piJohn
Dołączył/a: październik 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
po pierwsze, nikt z Realu nie narzeka na sędziego z wczorajszego meczu...
po drugie:
Laporta - ale to Ty dzwonisz... ;>
0
@Kapitan hawk tam jest trochę nudno a tutaj jest z kimś wejść w konwersacje na poziomie ;)
0
@FiscaelBarca nie mówię, że to co robi to coś złego ale chodzi o ogólne odczucia.
wcześniej bylo, że jest młody, że dzieciak, że ma czas.
teraz jest już pełnoletni - więc ten poziom odpowiedzialności wzrasta.
poza karlami jest jeszcze 'nakladanie' korony, życie rozrywkowe z kobietami oraz wywiady i wypowiedzi przedmeczowe, które nie przekładają się na postawę na boisku.
0
@Azazel_Pazuzu @Kapitan hawk jesteśmy na stronie Barcelony, więc mówienie o Realu jako "my" jest trochę nie na miejscu...
do tego "im" - czyli zawodnikom.
albo jesteście przewrażliwieni albo lubicie łapać za słówka xD
0
@addept za Alonso mieli za lekko, a za Arbeloe wrócił Pintus i jest już ciężej :]
2
wszystko miałoby sens, gdyby każdą decyzję z VAR sędzia musiałby w LaLiga uzasadnić.
w Premier League jest, w Bundeslidze też, w Serie A i Ligue1 również...
tylko w LaLiga trzyma język za zębami... ;]
w sumie w LaLidze nie ma też GoalLine - ale to już wina Tebasa... ;>
0
@Azazel_Pazuzu ostatnio jak prowadził im spotkanie (z Celtą) to szastal kartkami na lewo i prawo i kilku powyrzucal ;>
za tamten mecz zebrał pochwały od CTA i LaRambli - lecz ostatnio sędziował Barcelonie przeciwko Mallorce i został antybohaterem...
1
@BojanKriKicz w tym sezonie tabela jest wyjątkowo płaska - wygrasz 3 mecze z rzędu i jesteś w połowie tabeli (:
0
@Sulimo musiałoby za dużo nie zadziałać w klubie by Legia spadła.
ale jak Papszun nie dotrze do zawodników to jest możliwe, że spadną.
byłby to ciekawy przypadek, bo zazwyczaj to spadały kluby, które miały finansowe problemy albo kadra nie była na poziom Ekstraklasy.
Legia jednak biedakiem nie jest, a ich kopacze w większości to są reprezentanci kadr narodowych - więc ogórami nie są...
to, że Pudel mówi piękne słowa, które nie mają pokrycia w rzeczywistości to osobna kwestia...
1
@Bolton mają w planach zrobić coś w stylu SteamMachines - sprzęt niech robią inni a M$ da naklejkę XBOX i będzie cacy, można grać ;>
@marcin62 zauważyłem, że polityka XBOXa przez ostatnie 2 dekady polegała na zalapaniu wielu srok za ogon - finalnie nadal nie wiem co robią i czy finalnie to się opłaci.
XBOX (I) - "no dobra zacznijmy" ,
XBOX360 - "zróbmy konsole do gier" - i to się udało.
XBOX One - "zróbmy cos więcej niż konsole, zróbmy centrum multimedialne" - tyle, że nacisk na MediaCentre byl większy niż na konsole.
XBOX Series - "dajmy graczom gry, więc kupmy studia, by robili dla nas gry. damy abonament na gry - jak Netflix dla VOD"
XBOX w 2025 - "konsola? jaka konsola?"
XBOX w 2026 - ??
PlayStation czy Nintendo przy tym jednak ma jakiś plan strategiczny. gdyby nie finansowe pompowanie XBOXa przez Microsoft to skończyliby jak SEGA / ATARI 30 lat temu.
4
@addept dziwny przypadek u Hujsona.
w zeszłym sezonie nie opuścił żadnego meczu z powodu kontuzji a przecież grał w Premier League.
0
artykuł AS ma taką samą wartość jak stwierdzenie, że po dniu jest noc a w związku z tym temperatura powietrza jest niższa... (:
Nobla za to odkrycie nie dostaną...
1
@capoN zrobiłeś bardziej rzetelną analizę, niż sporządzil AS - pogratulować :)
0
@FiscaelBarca wg mnie jest to bardziej efekt jego podstawy pozaboiskowej i 'przemiany', która miała miejsce pomiędzy sezonami...
w zeszłym sezonie też miewał okresy, gdy był niewidoczny - tyle, że wtedy nie był na świeczniku, na który sam wszedł...
0
szachy 9D pod kontrolą Laporty...
cytując klasyka: "raz zdobytej władzy już nie oddamy"
0
trzeba zbierać plusy przed wyborami... ;]
brawo Panie Laporta, za strategię :)
0
@Mroziu chociażby dlatego, że nie chowasz ust pod koszulkę, by odpowiedzieć "jesteś mistrzu, ziomuś - życzę miłego dnia" :D
#ironicalert
0
@PIOTR76BARCA Uistiti srebrzysta
i nawet występują w Brazylii :D
0
@ote1989 myślę że jakby Prestiani tak samo jak do Winicjusza powiedział Rudigerowi to myślę, że młody by skończył mecz bez głowy nim sędzia ogarnąłby co się wydarzyło ;]]]
0
@Coveta czy ja wiem...
o ile przeczytałem a nie przeczytałem tego zbyt wiele to Trump dostał po łbie nawet od swojej Partii.
Inna sprawa, że po nim to spływa i powiedział, że "nie sprawdzał tego posta przed wysłaniem w eter", potem i tak skasowali i obwinili pracownika sztabu...
0
@SeWo77 do-wody?
skacz! :D
0
@Azi to nadal był plan A - tylko, że:
A. Barca cały czas gra stałą intensywnością, która była wysoka
B. rywale na dłuższą metę nie dowozili do końca i padali w starciu z intensywnie grająca Barca.
0
@mint jak dla mnie to Flick ma tylko plan A. innego już tak za bardzo nie posiada...
tak było w Bayernie, tak było w Die Mannschaft i tak też wygląda w Barcelonie...
1
@4Fabregas4 nie wiem czy załapałeś ironię ale @Azazel_Pazuzu miał na myśli Ferrana ;>
2
"Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły..." :D
3
@FcPortoFan1999 dlatego, też myślałem że chodzi bardziej o Araujo, który sam przyznał, że Vini z nim się kontaktował w wiadomej sprawie.
0
@cules_since95 albo wybudziłaby Atletico do kolejnych bramek...
z jednym się zgodzę - różnie mogłoby się to skończyć.
0
@ShawnC może dlatego, że Laporta ma kolegów w agentach i trzeba robić przysługi ;]
3
@FcPortoFan1999 też o tym pomyślałem.
tytuł jak zwykle clickbaitowy ;>
1
chyba fotka niezwiązana z tematem...