedy w Paryżu. Tak jakby uwierzyli w siebie na jeden mecz i tyle. Pewna drużyna z Madrytu po takich podobnych powrotach wygrywa całe rozgrywki :/
0
No No cienko z tym Dazn i liczbą subskrybentów. Może transfer Messiego by coś pomógł panie tebas?
1
@Radzio_94 Ameryki nie odkryje, ale konsola jest do grania i to PS5 oferuje nam możliwość w zagrania w absolutnie najlepsze tytuły.
1
Komentarz usunięty
3
@kuz Ale to przecież wie/wiedziała każda ogarnięta osoba. Poprawi się pewnie fizyka, tick rate, wydajność i ewentualnie jakieś drobnostki w mapach. Zresztą ostatnio cs i tak ma się bardzo dobrze, bo wczoraj czy tam przedwczoraj padł nowy rekord graczy online w jednym momencie.
0
@JohnnyBarca A Real tyle lat miał klątwę 1/8 LM...
0
@Rewolucja123 Znowu z przyjemnością będzie można się uczyć rzucać smołków :D
0
@Emhyr No chciałbym znów wygrywać po więcej niż 1:0 i wychodzić z grupy LM
0
Enzo to jest diamencik