robertocarlos76
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrmiki Co ty bredzisz? Oczywiście Inaki nie jest TOPem ale to nie on przegrał ten mecz tylko cały zespół i bardzo słaba postawa obrony a przy ostatnim golu możemy nawet miec pretensje do Yamala..
0
Takiemu bramkarzowi to dobrze byłoby z dystansu strzelac
0
@Dejmet piłka nożna jest sportem widowiskowym, bez kibiców nie miałaby żadnego sensu a przywilejem kibica jest komentowanie tego co widzi, krytyka czy pochwała :):) Napisałem co myślę i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.
3
Flick to miał dawać odpocząć zawodnikom jak wygrywaliśmy wysoko. Kiedy mecze były wygrane w 70 minucie to i tak nie ściągał zmęczonych a dziś od pierwszej minuty wystawia rezerwy.. Obłęd.
0
@Pablozeusz Widziałeś bramkę? Co Pena miał zrobić? Idealny gol i jeśli kogoś obarczyć winą to obrońców..
0
Bardzo poważna kontuzja i jeśli to na pewno to, to MATS ma po sezonie.. Mój chrześniak to miał, najpierw operacja, po operacji orteza i to przez pół roku a później długa rehabilitacja..
6
Za coś takiego powinna być czerwona.. wyeliminowali by takie zachowania wśród piłkarzy..
3
W końcu mamy zespół który grając w przewadze bramek nie klepie tysięcy podań, tylko dalej chce więcej i więcej ;);)
0
Czemu nie Fati? Kiedy on go wystawi na Getafe??
0
Nooooooooo!!!!!!
0
Co tu się k....a dzieje!!!!!! ;):):) To jest total rollercoaster
2
Ja pierdziu co Wy piszecie!?? To że ktoś chciał posadzić go na ławie to nie znaczy że chcieli go wyrzucić z klubu czy żeby doznał kontuzji co Wam się w głowach pie....li??
0
Ku.wa mać!!!! No nie wierzę!! Co się dzieje ...
0
Kontuzja Casado??
0
Rozjadą nas jak się nie ogarniemy.
2
@Messiasz2 to samo pomyślałem :):)
0
@Recha_0684 No a podasz mi statystyki minut wychowanków Realu?? chciałbym zobaczyć, a pewnie wiesz skoro wyciągnąłeś tu real i jego fachowców :):)
0
Pedri też przed kontuzją coraz mniej błyszczał a później wszyscy pisali że go zajechali.. Młody chłopak nie przyzna się że odczuwa zmęczenie, on chce grać tylko to się liczy..
0
@Recha_0684
https://www.fcbarca.com/120621-lamine-yamal-eksploatowany-do-granic-mozliwosci.html
daj już spokój, markery zmęczeniowe?? proszę Cię :):):) Nie muszę brać na wstrzymanie bo jestem bardzo spokojnym człowiekiem a jak widać nie tylko ja tak uważam :):) Porównaj sobie ilość minut Yamala w tym wieku do ilości minut innych wielkich graczy.. Podpowiem, bo przed chwila przypominałem w innym miejscu.. Taki Messi w żadnym z pierwszych czterech sezonów nie rozegrał tyle minut co Yamal mało tego w dwóch pierwszych sezonach rozegrał łącznie 1001 minut przy 2196 minut Yamala a był w tym samym wieku.
Który wychowanek Realu Madryt rozegrał w wieku 17 lat prawie 2200 minut w lidze??
0
@Gacu95 Co Ty bredzisz ?? Messi w swoim pierwszym, drugim i trzecim a nawet czwartym sezonie nie zagrał tyle spotkań ani minut co Yamal.. Dopiero w piątym sezonie zagrał więcej minut.. Chcesz być mądrzejszy niż jesteś???
1
@Murazor W Hiszpanii od lat X grają czarnoskórzy piłkarze i sa oklaskiwani przez większość kibiców. Grają w każdym klubie. Dlaczego?? Oczywiście są jak wszędzie idioci i pamiętamy jak Alvesowi rzucili banana a co zrobił Alves?? Przed wykonaniem rożnego podniósł banana, obrał i zjadł za co dostał oklaski nawet od kibiców Villarealu a nie leciał do mediów i płakał.. Tymi słowami Vini jeszcze bardziej wk... kibiców Hiszpańskich bo dla nich MŚ to święto i trzeba być głupcem żeby coś takiego powiedzieć.. Jest, był i będzie prowokatorem o czym mówi wiele klubów, dziennikarzy, trenerów i kibiców. Warto dodać że każdy piłkarz który ośmiesza piłkarzy ukochanego klubu będzie przez kibiców obrażany czy to czarny czy biały.
0
@Recha_0684 Yamal grał na MŚ bardzo ciężkim turnieju i to do ostatniego finałowego meczu, a to e nie grał tyle co Pedri kiedy go zajechano nie znaczy że nie gra sporo może nawet za dużo. Dziś odpada kolejny. Fermin naderwał najprawdopodobniej mięsień czworogłowy.. Ty nadal nie rozumiesz??
0
@Recha_0684 Dlatego że to był taki mecz w którym mógł odpocząć... Zaraz będą repry, poważne mecze w lidze, liga mistrzów a terminarz jest jaki jest.
Piszesz że to nie są lata 90 itd.. No widzisz tak wiedzieli że cały świat piłki mówił o zmęczonym Pedrim a on dalej grał aż nie wytrzymał. Tak właśnie wiedzą..
0
@zygzakmaklini ok, ale bądź lepszy od nich.
0
@zygzakmaklini idiotyczny komentarz.. ile masz lat? 15??
Guler zagrał 98 minut Yamal ponad 266, grają w różnych klubach i wśród innych piłkarzy przy innym trenerze.
6
Zobaczcie jaka jest różnica między Barcą Flicka a Xaviego.. Tu piłkarz dostaje piłkę i pierwszy co to ciąg na bramkę, podanie do przodu jeśli jest taka możliwość u Xaviego byłoby już połowa piłek do tyłu. Pamiętam i pisałem to nie raz, że za Xaviego Pedri i Gavi mogą zostać ofiarami DNA Barcy jakie Xavi sobie założył. Pedri jak przyszedł do nas grał jak Olmo, dostał piłkę i do przodu a później im dłużej był pod Xavim potrafił w meczu połowę piłek zagrać do tyłu, często zatrzymywał akcje i podawał do tyłu choć było wiele możliwości pociągnięcia w przód.. Chciałem Xaviego na miejscu trenera ale obawiałem się że za wcześnie, przecież uwielbiamy go wszyscy i nie mam tu na celu uderzenie w niego bo może kiedyś wróci jako bardziej doświadczony trener i osiągnie z klubem wiele..
To tylko moje spostrzeżenia oczywiście możecie się z tym nie zgodzić ale ja tak to widzę..
1
@Recha_0684 Ty masz pojęcie ile Yamal rozegrał już minut w tym roku?? Pogadaj z dobrym fizjoterapeuta sportowym o takim wysiłku u 16-17 latka.. Dziś jest 4 kolejka, zaraz jedzie na reprezentacje a co będzie przy 20?? 30?? Kto wtedy będzie grał jak chłopaki będą wyeksploatowani..
0
@masik86 Pytanie kto dziś nie idzie na grilla???? Ja specjalnie na takie okazje kupiłem tablet 13 cali (polecam ogląda się świetnie) a szczęście mam takie że nikomu nie będzie to przeszkadzało bo większość ekipy lubi piłkę ????
0
Na jakim rynku?? Transferowym?? :):):P:P No bez jaj...
0
@brd42 Nie zrozumiałeś mojego wpisu :) Co do Gundo to nie miałem na myśli gry na DP ale może tam grac i grał :) nawet w reprezentacji i wyszło mu to całkiem nieźle :):)
Co do kontuzji to nie masz racji.. Wiele kontuzji powstałych w wyniku starcia mogłoby zakończyć sie z łagodniejszym skutkiem gdyby zawodnik był w pełni siły i odpowiednio fizycznie przygotowany. Ja nie pisałem że w przypadku Bernala tak było ale mogło być, jak popatrzymy na powtórkę.. Poczytaj o tym, jest wiele artykułów i książek :):)
Co do poznania ligi to chodziło mi o to o czym mówiło wielu młodych i nie tylko młodych piłkarzy ale też tych co do danej ligi przechodzili. Chodzi o poznanie zawodników i taktyk drużyn, jak oni grają na kogo uważać, kto z nich nie uważa itd.