2

Dziękuję Ci że to napisałeś bo mi się nie chciało

0

Polecą głowy jak w grze o tron

1

Napiszę po raz kolejny - nienawidzę EV zniszczył moją Barcę I znów ośmieszył

3

Chyba przebilismy PSG i Madryt. Ale wstyd JPRDL!

0

Właśnie się zorientowałem że wylewam dziś mnóstwo hejtu. Ale jak tu nie dać upustu po takim..... nie mam przymiotnika na to co się stało.

1

Chyba kroi się nowe przysłowie, po prostu: frajer jak Barca!!!

3

Jak ja nienawidzę Valverde!!!

1

Liverpool gdyby musiał, strzeliłby dzisiaj siedem bramek

1

Ja po Romie tak i dziś nie jestem smutny tylko zły. To musiało się tak skończyć z takim składem. Staruchy!!!

1

Odejdź do Kataru

15

Chyba jestem za Valencią w finale, ale tylko dla tego że szukam sposobu na wyje... Valverde

3

Nie wierzę kolejny raz to zrobili!!! Sprawili że mistrzostwo i ewentualny puchar gówno mnie obchodzi

4

Jak któryś w wywiadach powie że muszą wyciągnąć wnioski z tej porażki . To przysięgam pojadę do Barcelony i obrzucam go fekaliami konia

5

Stawiajmy w następnym sezonie na Rakiticia, Busqetsa i Suareza no przecież to Busqets Rakitic i Suarez!!!

0

Czy wam też się wydawało że pierwsza połowa trwała jakieś 63 min?

0

Trzeba go wzmocnić fizycznie i klubu w tym głowa. Jesteśmy na takim etapie że powinniśmy dać radę bez niego. Chociaż na kontry w rewanżu z Liverpoolem by się przydał.

3

Griezmann! Griezmann! Griezmann!

1

Mam nadzieję że Messi wejdzie w ten mecz na pełnej ku.... Mam nadzieję że wie że musi to zrobić

0

No oczywiście :)

0

Puki co mam takie wrażenie że chłopaki z Messim to trochę tak jak niezaradny syn na garnuszku u mamy, którego mama wyciąga z tarapatów. Jak mama umrze wtedy syn się otrząśnie i będzie sobie musiał poradzić.

6

Messi jest gwarancją zwycięstw na Camp Nou z każdym

0

Wygrajmy najpierw żeby nie było lipy, później będziemy pogratulować

1

Jak zwykle nie wiem co wzbranialo EV przed wpuszczeniem Malcoma. Nienawidzę go za tego chłopaka.

0

Bo lepsza drużyna przy takiej postawie by nas zgwałciła

4

Nawet jeżeli zdobędziemy tryplet, nie zmieni to mojego zdania o EV - do zwolnienia!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Noooooo i Malcomem :)

0

Oj idź, wręcz biegnij

3

Jeżeli mówi prawdę to bardzo go cenię bo przedkłada pasję i miłość do klubu nad pieniądze i dużo bardziej przyjemnie będzie patrzeć jak dostaje wpier..... od najlepszego klubu w kosmosie jakim jest BARCELONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

To już nie ten level

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?