0

Niech Palermo go spakuje takiej sieroty bym za darmo nie wziął...

0

Ja chcę NEYMARA!!

0

Ksanti18

Piłkarz może odmówić grania w reprezentacji może tak zrobił :)

0

Ksanti18

Piłkarz może odmówić grania w reprezentacji może tak zrobił :)

0

Liczyłem, że będzie Ronaldinho chciałem zobaczyć co on jeszcze potrafi ;/;/;/;/

0

zxcvbnmasdqwe

Z tego co słyszałem to mamy zapłacić mniej i oddać im kogoś a tak poza tym według mnie mógłby zastąpić sergio b.

0

Jestem ku*wa dumny!!

Ale składam gratulację Manchsterowi naprawdę zagrali mecz godny finału!

VAMOS BARCA!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?