1

Mowiac nie skromnie juz od dawna nie idzie patrzec na to co graja.Jako wielki kibic Barcelony modlilem sie o druga brame dla Valenci,wiadomo czemu szkoda.Xavi dalej bedzie partaczyl.

0

Zeby Lewy choc polwe z siebie dawal co Araujo!

0

Ter stegen nie ma konkurencji wiec i zaczyna tez dziadowac.

0

Bez jajec Nike najlepsza firma na swiecie tego typu!

0

Byl tako diamencik Ilaix Moriba ale cos nie pyklo a szkoda.

1

Kurw... Feran walczyl biegal robil presing a Lewy od paru ladnych miesiecy zwykle 0 czlapie po boisku jak jakas balerina.Yamal od paru meczy widac zjazd formy ,nic nie pokazal.Oriol niewiem co ten chlop robi w tym klubie?Cos mi sie wydaje ze dzis ter stegen slabo sie zachowal.

5

Xavi okazal sie jednak debilem.Lewy, yamal ,romeru po co?

2

Idzie podanie do Oriola i on stoji i czeka na pilke nie wyjdzie do niej czemu?ON JEST ZA WOLNY

3

Cos w tym jest wszedl Lewandowski i wszystko siadlo!

14

No coz z atletic wygrac nie jest latwo .Pomimo oslabien dali rade wazne 3 punkty.

24

Felix dzis robi wszystko strzela odbiera walczy jak lew.

2

A co tu sie stanelo???

1

Alonso dziad nad dziady dzis nas uratuje:)

3

Czemu doswiadczony Gundogan nie potrafi gry poukladac?

5

Feran zabral 2 punkty i caly mecz dno!

0

Yamal strzeli na 4 2!

0

No ale jak czemu do Tottenhamu skoro z Lengletem jak wyszlo?Cos mi sie zdaje ze marnie na tym wyjdziemy.

0

@Rivaldinho11 I tu kolego trafiles nie ma i nie bedzie miedzy nimi chemi!

0

Moze Yamal bedzie drugim Messim i znow bedziemu cuda z dziesiec lat ogladac:)

0

pisalem ze Yamal strzeli heheheheh ale jaja


8

On jest po prostu szybki ruchliwy Lewandowski tego juz nie ma.]

0

Christensen zaczyna grac jak te dwaj swiatowi boczni obroncy.Moze araby sie zlituja i lewego kupia oczy bola co on robi dlugi czas juz.

4

Nie ma bocznych obroncow nie ma!!!!!!!!!!!!!!!

0

@rafal3030Juz od poczatku te dwa asiory wszystko psuja.

0

Nie dam rady z tym sergim czy alonso.Chyba xavi nie nadaje sie jako trener.Obym sie mylil.

0

Komentarz usunięty

1

Dawno takiego czegos nie widzialem bez bramek ale mecz szalenstwo.Jedno co boli Lewandowski.Czlapie po boisku wszystko przegrywal wolny , zwykly tluk!Nie zapominajmy o chlopie bez mozgu rapfinhi!

0

Duze NIE dla tego transferu!

4

Trace cierpliwosc do Xaviego.

8

A teraz szybko abde za 5 mil fermina za 5 mil yamala za 5 mil i dziadka kupic jakiegos po 30 za 50 mil!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?