2

@PatrychoO Bo polityka to najgorsze ścierwo jakie powstało. Różne władzę rządzą i tylko skłócają nas ciężko pracujących obywateli, skaczemy sobie do gardeł, zamiast jednoczyć, świat jest pod tym względem zepsuty do szpiku kości.

0

@Hosh haha daj spokój, nie pamiętam już tego XD

0

@Rifek Okey twój wybór

5

Dobra, ja pier... te debate, przepraszam, że wielu z Was zwyzywałem, nałożę na siebie pokutę. Polityka niestety źle na mnie działa, ale wciąż jesteśmy kibicami Barcy i to nas łączy, co złego to nie ja, wybaczcie:)

0

@FcPortoFan1999 mam w to wywalone

5

@Rifek Słaby troll

0

@Bobo25 Ty też, wesoło i tęczowo tam macie.. współczuję, ale nie każdy musi być dobrym i normalnym człowiekiem

0

@FcPortoFan1999 mnie ona nie obchodzi, to ten rifek srifek coś szczeka o niej:)

0

@Rifek a Ty lepiej na forum eurokołchozu

0

@Comentateiro wszytsko zostało powiedziane i pokazane, faktos i nie pozdrawiam, bo jak go bronisz to też taki jesteś propedofilski

0

@Bobo25 tak Ty, już to udowodniłeś nie raz i jeszcze twoja córka go wskazuje bo pisałeś, żenada totalna... ale jak se pościelisz tak się wyśpisz

4

Nie no jak można głosować na gościa który popiera pedofile, ludzie zastanówcie się

1

@Piterh777 hahaha pogodny, ten fałszywy uśmiech nazywasz pogodnym? Puknij się w ten lewy łeb

0

Komentarz usunięty

0

@Piterh777 No właśnie Ty się doucz, bo chyba masz klapki na ślepiach

0

@Bobo25 No chyba nie, widać Twoje fanbojstwo włąśnie, gdybym miał wybrać któregoś z nich na kolegę to byłby to Nawrocki, naturalny gość, lubiący sport, miły sympatyczny, swój człowiek, a ten podłokietnik tuska to taki muł, nawet patrzeć się na niego nie da, arogancki typ.

0

@Deathwing112 Nawrocki, wyższy, postawny chłop, a Trzaskowski taki krzywy jakiś, on to by najlepiej do kauflandu poszedł na paleciak, tam by pasował

0

Komentarz usunięty

0

@Bobo25 Nie, nie i jeszcze raz nie, albo jesteś fanbojem Trzaskowkiego, albo nie potrafisz słuchać i nie masz wiedzy, no przecież to kpina i głupoty co gada Trzaskowski.

0

Komentarz usunięty

0

@Bobo25 No właśnie ani razu się nie odniósł, moze raz, a tak to nic tylko pis i powtarzanie "nieprawda" jak to wszystko prawda

0

@Ryoumen To było raczej oczywiste bez mobilizacji

1

@mlodyg_ No bo Nawrocki wypada lepiej trzeba być ślepym i głupim żeby tego nie widzieć, a to chyba z nienawiści do pisu tak piszą chorągiewy społeczne

0

@Bobo25 Trzaskowski tym bardziej

0

Komentarz usunięty

1

@ComentateiroJakby weszła za Trzaskusia to by nie było różnicy:)

0

@zgutek jakie kłamstwa? Jesteś zaślepiony tymi głupotami obecnego rządu widać

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@kynio302 No tak średnio Twoja riposta z tym oszustem haha ile Ty masz lat? 13? Ale czego wymagać od kogoś kto popiera niewolnictwo w Polsce

5

Nie no Trzaskowski coraz gorzej, Nawrocki go tłamsi tymi pytaniami, a ten ciągle gada nieprawda mimo że każdy wie że to prawda. Nawrocki wygrywa te debate mimo, że obaj są jacy są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?