pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bruttal
Świetne argumenty, możesz wskazać te akcje jak go objeżdżali?
1
@arasz1819
Coś na temat?
Czy ja tu piszę o liderowaniu? Mało tego, że na to liderowanie nie zasłużył?
Ma prawo zagrać słabo, tak jak można miec prawo napisania tego że zagrał słabo. Czy to jest problem napisać coś krytycznego na temat jednego a na drugiego już nie ?
0
@Bruttal
Tzn? Busquets dzisiaj dobre akcje w obronie, największa liczba odzyskań piłki.
0
@Fake69
Przez Busiego pomocy prawie nie ma. hmmmm. Dzisiaj de Jong w pomocy grał słabo, ale przez Busiego nie było pomocy.
0
@cat_r37
Zaraz Cię zbluzgają.
2
De Jong i Busquets bardzo podobna gra dzisiaj.
Busi najwięcej odzyskań piłki, ale i pewne błędy były, mała zwrotność i złe dogrania.
De Jong w ofensywie nic, w defensywie straty, objeżdżany dodatkowo duży błąd w ostatniej minucie, gdy najpierw strata a potem Munir odegrał na sam na sam.
Jeden ocena dwa razy wyższa od drugiego.
3
@kcule14
Umtiti popełnił dwa najważniejsze błędy w spotkaniu, miał dobre interwencje, ale głównie jego gra zdecydowała o złym wyniku.
BUsquets dość poprawnie, najwięcej odzyskań piłki, wychodziła mała zwrotność, jak na niego niedokładne podania się też zdarzały
Dembele - próbował wychodzisz szybko na skrzydło, ale nie za bardzo potrafił potem coś skonstruowac.
0
@Encore
To właśnie napisałem, dobrze wchodził w pierwszej części akcji a potem już złym podaniem tracił to co wypracował.
0
Trudno kogokolwiek wyróżnić. Messi i Mingueza mimo wszystko a potem już nie bardzo kogo. Dembele fajnie, ale znowu co przejdzie to źle poda,
0
@masq
Jak gra źle to widzę, jak gra dobrze to też widzę. Dla mnie argument "jest parodystą" jakoś nie przemawia.
0
@El dominatore
Dlatego napisałem, że nie widziałem wcześniej. Miał w tym meczu już z 8 odzyskań piłki, ale pojedynki główkowe zawsze były słabą stroną, więc się zdziwiłęm.
0
Busi wygrał dwa pojedynki główkowe i to wzięty w kleszcze. Nie widziałem tego wcześniej
0
@Xavyol
NIe zauważyłęm, możesz je wymienić w ciągu tych dwóch minut, bo po pierwszym przechwycie oddał do Leo który stracił a po drugim do Pedriego. Wymyśl coś lepszego
1
@jedrek7000
W 2 minuty dwa przechwyty
0
@M4C1O0
Właśnie miał przechwyt przed stratą Leo
0
@Gomess
Tzn? Jak się dał objechać ? Krył strzelca?
0
@Triv44
Jeszcze TVP ABC
1
NIe mówię że komentarz jest idealny, ale jest dużo lepszy niż na eleven. Równo wszystkich traktują, mówią co jest na boisku a nie wymyślają.
0
@Gomess
Uwielbiam jak ktoś zaczyna dyskusję od słów: " Ty jesteś ślepy" wspaniały argument.
Przy straconej bramce co takiego zrobił ? Krył strzelca, dał się objechać.
1
@GeneralXavi
Nie napisałem że napisałeś :)
0
@GeneralXavi
Firpo nie gra złego spotkania.
0
@Vebrol
Czemu ?? Gra dobrze w pierwszej połowie, dużo biega, dobrze się ustawia, ma najwięcej odbiorów
0
@itmustbejoke
tak i to bardzo w pierwszych 20 minutach, potem ogólnie Barcelona oddała piłkę
0
@masq
Świetny argument, Messiemu też dasz 10 za pierwszą połowę bo z Arsenalem strzelił kiedyś 4 bramki ?
0
@Gomess
Co takiego złego zrobił, ile razy mu zabrali piłkę, ile razy odpuścił krycie ?
1
@Cariones
Najwięcej ma odbiorów, przechwytuje pod naszym polem karnym, niezły występ
7
Najaktywniejszy Dembele, początek każdej akcji świetny a potem już różnie
Pedri - masa strat i niewidoczny
Messi w pierwsze3j części pierwszej połowy bardzo aktywny, potem przygasł
De Jong - przeciętnie w obronie, w ataku kilka wejść w pole karne ale bez historii
Busquets - najwięcej odbiorów, niezła pierwsza połowa, ale hejterka i tak będzie wypisywać dla zielonych
Griezmann - dużo strat i ale plusik za podanie do Leo
Firpo - aktywny w ofensywie, liczne wejścia na skrzydło, w obronie mniej pewnie, ale tragedii nie było
0
@Gregsky10
Dzisiaj Busi kilka świetnych odbiorów.
0
@masq
NIeważne co zrobi, gdzie jest, ważne wina Busquetsa
0
@AdiKingu96
Dzisiaj zbiera większość piłek