1

@July_6_BcN no to jestem :)

3

@lithotripter znajdę największego koksa na sali i tak właśnie zrobię. Dzięki za dobrą radę.

1

Masakryczne bony wale po burgerze z kotletem z dzika... dobrze że mało osób w biurze. Gorzej będzie na siłce przemykać między innymi. Niby tam ciężko stwierdzić kto ale jednak krępujące jest zasadzenie soczystego bona w towarzystwie innych osób.

1

@Frimpong właśnie zmarnowałem drugie śniadanie.

1

@Batys po prostu, lepiej być ostrożnym :D ale skoro śmiejemy się już z outfitów piłkarzy to myslę ze Kounde powinien tu być regularnie na świeczniku :D

2

@Batys niby spoko ale ja bym się do niego dupom nie odwrócił :D

0

@Batys nawet ai wie że rudy to konfident.

1

@gumaz liście dębu. Jedynym plusem tej sytuacji był fakt że nie znajdowałem się w w lesie iglastym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz o ile dobrze pamiętam miałem srakie po ogórkach i starym kefirze a uwierz mi takich rzeczy się nie zapomina.

0

@MichuZ44 omg chyba na dobre zjebanie całego tygodnia...

0

@NeroTFP1 tępa dzida ;d

1

@Bobo25 to nic nie daje. Ja swoje wymaczam w wodzie z sodą oczyszczoną i potem płuczę. Dopiero wtedy mam pewność że się nie zatruję.

3

Komentarz usunięty

4

Robię sobie w biurze, na RFM Classic jest audycja z muzyką filmową i nagle poleciał bengier z intra Kompanii Braci. Ahh aż się cieplutko na serduszku zrobiło, wspaniały serial.

1

@Safrani spokojnie, już wysłałem grypsa do Miętusa. Na spacerniaku go dojadą. Ma pojechane po rajtach.

1

@Sergio_Devils jak gdzieś idę i zaczyna walić gównem to raczej omijam to miejsce szerokim łukiem. Z notatnikiem polecam robić podobnie.

0

@Kgorecki2500 ajajaj akurat wczoraj do pełna zalałem 98 (7,95pln)... Mogłem poczekać te pare dni :D
@ProMILs znając życie obiżki zaczną się jak już wydam ostatnie pieniądze na benzynę...

1

Człekokształtny wraca do jaskini.

3

pomałanczowa kajtka

1

@Filipem ten człekokształtny zamiast próbować rozpalać ognisko to wział się za bieganie za piłka...

7

Homo erektus wylazł z jaskini.

2

śmiem twierdzić że Molina to najlepszy piłkasz na świecie w marcu.

0

@JackPtak a myślałem że kupa.

20

patrze na te ryje i dochodzę do wniosku że real madryt to taki piłkarski czarnobyl.

0

ten krzywy ryj musiał strzelić?

0

@Eklerek fajna dupa, szkoda że się zesrałem.

1

@Antimadridista_WR owszem można tak do tego podejść. Niech będzie nie polecam. Róbta co chceta.

1

@gumaz na grilu bede jadł karkówkę i popiję herbatką :D na weselu jeszcze nie byłem na trzeźwo co prawda ale jakieś większe eventy gdzie truli mi dupę "ze mną się nie napijesz" mam już za sobą więc i z weselem sobie poradzę :D A no i jeszcze pół roku temu pewnie bym blanta zapalił ale i tego szitu się pozbyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?