reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co myślicie o osobach które wróżą z kart tarota? I o tych co w to wierzą?
0
@FanRealM To już wiemy czemu odszedł z Barcy i czemu też nie jest szczęśliwy w PSG
0
@derlysy1979 sprawdź uberka lub bolta
2
Też tak macie jak się zjeżdża rodzina (jesteście singlem/singielką) i każdy wypytuje czy masz kobietę/ faceta i wgl masakra haha co wtedy odpowiadacie?
1
@Wossi61FCB vinder . Info . Poprostu sobie wpisz w google Dexter s09e01 i Ci wyskoczy. Są już 2 odcinki z napisami PL. Niestety żadna polska platforma nie wypuściła serialu więc trzeba jakoś sobie radzić.
1
Właśnie jestem po 1 odcinku nowego Dextera. Zostałem totalnie zaskoczony, nie sądziłem że da się wrócić po tylu latach w takim stylu i dokładnie z tym samym klimatem, odcinek wciąga już po kilku minutach, Dexter to nadal stary dobry Dexter , i ta muzyczka na końcu...
0
@ranger3120 hahahhaha.
4
I cyk kolejna kobieta z którą myślałem że w końcu coś będzie się przelizała z innym. Najgorzej
4
@paweldunajecfcb ktoś gdzieś pisał że symboliczne 1 € na tydzień. Ale ile w tym prawdy to nie wiem.
11
@tobiasson92 i co najsmutniejsze byłby najlepszym naszym pomocnikiem pewnie
1
@Sulimo też bym golnął bo mam wolny dzień lecz wieczorkiem siłkę mam i dupa zbita
3
@MrCental ja mam tak w pracy że jak się spóźnię nawet minutę odliczają mi 30 minut pracy
1
@agaFCBhaha już poprawiłem
1
Mats
Alba, Araujo, Garcia/Pique, Dest, Busi/Nico, Pedri, De Jong /Gavi, Fati, Depay, Dembele. Liczę na taki dostępny skład od nowego roku.
0
Oglądał już ktoś nowy odcinek Dextera? Można gdzieś oglądnąć z polskimi napisami?
1
Jeśli Nico i Gavi będą dalej się tak rozwijali to pokusilbym się o sprzedaż De Jonga.
2
@chavez raczej byłby jednym z najlepszych
0
Siemka , właśnie zaczynam na nowo przygodę z siłownią. Teraz chciałbym bardziej się przyłożyć. 3 razy w tygodniu po 2 godzinki większość treningów siłowych i moje pytanie poleci ktoś jakąś dobrą odżywkę? Nigdy nie stosowałem niczego takiego i jestem laikiem w tych sprawach
0
@dv7wisnia i pomyśleć że ktoś kiedyś nazwał Coutinho nowym Iniesta... Jak on nawet wypada gorzej niż 17 letni Gavi
0
@MesQueUnClub_87 hahaha no też mnie to rozwaliło
3
Co to za nowe g*wno alko master? XD
0
Oceny takie jakbyśmy co najmniej zremisowali
0
@eckov xiaomi earbuds basic 2! Na media expert promocja teraz za 59 zł! Słuchawki dają radę a co najważniejsze dla Ciebie dobrze trzymają się ucha więc nie wypadają na siłowni. Jakość dźwięku jest w miarę spoko, czas baterii też także ja byłem mega miło zaskoczony że za tą cenę takie słuchawki
5
Ale miałem sen. Xavi został trenerem i sprowadził do klubu Alvesa i Inieste. I pierwszy mecz wygraliśmy 2:0 właśnie po ich bramkach xD
0
@mekston tak samo jak my w sumie
0
Do 4 razy sztuka
0
@JohnnyBarca no i co z tego? Nawet tyle samo dni nie minęło.
0
Czy tylko Pedri podziekował na Instagramie Koemanowi? Był jaki był ale troszkę nie ładnie ze strony innych piłkarzy
5
@socha ??? Depay przyszedł za darmo. Plus zarabia niewiele. Nie rozumiem hejtu. Kto ma grać za niego? Jest ktoś lepszy na rezerwie?
1
@Przemson nie może grać rezerwach bo jest zarejestrowany w 1 drużynie