reakwon
Dołączył/a: maj 2011
xD
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damian16161212 ale bronią zaciekle xD Typ w amazonie się przekręcił gdyż nie mógł maski ściągnąć, a do tego sam musiał iść do medyka z powodu głupich restrykcji.
3
@Sysia11 po co chipy skoro masz apke w telefonie, która Ci mówi co możesz, a czego nie możesz. Potem waluta cyfrowa z terminem ważności. A ci co bija brawo jako pierwsi się przekonają, że system ich nie potrzebuje.
0
@MESSIah16 zaraz ci dzban napisze, że po apapie też możesz umrzeć tylko nikt cie nie zmusza do jego stosowania xD
6
@wodztek97 Jakie zagrożenie? XD przecież po szczepieniu też dalej się zarazisz, do tego sam zarażasz i też nie ma pewności czy nie będziesz się hospitalizować. Jeżeli Pan jest taki oświecony to proszę wytłumacz dlaczego osoba nie zaszczepiona jest niebezpieczna? Tobie to chyba płacą za takie głupoty.
3
Ja tylko przypominam, że dehumanizacja zaczęła się od hasła " 90 % żydów przenosi tyfus plamiasty ", potem były opaski, obozy i śmierć dla pewnych jednostek. Może Wam to coś uświadomi :).
13
@Sysia11 gdzie wymusili na nich szczepienia xD. Prawda jest taka że tu nie chodzi o zdrowie ludzi. Już zaczyna się dehumanizacja niezaszczepionych, a ci wielcy uczeni z larambli, wybitne jednostki oczywiście piszą, że przecież to było oczywiste że będzie trzeba się szczepić co 3 miesiące i pokazywać kody aby wejść np. do kina xD. Potem szybka droga do elektrycznego pieniądza z datą użycia. Zamordyzm na wzór chiński wprowadzany przez takich coviidiotów.
7
@michal26 bo tu nie o zdrowie chodzi xD, na początku jeszcze dawali nadzieje że te szczepionki naprawdę pomogą, a tu się wprowadza zamordyzm i jeszcze niewolnicy przyklaskują.
1
W niemczech obowiązkowe szczepienia XD, szury znowu miały racje. Oczywiście tylko dla białych ;) gdyż beżowych to nie będzie obowiązywać.
1
@Spoko_Hala_Fan i co zle grał? Bo ja pamiętam że właśnie miał wtedy świetny okres.
0
Jestem pewny ze Alves z miejsca mógłby mieć podstawę dzisiaj, skoro jest wolnym zawodnikiem można go zakontraktować.
0
Suarez podanie klasa.
2
De jong to parodysta a nie piłkarz, Douglas potrafił coś z piłką zrobić a te drewno to maks na opał.
1
Frenkie z Pedrim dobrze grają ale reszta to mega padlina.
0
@hobart29 Polecam zobaczyć jego mecz z Atletico czy ostatni z Levante.
0
@amanter Dobrze że Gaviego i Pedriego nie przestawiają xD
1
@MesQueUnClub96 Ajax +29 xD
0
@Borneo Jak na tobie to nie robi wrażenia to xD, może jestem niewolnikiem ale za to przytakuję we wszystkim swoim panom.
2
@Mixtape Ja co tydzień 300 pln na paliwo wydaje xD
8
@baartekk97 To dalej nie uzasadnia noszenia masek oraz segregacji społeczeństwa.
2
@macio_944 Oryginał o wiele lepszy.
2
Pique Szef jak kiedyś go Puyol ustawiał.
4
Historia się powtarza, Holenderska kolonia i słaba gra.
0
Hahahaha z autu nie umieć zagrać, przecież to hit
1
Fajnie że rudy daje wskazówki Rikiemu xD.
0
Ile mamy zmian na mecz?
0
@pomi11 u Sentiena przecież grał xD
4
@cules100pro a wcześniej jego dziewczyna modelka popełniła samobójstwo hmm
0
@osa91 86 zobacz
1
@Kgorecki2500 to nie skradanie a inteligencja, pobiegł dalej zostawić zapach i wrócił tą samą ścieżką, dlatego pies pobiegł dalej.
0
@Image A kogo miał niby powołac? Ramosa który przez pół sezonu leczył kontuzje? Asensio bez liczb? Vazqueza który przez cały sezon grał jako obrońca? Nie było z czego wybierać, a Hiszpania nie ma napastnika i tu jest problem.