Masakryczne bony wale po burgerze z kotletem z dzika... dobrze że mało osób w biurze. Gorzej będzie na siłce przemykać między innymi. Niby tam ciężko stwierdzić kto ale jednak krępujące jest zasadzenie soczystego bona w towarzystwie innych osób.
@Batys po prostu, lepiej być ostrożnym :D ale skoro śmiejemy się już z outfitów piłkarzy to myslę ze Kounde powinien tu być regularnie na świeczniku :D
Robię sobie w biurze, na RFM Classic jest audycja z muzyką filmową i nagle poleciał bengier z intra Kompanii Braci. Ahh aż się cieplutko na serduszku zrobiło, wspaniały serial.
@Kgorecki2500 ajajaj akurat wczoraj do pełna zalałem 98 (7,95pln)... Mogłem poczekać te pare dni :D @ProMILs znając życie obiżki zaczną się jak już wydam ostatnie pieniądze na benzynę...
@gumaz na grilu bede jadł karkówkę i popiję herbatką :D na weselu jeszcze nie byłem na trzeźwo co prawda ale jakieś większe eventy gdzie truli mi dupę "ze mną się nie napijesz" mam już za sobą więc i z weselem sobie poradzę :D A no i jeszcze pół roku temu pewnie bym blanta zapalił ale i tego szitu się pozbyłem.
1
@July_6_BcN no to jestem :)
3
@lithotripter znajdę największego koksa na sali i tak właśnie zrobię. Dzięki za dobrą radę.
1
Masakryczne bony wale po burgerze z kotletem z dzika... dobrze że mało osób w biurze. Gorzej będzie na siłce przemykać między innymi. Niby tam ciężko stwierdzić kto ale jednak krępujące jest zasadzenie soczystego bona w towarzystwie innych osób.
1
@Frimpong właśnie zmarnowałem drugie śniadanie.
1
@Batys po prostu, lepiej być ostrożnym :D ale skoro śmiejemy się już z outfitów piłkarzy to myslę ze Kounde powinien tu być regularnie na świeczniku :D
2
@Batys niby spoko ale ja bym się do niego dupom nie odwrócił :D
0
@Batys nawet ai wie że rudy to konfident.
1
@gumaz liście dębu. Jedynym plusem tej sytuacji był fakt że nie znajdowałem się w w lesie iglastym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gumaz o ile dobrze pamiętam miałem srakie po ogórkach i starym kefirze a uwierz mi takich rzeczy się nie zapomina.
0
@MichuZ44 omg chyba na dobre zjebanie całego tygodnia...
10
https://pbs.twimg.com/media/HENDog7WEAAEhOx?format=jpg&name=900x900
0
@NeroTFP1 tępa dzida ;d
1
@Bobo25 to nic nie daje. Ja swoje wymaczam w wodzie z sodą oczyszczoną i potem płuczę. Dopiero wtedy mam pewność że się nie zatruję.
3
Komentarz usunięty
4
Robię sobie w biurze, na RFM Classic jest audycja z muzyką filmową i nagle poleciał bengier z intra Kompanii Braci. Ahh aż się cieplutko na serduszku zrobiło, wspaniały serial.
1
@Safrani spokojnie, już wysłałem grypsa do Miętusa. Na spacerniaku go dojadą. Ma pojechane po rajtach.
1
@Sergio_Devils jak gdzieś idę i zaczyna walić gównem to raczej omijam to miejsce szerokim łukiem. Z notatnikiem polecam robić podobnie.
0
@Kgorecki2500 ajajaj akurat wczoraj do pełna zalałem 98 (7,95pln)... Mogłem poczekać te pare dni :D
@ProMILs znając życie obiżki zaczną się jak już wydam ostatnie pieniądze na benzynę...
1
Człekokształtny wraca do jaskini.
3
pomałanczowa kajtka
1
@Filipem ten człekokształtny zamiast próbować rozpalać ognisko to wział się za bieganie za piłka...
7
Homo erektus wylazł z jaskini.
2
śmiem twierdzić że Molina to najlepszy piłkasz na świecie w marcu.
0
@JackPtak a myślałem że kupa.
20
patrze na te ryje i dochodzę do wniosku że real madryt to taki piłkarski czarnobyl.
0
ten krzywy ryj musiał strzelić?
0
@Eklerek fajna dupa, szkoda że się zesrałem.
1
@Antimadridista_WR owszem można tak do tego podejść. Niech będzie nie polecam. Róbta co chceta.
1
@gumaz na grilu bede jadł karkówkę i popiję herbatką :D na weselu jeszcze nie byłem na trzeźwo co prawda ale jakieś większe eventy gdzie truli mi dupę "ze mną się nie napijesz" mam już za sobą więc i z weselem sobie poradzę :D A no i jeszcze pół roku temu pewnie bym blanta zapalił ale i tego szitu się pozbyłem.