pt9

0

@jeonek Leo tu conajwyzej da wyjście z grupy

pt9

0

Idealny mecz dla Ferrana który się ostatnio fajnie pokazywał a my bwtonujemy się z Busim..

pt9

0

@Kondziubarca Jak 250 mln? Lewy 45, Raphinia 55, Kounde 55

pt9

0

@avanes Lepsza była chyba jeszcze pewność że wygrana z Bayernem to formalności gdzie to zespół 2 półki wyżej.

pt9

0

@Mathoue Tylko ciśnienie podnosi. Polecam na kanale Futbolove odcinek o Figo. Ukazuje to samo

pt9

0

@DawidM110 A jaki mamy bezpośredni bilans z Interem Panie cwaniaczku?

pt9

4

@Kidd Ciekawe czy są gotowe na wygraną Pilzna z Bayernem i nasza wygrana z Bayernem aby potem wtopić w Pilznie na wyjeździe.

pt9

0

@Pewex ludzie którzy ogladaja filmy z tym badziewiem powinni udać się do okulisty

pt9

0

@MarcinB1990 Jest do pobrania na znanym serwisie;) coś tam z piratami
Napisy są na napiprojekt

pt9

2

@AmigoBlancos
1. Tu nawet nie trzeba nic wyjaśniać.
2. Dla mnie Mats jest ciut lepszym bramkarzem patrząc całościowo
3. Znak równości

pt9

0

@gorgota Ja bym bral Stoiczkova albo Forlana ;) chyba że Lewy się dobrze spisuje to bym nie zmieniał bo wykończenie powinien mieć top

pt9

0

@gorgota Forlan bardzo dobry aczkolwiek ociężały. Nie jest to ktoś kto sam miejsce sobie zrobi. Wykończenie i ustawienie ma super

pt9

1

@gorgota Mało co tu można wymienić. Lewego bym wywalił aby Haaland miał zwinniejszego partnera. Za Navasa można dać Walkera. Araujo i VVD to bestie a Haaland top zawodników w fifa 23

pt9

3

Nie widziałem chyba jeszcze tak pięknych ujęć i krajobrazów jak w Yellowstone. Do tego świetna praca kamery i postacie. Cudo po 5 odcinkach.

pt9

5

@Pawel13sz Bardziej zastanawia czemu on dostał podwyżkę do 5 mln za sezon. Niepojęte

pt9

1

@macio_944 Ja już kminie na przyszłość jakaś nieruchomość w okolicach Barcelony. Miec coś takiego raz w tygodniu to coś niesamowitego.

pt9

0

@PatrykBarca mega transfer i to na lata

pt9

0

@Arkon w LM w każdym meczu każdy gra na 110% zazwyczaj (poza nami oczywiscie) w lidze podejrzewam że nie zawsze.

pt9

0

@bartekvisca w Milanie grał też wyżej z tego co pamiętam. Nigdy nie był defensywnym graczem. Podobnie jak ludzie myślą że Seydu Keita był defensywnym bo był czarny i wysoki.

pt9

1

Konkretna kolizja. Niemniej dla Ferarri to raczej dobra wiadomość.

pt9

0

@SuperPatsonFCB Spoko, ja go kompletnie nie cenię i za jego kadencji pierwszy raz w ciągu 24 lat kibicowania odpuszczałem pojedyncze mecze. Życzę mu spadku do segunda

pt9

0

Widok smutnego i bezradnego Valverde zawsze jest miłe cieszy mając w pamięci jak obrzydzał nam piłkę nożną i rozpoczął cykl pośmiewiska w LM na oczach świata.

pt9

4

Roberto robi rajd po 10 latach w tym klubie. Widziałem zatem już wszystko w Piłce nożnej.

pt9

0

@AlexDark00 @Rust_Cohle
Lenghty jest przereklamowane. Owszem może być spoko ale nie jest to żadna gigantyczna przewaga. Inception to fajnie tłumaczył na swoim kanale.

pt9

1

@Nano22 Na prawdę mówili że był to słaby transfer? Ja pamiętam Fede ze wszedł z buta i imponował wszystkim od razu. Zresztą Modric też grał spoko od początku tylko kataloński Sport okrzyknął go słabym transferem.

pt9

2

LaRambla gdy ktoś śmie skrytykować Messiego
https://ibb.co/71jSPNh
masq
https://ibb.co/6tMJCDS

i tak to się kręci przynajmniej raz w tygodniu

pt9

1

@betonito Bo to nie jest trener na większe kluby. Bilbao to idealny dla niego klub.

pt9

1

@Jakchcesz Dokładnie ale matoły tego nie zrozumieją gdzie wiele najważniejszych badań z instytutów amerykańskich potwierdza twoją tezę. Wyłączmy tv a włączmy myślenie.

Akurat nie mam przy sobie tych badań ale bez problemu w 3 sekundy da się wygooglować je albo na Facebooku gdzieś były.

pt9

0

@Adikson Na pewno nie w ciągu 10lat

pt9

17

@betonito A czemu niby nie są lepsi. Jak można uznawać Dembele lepszego od gościa który wygrał LM i zrobił 20g i 20a w zeszłym sezonie. Dembele piłkarsko nie ma zbyt wiele do zaoferowania ja najwyższym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?