pienaar
Dołączył/a: listopad 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziękuję Ci że to napisałeś bo mi się nie chciało
0
Polecą głowy jak w grze o tron
1
Napiszę po raz kolejny - nienawidzę EV zniszczył moją Barcę I znów ośmieszył
3
Chyba przebilismy PSG i Madryt. Ale wstyd JPRDL!
0
Właśnie się zorientowałem że wylewam dziś mnóstwo hejtu. Ale jak tu nie dać upustu po takim..... nie mam przymiotnika na to co się stało.
1
Chyba kroi się nowe przysłowie, po prostu: frajer jak Barca!!!
3
Jak ja nienawidzę Valverde!!!
1
Liverpool gdyby musiał, strzeliłby dzisiaj siedem bramek
1
Ja po Romie tak i dziś nie jestem smutny tylko zły. To musiało się tak skończyć z takim składem. Staruchy!!!
1
Odejdź do Kataru
15
Chyba jestem za Valencią w finale, ale tylko dla tego że szukam sposobu na wyje... Valverde
3
Nie wierzę kolejny raz to zrobili!!! Sprawili że mistrzostwo i ewentualny puchar gówno mnie obchodzi
4
Jak któryś w wywiadach powie że muszą wyciągnąć wnioski z tej porażki . To przysięgam pojadę do Barcelony i obrzucam go fekaliami konia
5
Stawiajmy w następnym sezonie na Rakiticia, Busqetsa i Suareza no przecież to Busqets Rakitic i Suarez!!!
0
Czy wam też się wydawało że pierwsza połowa trwała jakieś 63 min?
0
Trzeba go wzmocnić fizycznie i klubu w tym głowa. Jesteśmy na takim etapie że powinniśmy dać radę bez niego. Chociaż na kontry w rewanżu z Liverpoolem by się przydał.
3
Griezmann! Griezmann! Griezmann!
1
Mam nadzieję że Messi wejdzie w ten mecz na pełnej ku.... Mam nadzieję że wie że musi to zrobić
0
No oczywiście :)
0
Puki co mam takie wrażenie że chłopaki z Messim to trochę tak jak niezaradny syn na garnuszku u mamy, którego mama wyciąga z tarapatów. Jak mama umrze wtedy syn się otrząśnie i będzie sobie musiał poradzić.
6
Messi jest gwarancją zwycięstw na Camp Nou z każdym
0
Wygrajmy najpierw żeby nie było lipy, później będziemy pogratulować
1
Jak zwykle nie wiem co wzbranialo EV przed wpuszczeniem Malcoma. Nienawidzę go za tego chłopaka.
0
Bo lepsza drużyna przy takiej postawie by nas zgwałciła
4
Nawet jeżeli zdobędziemy tryplet, nie zmieni to mojego zdania o EV - do zwolnienia!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Noooooo i Malcomem :)
0
Oj idź, wręcz biegnij
3
Jeżeli mówi prawdę to bardzo go cenię bo przedkłada pasję i miłość do klubu nad pieniądze i dużo bardziej przyjemnie będzie patrzeć jak dostaje wpier..... od najlepszego klubu w kosmosie jakim jest BARCELONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
To już nie ten level