pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gallaret,
zagrał dwa dobre spotkania z Milanem i rayo. Z PSG zagrał słabo to jedno podanie do pedro nie zmienia nic, Messi zrobil cała akcję, Villa nie potrafiac przejść obrońcy, oddał piłkę najbliższemu (on innych podań nie ma) a Pedro przymierzył, poza tym zmarnował doskonałą sytuację, nie będę tez przypominał, że po jego faulu w pierwszym meczu padła bramka dla PSG.
Villa zagrał słabo chociażby w przedostatnim meczu ligowym, (ostatnim w którym grał) i nie chodzi nawet że nie strzelił karnego, i nie wykorzystał sytuacji sama na sam, po prostu gral fatalnie, złe przyjęcia, złe podania, mecz na stojaco, Barcelona wygrała 1:0 po golu Fabregasa.
Wiem, że bedziesz bronil Villi, ale rób to merytorycznie.
0
Messi0045,
Adriano był najsłabszym zawodnikiem na boisku.
0
messaldo,
Zaryzykować zdrowie najlepszego piłkarza ?? Co ty piszesz ?? Jakby mu się coś stało to by się w trzy miesiące wyleczył !!!! Ile Ty masz lat ??
Bardzo dobrze zrobił, że go nie wystawił, nie pomógłby zespołowi a mógłby zaszkodzić sobie i zespołowi na przyszłość.
0
Adriano - ogólnie dość dobry sezon, ale w meczu z Bayernem był najsłabszy na boisku.
0
Gallaret,
Zrozum, że ja nie winie Villę gdy zespołowi nie idzie. ja krytykuję Ville i nie odnoszę tego do gry zespołu. Czasem drużyna może zagrać dobrze a jeden z zawodników fatalnie, czasem odwrotnie. Ja krytykowałem Ville po meczach w których grał żle i nie patrzyłem czy wtedy Barcelona wygrywała, przegrywała czy zremisowała. Villa zagrał w ostatnich 10 spotkaniach tylko w dwóch dobrze, a Barcelona mimo jego słabej postawy większość z tych meczy wygrała.
0
KamQiX,
Jakie masz podstawy twierdzić iż Abidal jest dzisiaj najlepszy lub drugim co do najlepszych stoperów Barcelony ??
0
PatrychoO,
Abidal - najlepszy obecnie stoper Barcelony ?? Abidal jako stoper był wystawiany z musu, to jest nominalny lewy obrońca, dzisiaj musiałby walczyc o skład z Albą. Poza tym, jak mozna napisać że Abidal jest obecnie najlepszym stoperem barcelony. Piszesz, jak dziecko z gimnazjum. Skad znasz jego formę i wydolność ?? Podaj w ilu meczach od dwóch lat grał i potwierdził swoją najlepsza formę ??
O Villi sie nie wypowiadam, bo juz zbyt wiele mowilem o jego słabym kolejnym sezonie.
0
Chciałbym aby ktoś napisał coś merytorycznego w kwestii obrony Villi w obecnym sezonie. Sezon ma fatalny i to już kolejny sezon. To moja opinia.
Co do innych to Alexis tez nie błyszczy, jednak ma szanse na lepsza grę chociażby ze względu na wiek i zaangażowanie, Pedro również bez formy, jako wychowanka Barcelony to dałbym go do drugiego zespołu, niech sobie ponownie zasłuży na pierwszy team.
0
Catalonia_is_not_Spain,
W wszystkich ostatnich meczach Villa grał na środku jako typowa dziewiątka, nawet z bayernem, obejrzyj mecz a nie sugeruj sie rozpiska dziennikarzy.Villa zagrał łacznie w 30 meczach zliczajac laLiga i LM (nie licze CdR), na ostatnie 10 spotkan dobrze zagral w dwóch. Ostatnio jak wchodzi to gra od pierwszej minuty.
Wspólpraca z Messim wypaliła w trzech spotkaniach w tym roku 9Depo, milan i rayo) reszta to piach. Nawet patrzac na ten argument, co jesli Messi dostanie kontuzji ?/ Villa juz grać nie będzie, bo współpraca z innymi juz mu sie nie układa.
0
Gallaret,
Twój komentarz to przeważnie personalny atak na mnie, lub wmawianie mi czegos czego nie napisałem. Nie pisałem, że caly zespół zagral super, ale że Villa zagrał slabo, jak przeczytasz moje komentarze pomeczowe to zobaczysz że pisałem że Pedro i Cesc grali równie slabo, a najsłabszym według mnie był w tym meczu Adriano. Więc twój komentarz jak zwykle sie kupy nie trzyma. Nigdzie nie pisze że Villa to Messi i powinen wziąć ciężar gry na siebie, czy kreować sytuacje (on przecież tego nie potrafi). Nie winie Villi za wynik meczu, ani za slaba postawę całej druzyny, ale piszę że grał słabo, ciągle mi coś wmawiasz.
0
VillaMaravilla5000,
Villa w meczu z Bayernem w I połowie nie miał ani jednego strzału, - celnego czy nie celnego, ani jednego odbioru, miał 8 kontaktów z piłka z czego 6 strat. Pierwsza połowa to była jego katastrofa, w drugiej troszke lepiej, ale nadal słabo. Przestań naciagać rzeczywistość. Jakby sie dobrze wysuwał to by dostawal podania, a jak chłop kolejny mecz jest na stojaco to co mozna wymagać.
0
dedee,
Villa grał dobrze w pierwszym sezonie w Barcelonie, a w sezonie w którym dostał kontuzji już grał fatalnie, przez te kilka miesiecy przed kontuzją grał katastrofalnie, jeśli sprawdzisz sobie archiwum ocen pomeczowych na tym portalu, przekonasz sie ze w prawie każdym meczu miał najgorsze oceny z całej drużyny. On przed kontuzją grał równie słabo
0
wrinkles,
podaj jeden argument za pozostawieniem villi, który od 2 lat gra piach.
0
michaq33,
Villa jest totalnie bez formy od dwóch lat, to chyba dobry argument za jego sprzedażą. Nie strzela, nie asystuje, brak skuteczności, duża liczba strat, brak wygranych pojedynków 1;1, brak szybkości, zatracenie instynktu strzeleckiego, dwa dobre mecze z ostatnich DZIESIĘCIU.
Wystarczy argumentów ??
0
Dla mnie zawodnikiem meczu był Pique lub Bartra, Pique za pierwsza połowe Bartra za drugą, potem dopiero Song. Song grał dobrze, ale mial dwie grozne straty na 30 metrze od własnej bramki miedzy 35 a 38 minuta gry i dał sie minąc jak dziecko Riberyemu przy trzeciej bramce. W pierwszej połowie gdyby nie Pique, to ona skończyłaby sie już 3-4 dla bayernu, bramka samobójcza przypadkowa, jakby nie to, to na piłke czekal juz zawodnik Bayernu. Bartra w drugiej połowie spokojny, opanowany, praktycznie nie do przejścia, 3-4 kluczowe odbiory w tym zatrzymał profesorsko Robbena gdy ten szedł już na 1;1 z valdesem, nie zawalił przy żadnej bramce, chociaż mógł być lepiej ustawiony przy drugiej, jednak to Adriano dopuścil Mullera do pozycji strzeleckiej. Jak dla Mnie najgorszy w tym meczu był Adriano, w ofensywie niewidoczny, w defensywie dwie bramki stracone go obciążaja i niezliczona liczba ograń przez Robbena.
0
Gallaret,
Gdzie masz bezmózgą krytyke, widze, że potrafisz tylko obrażać a nie dyskutować. Miałem nadzieję że jest to dyskusja na poziomie, widać jak nie masz argumentów to potrafisz obrażać.
Możemy każdy z ostatnich 10 meczy Villi omówic, przedyskutować, Ty zapewne uciekniesz od dyskusji i zaczniesz personalny atak na mnie. To jest gówniarskie i załosne.
0
Gallaret,
Zrozum, że ja tylko odpisuje jak ktos pisze bzdury na temat Villi. Villa gral w 23 meczach ligowych i 7 ligi mistrzów. Napisałeś że mimo wysokiej formy był olewany przez Tito. To oczywiście nieprawda, grał duzo mimo, ze grał fatalnie. Tito wystawiał go , mimo że david jest od 2 lat bez formy - przed kontuzja grał jeszcze gorzej niz teraz. A teraz gra fatalnie.
ps. Jeśli opisuję w jakimś poscie gre Villi przez cały mecz to moge uzyć słowa Villa z 10 razy - Villa podanie, Villa strata, Villa sie nie wraca, itd.. więc 23 razy na 10 postów jesli pisze głównie o Villi to nie jest dużo.
Mógłbyś raz odnieść sie do tematu a nie do mnie. Pedro gra fatalnie, Cesc tez i ja ci nie zabraniam pisać o tym, więc nie rozumiem dlaczego masz do mnie pretensje gdy piszę obiektywnie o grze Villi w tym sezonie.
0
Gallaret,
Znowu piszesz o Villi jakby był w super formie, ekstra snajperem, to, ze jest dla ciebie bogiem to widac, bo po każdym jego fatalnym meczu go bronisz. On miał fatalny sezon. w ostatnich 10 spotkaniach w których grał to dobrze zagrał w dwóch. On jest totalnie bez formy, ale Ty i tak napiszesz, ze jego fatalna dyspozycja to wina Tito, Roury, Pepa i kogo tam jeszcze.
0
19KamilFCB10,
Villa nic nie grał - I połowa - zero strzałów, zero odbiorów, 8 kontaktów z piłką z czego 6 strat !!!
0
Gameboy09,
To był gest szacunku dla zawodnika u którego stwierdzono nowotwór. Chciano go tym uhonorować i pokazać , że zawsze będzie częścia drużyny i że cała drużyna jest za nim.
0
Gallaret,
Masz do mnie pretensje że słusznie krytykuję Villę ? Czy, że oprócz tego że słusznie krytykuje Villę nie krytykuje innych słabo grających ??
Słabo zagrali wszyscy ofensywni gracze (jeżeli miałby kogoś wyróżnić tylko tylko troszkę Iniestę) w defensywie Alves słabo a Adriano katastrofalnie - Robben robił z nim co chciał i ile razy chciał.
0
Stefan Torpeda,
Villa nie schodził na skrzydła. On praktycznie stoi na srodku na linii z obrońcami w każdym meczu, dzisiaj przynajmniej nie łapał spalonych, tak jak we wszystkich innych spotkaniach. Villa lepi jakieś akcje ?? On nie kreuje gry, on ma najmniejsza ilość asyst ze wszystkich ofensywnych zawodników Barcelony, on podaje tylko i wyłącznie do najbliższego zawodnika . Wskaż chociaż jedno inne jego podanie w kilku jego ostatnich spotkaniach. Nie pisz bzdur że musi konstruować akcje, jak on ich nie konstruuje. Jest lisem pola karnego, (może był kiedyś - kilka lat temu), a jednak nie wykorzystuje sytuacji, jest mega nieskuteczny. Zliczając jego statystyki z LaLiga i LM to on nie strzela nawet w co trzecim spotkaniu.
Villa nie wygrywa pojedynków 1 na 1, jest wolny, nie podaje w tempo, spowalnia akcje.
Jak chcesz dyskutowac a chciałes to napisz coś konkretnego i prawdziwego na temat przydatności Villi w przyszłym sezonie w barcelonie, za Rok bedzie on miał 33 lata.
0
Gallaret,
Jak zawsze będziesz bronił Villi. Zgadzam się, że cały zespół ofensywny zagrał słabo. Jedynie Iniesta próbowal cos robić, ale to raczej próby niz coś konkretnego.
Zrozum, ze nie krytykuję teraz Villi ot tak sobie, ale komentuje jedynie komentarze osób którzy piszą jaki wspaniały mecz Villa dzisiaj zagrał albo jaki ma fenomenalny sezon.
O zdaniu o wstydzie nie będę pisał, staram się w dyskusji nie odnosic sie do osoby komentującej a do faktów boiskowych, szkoda że nie każdy to potrafi.
0
Stefan Torpeda,
Villa w ciagu ostatnich 10 spotkań zagrał dwa dobre spotkania. reszta to fatalna gra, totalny piach. Brak skuteczności, szybkości, nie wygrywa pojedynków 1 na 1, brak zdecydowania, opóźnia akcje, no i mega ilość strat w każdym spotkaniu. W ostatnich spotkaniach gra na szpicy jako dziewiątka, taki snajper za 40 milionów powinien grać o niebo lepiej, a gra po prostu fatalnie.
0
Stefan Torpeda,
Zastanów sie co piszesz. na ktorym skrzydle grał dzisiaj Villa ?? On grał na szpicy jako dziewiatka, chyba że meczu nie oglądałeś.
0
TedeFCB,
Bartra był najlepszym zawodnikiem drugiej połowie, praktycznie bez strat, nie zawalił przy bramkach, kilka naprawde świetnych odbiorów, w tym w sytuacji 1;1 z Robbenem gdy ten wyszedł by sam na sam z valdesem. Bartra był solidny w tym meczu.
0
zipi78,
Co ty piszesz ?? Napisz coś merytorycznego i zgodnego z rzeczywistością na temat Villi w tym meczu.
0 strzałów w pierwszej połowie i 6 strat na 8 kontaktów z piłką.
0
galix22,
Villa nie grał dzisiaj ani w ostatnich meczach na skrzydle tylko na szpicy jako dziewiątka, czyli środkowy napastnik. Jednak ostatnio grywa fatalnie.
0
arasx3x,
Co Villa zrobił. W pierwszej połowie, 0 strzałów, 8 kontaktów z piłką i 6 strat !!! W drugiej połowie udało mu się strzelić w kierunku bramki (nie atakowany przy strzale głowa nie trafił w światło bramki), ale dalej kilka strat, ogrywany bezlitośnie przez obrońców, zero wygranych pojedynków 1;1.
0
Pressinho,
Villa zagrał dzisiaj fatalnie. On zagrał 2 dobre mecze z ostatnich 10.