31

To jest oczywista sprawa. Ma ogranego Szczęsnego który jest w gazie, dobrze współpracuje z wysoką linią obrony. Nie ma mowy, aby w końcówce sezonu stawiać na Ter Stegena. I nie chodzi tutaj o to "kto jest lepszy" tylko o zgranie z drużyną.
Treningi nie zastąpią rytmu meczowego.

18

Wiele z tego nie wynika ale jedno jest pewne. Archivo VAR dołączyło do spisku i hejtu na Real Madryt xd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@sevs Bo z Rudigerem to poważna sprawa była i Carlo był czujny :-) Podobno po analizie sytuacji sekcja medyczna białych rozważa zakup aplikatorów do usypiania zwierząt. Taki o zasięgu do 70 m na strzałki to stosunkowo nieduży koszt, a można uniknąć nieszczęścia xd

1

@Tomek54321 Nie za darmo tylko za chorą pensję, którą nam wspaniały prezydent załatwił.

3

65 mln € to dobra cena .. za Marina lub Forta .. a może nawet obu na raz xd

7

Wczoraj pokazał szybką, kombinacyjną grę na skrzydle. Coś co mamy tylko z prawej strony pojawiło się nagle na lewej. Oczywiście zasługa w tym także Olmo, Pedriego itd .. ale Ansu udźwignął ten temat.
Szkoda, że ma taki wysoki kontrakt bo właściwie dobrego wyjścia nie ma (jeśli odrzucić marzenia o obniżeniu, rozłożeniu w czasie i inne brednie)

11

Ostrzeżenie.
Najgorsze jest połączenie choroby Alzheimera z biegunką. Przejawia się dylematem:
Biegnę ... ale dokąd ?

Slokojnych świąt życzę :-)

41

100% racji. Terminarz i podejście LL do klubów grających w LM to kryminał. Dobrze, że Flick powiedział to wprost. Choć niestety pewnie niewiele to zmieni

2

@KamQiX Bana to powinien dostać za wulgaryzmy. A pozostałe wypowiedzi - wolność słowa. Tutaj nikt nikomu nie powinien zabraniać, opowiadać głupot, mylić się, robić z siebie pajaca czy zwyczajnie być "idiotą" :-)
"Więcej niż klub" to także być "ponad to" w przypadku głupich wypowiedzi :-)
tak to widzę.

1

@Terapuls Ze sklepu z dziewiątkami :-)
będzie dobrze.

0

A jak stanie na głowie na piłce to też żółta czy tylko ryj rozwalony?

2

@Kazragore szczerze mówiąc zdziwiło mnie to, że dopiero teraz tak jest. Byłem przekonany, że od wielu sezonów we wszystkich zespołach tak to wygląda.
Po co im te 16 kamer taktycznych. W studio TV mogą pokazać błedy i akcje a w szatni nie mogą .. dziwne

1

Jeśli już to tylko na prawą stronę na końcówkę. Nie ma szans aby nie trenując w pierwszej drużynie prawidłowo trzymał wysoką linię obrony

0

A może jednak Yamal zacznie na ławce?
W ataku bedzie fermin Lewy ferran

0

Będzie problem ze składem. Yamal ma 120 minut w nogach, Ferran grał piach z Holandią , Rafy nie będzie.
Dobrze, ze mamy Ansu xd
A tak poważnie ... damy radę :-)

2

Oczywiście Flick wie co robi i wie co mówi. Szacun za konkret i decyzję.
Osobiście wolałbym jednak mieć Raphe na ławcę - choćby na ostatnie 15 minut w razie czego. No i mental dla drużyny też większy.

0

@catalanian09 dokładnie. Niezła ściema z tym artykułem. Być może tego typu operacja będzie wykonana ale z pewnością nie będzie wyglądała dokładnie tak. Prawdopodobnie w jakiś inny sposób dostanie to co ma i tak dostać.

0

@BISHBASHBOSH pożyjemy, zobaczymy...

0

Raphinia sportowa złość przekuje w doskonały wystep w czwartek ????

0

@Redakcja
Brakuje s w tytule

2

@turhiay chyba ty ????????
Przeciez to były totalne bzdury dziennikarzy

0

A ja myślę, że tutaj chodzi o co innego - klub stara się doprowadzić do sytuacji w której z jednej strony umowa zostanie podpisana tak, aby barca kontrolowała sytuację, a z drugiej żeby kontrakt był "urealniony do warunków rynkowych". Tylko w takim przypadku unikniemy sytuacji jaka jest teraz (możemy de Jonga tak naprawdę pocałować w ... podobnie Langlet'a)
I jeśli tak sprawa wygląda, to przecieki pozwalają popatrzyć na sytuację z optymizmem. Po przedłużeniu kontraktu będziemy zadowoleni z de Jonga albo będziemy mieli szanse w miarę sensownie go sprzedać i zarobić.
Klub wg mnie pokazał podobną mechanikę myślenia w przypadku Araujo.

2

To jest bardzo dobry pomysł.
Trzeba to zrobić tak: w poniedziałek kupic go za 1 mln eur, zrobić imprezę i wielkie show, a we wtorek sprzedać do PSG za 50 mln.

Tam Neymar znajdzie swoje szczęście, chwalę i złotą piłkę

14

@kejdzi a we Francji ładunek w redakcji

0

@kejdzi Prawdopodobnie masz rację. Coś na planszach realizator chyba pomieszał. Patrzyłem przed chwilą na uefa.com i w statystykach mamy 1 czerwoną i 1 żółtą (Inigo)

0

@kejdzi wydaje mi się, że obaj. Araujo za dyskusje, a Inigo za pie...nięciem ochraniaczem o trawę jak wstał :-)

0

@PIWOSZ89 Bo? sie wywrócił?

7

No i fajnie. Wie gdzie jest, wie kim jest i podchodzi do tego z właściwą rezerwą. Oby tak dalej. Jak zostanie na dłużej to tylko się cieszyć :-)

4

Bardzo dobry pomysł.
Barça Atlètic sobie nie radzi ... Neymar może pomóc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?