reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123 w stalkera grałem w dniu premiery ale przeraziła mnie ilość błędów. W sumie może już połatali grę to spróbuję wrócić do niej.
0
@mordini123 właśnie Death Stranding wyszedł po czasie na pc i Xboxa w wersji director's cut sam w szoku byłem więc temu się zastanawiałem kupić
0
@FeriFcb dobra gierka widziałem na YT ale na Xboxa chyba jej nie ma ;/
0
@loswariatofano mam Xboxa :(
0
@paweuwarrior mam rdr2 i jakoś zawiesiłem się w połowie gry... Nie chce mi się dalej w to grać ale na pewno kiedyś wrócę
0
Grał ktoś z was w death stranding? Warto kupić? szukam jakiejś fajnej fabularnej gierki na nudne wieczorki
3
@Szczepanbog1 proszę cię jak myślisz czemu Zinedine Zidane nikogo już nie trenuje? Bo wie że tego farta co z Realem już nigdy nie powtórzy a po co ma psuć "legendę "
0
Z betisem licze na rotację... Niestety nawet kosztem punktów... Borussi nie można zlekceważyć a LM w tym sezonie to naprawdę priorytet
1
@karci0 strasznie ma problemy z wyprowadzaniem piłki
0
@mikke chłopie oglądałeś mecz?
7
Pewne zwycięstwo dziękujemy. Mimo że Atletico przejęło inicjatywę kończą mecz z 0 celnymi strzałami na bramkę xd
1
Żewłakow ale on jest żałosny
0
Czemu madritiste dają do komentowania meczu Barcy?
0
@Pawlak1992 prawie za każdym razem , w różnych placówkach u nas i również w Niemczech ( to chyba kwestia tego co do panierki dodają słyszałem że sporo osób ma taki problem z KFC )
0
@Pawlak1992
-McDonald ( byłoby KFC gdyby mnie brzuch po nim zawsze nie bolał )
-Wołowina
-Xbox
-Szachy
-Wódka
-Seriale
-Komiksy
-VOD
0
Po co nam ten Hui?
1
Co na to van der vaart?
1
W sumie to nie najgorsza jest grafika w tym nowym Oblivionie
https://zapodaj.net/plik-dcV7eCp9tL
0
Poleci ktoś jakieś auto do 50 tys? Może ktoś kupił niedawno w podobnej cenie i jest zadowolony. Muszę kupić do końca roku jakiegoś Sedana, hatchbacka lub jeżeli jest to możliwe w tej cenie jakiś suv też mógłby być
3
@Popitek12 Cezary Pazura chyba.
0
@Borneo z tego co widzę to na chwilę obecną Raphinha walczy z Dembele.
2
@Pitinho przecież to wszystko chodzi o to żeby Barcelonie zaszkodzić (na Osasunę są obojętni ) Tebas będzie robił wszystko żeby tylko Barca nie wygrała ligi
0
@Encore no tak, aczkolwiek jeżeli Barcelona ma raz i na długi czas udowodnić wyższość nad Realem to właśnie w takim meczu takiej rangi.
2
Ale pragnę Real Madryt w finale z nami... Nie że ich lekceważe ale naprawdę w tym sezonie jesteśmy w stanie ich zlać a dać im łomot w finale lm.. to by się zapisalo na lata w historii.
0
Który Battlefield jest najlepszy do gry multi? 1 czy 5?
0
@Pedri16Future ale to.oficjalnie?
0
@BorzyKrzys to że sędzia nie gwiznal od razu ręki. Bo to że var nie mógł anulować gola bo po ręce był odbiór to rozumiemy
5
@MichuZ44 sedzia nie gwiznal ręki bo jak zwykle czekał na var a var później nie mógł cofnąć do tego momentu :D wał który mógł kosztować mistrzostwo na szczęście skończyło się inaczej
0
@Pedri16Future nasz mental jest metalem ich mental jest połączony z fartem. Obczaj ich jakikolwiek mecz w statystykach...
0
Barca ze słaba pierwsza ale genialna drugą połową wygrywa 4-2 w statystykach przepaść - Fart i wgl są beznadziejni sędzia pomógł. Biali wygrywają 2:1 z 35 procentowym posiadaniem pilki i 2 celnymi strzałami na bramkę - najlepsza drużyna świata.