1

@noface Nie. On tak ma normalnie.

0

Niech on zdejmie tego nieudacznika w kucyku! Co ten typ się ustawia...

0

My dziś gramy z Xavim, czy z Valverde na ławce?

0

@JarekS O czym Ty do mnie rozmawiasz? Vagineza stał przy jednym typie, który mu uciekł jak dziecko. Proste. Ten gość nie potrafi się ustawiać w obronie. Tylko kontuzje innych powodują, że nie siedzi na trybunach...niestety.

4

Dziś najlepsi u nas są Oleguer Mingueza i Boudewijn Puig. Dobrze, że ich mamy. Jest nadzieja.

1

@JarekS Żartujesz, czy Ty tak na serio? Obejrzyj powtórkę i zobacz kogo krył od początku tej akcji Vagineza.

1

Oscar Vagineza znów pokazał swoje atuty. Moja córka by lepiej zabezpieczyła te wrzutkę rywali.

0

@Tomix_83 Pedri ponoć to samo.

0

W każdym meczu powinien sobie dać żółtą kartkę za dyskusje. Po przejściu na emeryture zostanie pewnie jakims przewodniczącym gremium sędziowskiego...

0

Klubowy skarb. Nie do ruszenia.

0

Bez Busquetsa będzie o jednego zawodnika więcej do pomocy w rozbijaniu kontr rywali, czyli wchodzi dynamiczny i silny Nico. Może się już wykuruje Pedri. Było info, że na styczeń będzie gotowy.

1

@Tridente2015 Obecny w kreacji czego?

2

Tragiczna forma. Zupełnie nic nie wnosi do naszej gry. Niestety jest zbyt drogi by go posadzić na ławce. Nico jest zdecydowanie lepszy. Nie rozumiem dlaczego Xavi wystawia holendra.

1

Niby dobrze, ale nie stwarzamy sytuacji. Dzban coś tam szarpie. Gavi walczy, ale mamy dwóch statystów pomocy: de Jong i Sergio, którzy ofensywnie są kompletnie nirprzydatni. Busquets w dodatku poważne błędy w ustawieniu. Dobrze, że mamy Araujo. Z tyłu może niezbyt dziś, ale co za wyskok! Bajka. Odważnie i z koncentracją na 2 połowę panowie! Nie jest źle.

1

@Elczupakabra Okrutnie spowalnia grę. Czasami aż się prosi by szybciej zagrać, ale niestety wtedy jest stóp i kółeczko, aż rywal się zorganizuje.

3

@smieszek Zanim zaczniesz powielać komentarze naucz się interpunkcji i ortografii.

5

Tragiczna gra bez piłki. Młodzież nie wie co ma robić. Obrona wybija na oślep, albo traci. Tak wygląda druga część drugiej połowy. Czyżby brali przykład z 1 drużyny?

4

Mingueza na boisku i już cyk podanie przez strefę na kontrę dla przeciwnika. Co ten gość ma w głowie?

0

Zastanawiam się dlaczego w tej drużynie brakuje komunikacji. Mecze są rozgrywane milcząco. Czasami coś krzyknie Pique, czasem Araujo, ale poza tym nie ma "łączności" między graczami

3

Nie wyjdziemy z tego szamba póki będą w drużynie darmozjady i pasożyty. Połowa składu (co najmniej) powinna być poza klubem. W drużynie nie ma niczego poza młodymi, głodnymi gry, z ambicja (nie liczę Minguezy i Pucia z racji niereformowalnosci). Xavi już żałuje, że wrócił. Najgorsze jest to, że scenariusz po strzeleniu na 1:2 był wiadomy, czyli chaos i obrona. Wpuszczenie Minguezy było tego ewidentnym dowodem. Za każdym razem kończy się tak samo. Nikt nie wyciąga wniosków. Jak dla mnie: de Jong, Luuk, Busquets, Coutinho, Puig, Umtiti, Mingueza, Roberto i jeszcze kilku innych to balast, który nie pozwoli się rozwinac. Oglądanie ich gry męczy oczy i powoduje jedynie nerwice. Dembele? A niech idzie w cholerę. Oko dzis cieszyla jedynie ambicja i woła walki Abde, Gavi, Nico. I ostatnie. Ta drużyna nie ma mentalu zwycięzców. Nie ma tam za krzty ikry. Ani jednego wojownika, przywódcy. Nic się nie zmieni przez najbliższe miesiace. Niestety.

0

@buczus Przy bramce dla rywali krył powietrze.

1

@socha Weź się lepiej rozbiegnij i w drzewo j...

14

Jeśli Xavi mówi, że dają dupy to jest ok i prawda, ale jak im to powiedział w ryj Koeman, któremu skończyła się cierpliwość do bezjajecznych zawodników i prezydenta, który mu szył za plecami to "fuj, bleh, chamstwo, co za typ!". Ot taka sytuacja. No ale to jest prawda. Połowa zawodników nie zasłużyła by grać w naszym klubie, a niektore "tłuste koty" powinny dać sobie spokój

6

Poczekajcie. Nie zapominajcie - ponoć Xavi chce budować nowy zespół w oparciu o Busquetsa. Jeśli to prawda to szykujcie się na jeszcze gorsze.

0

@robimen12345 Ty tak na serio?

1

Nie mówiąc o przygotowaniu taktycznym to zarówno fizycznie jak i szybkościowo nie istniejemy w dzisiejszym futbolu. Co najwyżej jesteśmy średniakiem ligowym. Może tu trzeba zmienić kompleksowo forme przygotowan drużyny?

0

@ToJa79 Może i masz racje

1

Nie myślałem, że wrócą czasy tak ciężkie jak za van Gaala...

1

@dominikm Może odszedłbys kibicować gdzie indziej co?

5

Serio Xavi? Serio Mingueza jest lepszy niż Blade?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?