pt9

3

Użyteczny Rivaldo to coś pięknego w Fifie. W końcu można nim fajnie pograć.
@Transu96 @Kgorecki2500

pt9

0

@Qlimax86 Dziwne bo zazwyczaj na przedstawiciela handlowego dość łatwo się dostać i rzadko wymagają niewidomo jakiego doświadczenia.

pt9

2

@KmN
Wybrałbym niebieski, dużo bardziej mi się podoba. Ważne że napęd jednorzędowy bo to świetna sprawa. SX nie ma za dobrych opini tak samo jak amor Judy ale moja żona ma dokładnie ten sam amorek i ten sam napęd i chodzi to ładnie jak za tę cenę. Trek niestety z cenami ma często oklejkę ale rowery wizualnie są na prawdę ładne.

pt9

2

@Ogorinho1974 Tutaj bym się nie zgodził ze stwierdzeniem "nie ma podjazdu"
Zidane to był wybitny piłkarz i całościowo część postawi go wyżej od Andresa.

pt9

2

@Medium @Kidd to prywaciarz więc trzeba było wymagać Blue Label

pt9

5

@MesQueUnClub_87 Ja również nie widziałem żadnego ŚP/ŚPO z tak magicznym dryblingiem, panowaniem nad piłką i balansem ciała. To było na prawdę coś rzadkiego zobaczyć jak Iniesta przegrywał pojedynek 1vs1

pt9

15

Czy Andres Iniesta to najlepszy drybler wśród pomocników w historii?


pt9

2

@shahman Bij mnie i mów brzydko po niemiecku

pt9

0

Jak czytam komentarze to się w sumie cieszę że praktycznie nie oglądam piłki reprezentacyjnej a że skladu kojarzę tylko Lewego, Zielinskeigo i Szczęsnego. Reszta nie mam pojęcia na jakich pozycjach gra i w jakich klubach.

pt9

0

@sila101 Również zabieram się za robienie. Wymagania srogie ale w ciągu 2 tyg mam nadzieję że będzie

pt9

32

Zabijanie emocji w piłce ciag dalszy.

pt9

0

@Tabaluga37 Ja miałem farta w 15,16 i 17 a potem kilka lat posuchy aż do tej edycji.

pt9

0

@Tabaluga37 A kilka dni temu Maldini 94 w paczce z ikoną. Teraz czas pograć trochę i Rivaldo trzeba zrobić

pt9

3

Całkiem niezły traf na powrót do gry po paru miesiącach. Jakieś zadanka i sbc i z niepozornej paczki ten pan
https://ibb.co/7y0N57N

@Kgorecki2500 @Transu96

pt9

1

@Faro Wstyd coś takiego wrzucać jako profesjonalny piłkarz.

pt9

1

@MesQueUnClub_87 Wygląda jak bułeczka z przepisu policzonej szamy

pt9

1

@KrychaFCB Zobaczmy jak poczta polska wygląda. Zapełnione placówki jakimś szajsem którego nikt nie kupuje ale miliony wyprane.

pt9

1

@Mario96w Fanem wielkim nie jestem ale Wściekle Psy polecę. Kill Bille również są fajne jeśli chcemy prostamą i prymitywną formę rozrywki.

pt9

2

@Kidd Najlepsza część ze wszystkich choć fanem wielkim uniwersum nie jestem.

pt9

0

Streszczenie polskiej piłki w 3 minuty


pt9

7

@jeyx77x Opis bardziej pasuje do Xaviego

pt9

1

@Comentateiro Strach pomyśleć co Tuchel może zrobić z taką kadrą. Pytanie czy w końcu niemiecki trener wytrzyma dłużej niż 2 sezony

pt9

1

@Gaz Przecież to taki topowy skrzydłowy bo kiwać umie.

pt9

0

@zibiku I kto tam będzie grał skoro angielskie kluby wypadły, bundesliga jest niechętna a PSG trzyma z uefa

pt9

1

@Nano22 Mam dość ciekawy przypadek ze swoją żoną. Jak byliśmy dziećmi to sobie wyobrażałem ze będziemy razem mimo że kontaktu aż tak dużego nigdy nie było. Ja cały czas w głowie miałem myśl ze to będzie moja żona na 100% mimo że w czasie gimnazjalnym czy licealnym kontaktu w ogóle nie było. Po liceum jakoś na siebie wpadliśmy i faktycznie pykło.

pt9

2

@shahman Trochę niesprawiedliwe porównanie bo Modric i Kroos to jedni z najlepszych pomocników w historii i ciężko być od nich lepszym.

pt9

3

@shahman Werder - czolowy piłkarz Bundesligi. Real - świetny okres gdzie był królem asyst w lidze i dopiero ostatni sezon był gorszy. Arsenal - super okres przez pierwsze sezony a potem zjazd. Trochę pograł w piłkę na najwyższym poziomie.

pt9

12

@Objectivo Wolę fajne dziewczyny niż spoconych oblechów :d
Ja przez reklamę renkomatu poszedłem ubezpieczyć auto mimo że go nie miałem jeszcze.

pt9

7

Minęło 10 lat od jednej z najlepszych reklam TV.


pt9

0

@Comentateiro Mogła odpowiedzieć- wystarczy wejść w Google i wpisać odpowiednią frazę, uwierz że jest tego pełno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?