0

@Barca4EverVeB a gdzie napisałem że gra dobrze? Cały zespół gral słabo i bez Roberto wynik byłby podobny..

0

Ja pierdziu :):) ostatnia minuta ,przegrywamy czteroma bramkami a oni grają do tyłu.

3

@johny11 dodaj jeszcze Lewego i Raphinhe

3

Balde najlepszy, reszta powinna sprzedać luksusowe samochody i zacząć trenować.

0

Lewy vs Benzema

0

Ale trzeba sobie powiedzieć szczerze, że u nas graja panienki.. Oni chcą grać a My gramy jak pi..y.. Mieliśmy w tym meczu szanse na kontrę to podawaliśmy w bok a Real idzie do przodu i strzela.

10

Znowu dzieci znaleźli winnego - Roberto.. Cała dziesiątka poza Roberto gra koncertowo, robią robotę, tylko Roberto gra piach i bez niego pewnie byłoby 3:0 dla Barcy.

0

@Barca4EverVeB a co Roberto gra sam?? Ktoś tu się jakoś super wyróżnia??

1

Nie no można ich bronić, ale jak dzieci dali się ograć

0

@Sewren122 Z Almeria która też jest w strefie spadkowej i jest po Elche drugim zespołem z największą liczbą straconych bramek, przegraliśmy i nie zdobyliśmy nawet jednej bramki, oddając jeden strzał w bramkę. Z trzecia drużyną z największą liczbą straconych bramek zremisowaliśmy 1:1 a bramkę dla nas strzelił Alonso, choć na murawie byli wszyscy - Lewy, Torres, Raphinha, Dembele, Gavi, Pedri, DeJong itd... To tyle jeśli chodzi o to co pokazują nasi zawodnicy.. Pozdrawiam.

0

@LatajacyHolender Oni nawet nie zrozumieli mojego wpisu :):)

3

Fajny mamy wynik w końcu ale maruderzy znowu dziś aktywni od kiedy tylko Xavi ogłosił skład..

1

Jak fajnie teraz wejść na forum i poczytać tych fachowców wylewających pomyje na Fatiego.. Zamilczcie kiedy zawodnik jest na murawie .

0

@kakusus Co musi bronić??

7

@kakusus Co Wy macie z tym odbieraniem minut?? Pedri i Gavi nie mogą grac na 100% w każdym meczu po 90 minut. Pedri ma 20 lat a już dwie kontuzje za sobą i kolejne to kwestia czasu jeśli będzie eksploatowany jak do tej pory. Messi może zagrać na wielu pozycjach więc każdy będzie miał szanse na grę.. Gavi nie może grac w każdym meczu po 90 minut bo on gra na 120 % swoich możliwości i prędzej czy później (odpukać) cos może go trafić i dobrze żeby Xavi miał możliwość większego manewru w skłądzie dając odpocząć tym młodzikom.

6

Taka ciekawostka - Roberto ma asystę Modric trzy i tyle samo goli ( obaj po 4 gole) co Modric, który gra około 500 minut więcej w lidze. Ciekawe:)

0

@Vini14 A Wy macie Camavinge, Tchouamenieho i Valverde :) ten trzeci był bardzo blisko Barcy a dwóch pozostałych tez na celowniku. No cóż, takie klasyki z takimi piłkarzami po obu stronach to jest to co ogląda się zawsze najlepiej.

5

Roberto zawodnikiem meczu.. przypomnicie mi komentarze przed i w trakcie meczu do czasu kiedy Roberto strzelił bramkę?? :):):):)

5

Mam dla Was jedną radę - Nigdy nie wylewacie pomyj na piłkarzy. Roberto, Kessie a dziś na Balde pojawiły się wylewy.. Pozdrawiam, dobranoc. Mamy mistrza!

1

Nie mamy zmian to jest straszne..

1

@tomczkin Dobrze że Xavi neo zmienił Roberto w pierwszej połowie ufff:):)

0

@JUNIORcom teraz Ty się ukryj :):)

0

@damcio24 hmmm no tak masz rację:):) zero strzału nic tylko bok i do tyłu.

0

Żałośni jesteście z tym wylewaniem pomyj na Roberto. Szkoda że nie widzicie błędów swoich ulubieńców i tego jak potrafią spaprac nam mecz.

0

@tervas Nie. Pedri smiało po meczu mógłby powiedziec że odczuwa dyskomfort żeby nie jechac na reprezentacje i nikt by mu nie zarzucił ściemy.

0

Od jakiegoś czasu stoimy w miejscu. Wiadomo że nie mamy zespołu na wszystkie trofea, wiadomo że jest to drużyna w budowie, że jest ciężko, ale stanęliśmy w miejscu.

0

@yoli I już wiem że marne masz pojęcie o piłce nożnej. Messi przyczynił sie w PSG do strzelenia 25 goli, ma 13 bramek i 12 asyst. Pomijając ile zagrań Messiego zmarnowali jego koledzy to stawia go na pozycji jednego z najlepszych graczy tego klubu o ile nie najlepszego. No ale co Ty możesz wiedziec jak nie masz pojecia jak i co on gra w PSG.

0

@bartoszek Nie zmienia to faktu że jest wybitnym piłkarzem.

3

Chciałbym zauważyć, że większym dramatem od tego co widzimy w wykonaniu Barcy, jest dramat tu poniżej na forum :P:P Dramat to jest w Valencii że są tam gdzie są. My gramy słabo od kilku sezonów i jeśli ktoś myślał że nagle zaczniemy wygrywać po 3:0 każdy mecz i zdobywać kolejne trofea, to powinien wyciągnąć palca z buzi i dorosnąć. Nie jest super, wszyscy to widzimy, może Xavi tez nie potrafi z nich wyciągnąć tego co najlepsze ale jesteśmy najlepsi w lidze, mamy przewagę, najmniej straconych bramek i sporo zdobytych.. Co jeszcze byście chcieli po ostatnim marnym okresie jaki przechodziliśmy?

2

Trenerzy z forum FCBarca.. Was to wsadzić do zarządu wszystkich :P:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?