pride1899
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Palermo go spakuje takiej sieroty bym za darmo nie wziął...
0
Ja chcÄ NEYMARA!!
0
Ksanti18
Piłkarz może odmówić grania w reprezentacji może tak zrobił :)
0
Ksanti18
Piłkarz może odmówić grania w reprezentacji może tak zrobił :)
0
Liczyłem, że będzie Ronaldinho chciałem zobaczyć co on jeszcze potrafi ;/;/;/;/
0
zxcvbnmasdqwe
Z tego co słyszałem to mamy zapłacić mniej i oddać im kogoś a tak poza tym według mnie mógłby zastąpić sergio b.
0
Jestem ku*wa dumny!!
Ale składam gratulację Manchsterowi naprawdę zagrali mecz godny finału!
VAMOS BARCA!!