robertocarlos76
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Ty bredzisz? Gomes wszedł w 75 minucie a Ty uważasz że nic nie dał Barcy która przez 75 minut nie umiała sobie poradzić?? A ja powiem że dużo błędów popełnia ale więcej dał dziś w 15 minut niż odebrał.
8
Co Wy z tym Suarezem wymyślacie?? Suarez potrzebuje podań, to snajper ktorego trzeba obsłużyć i robił to doskonale Ney. Dziś Suarez ma na sobie obrońców i musi więcej walczyć i wypracowywać. Owszem forma może też lekko siadła po kontuzji ale jestem pewny że gdyby miał kogoś obok pokroju Neymara to strzelałby gole. Przecież w zeszłym sezonie też marnował dużo piłek, tracił, odbierali mu, ale mógł się uwolnić kiedy Ney i Messi razem szli do przodu.
3
Gomes potencjał jakiś tam ma, tylko gra jakby był zestresowany, coś go blokuje i szkoda bo myślę że mógłby grać dużo lepiej.
2
Co my byśmy bez tego Messiego zrobili
0
Co z tym Valverde?? Gdzie jakaś zmiana, chłopcy zmęczeni a ławka siedzi.
0
Tu nie chodzi tylko o regenerację. Suarez jest fenomenalnym snajperem kiedy dostaje świetne piłki a takich jak widzi każdy po odejściu Neya brakuje. Nie ma takiego zawodnika dziś (oprócz Messiego) który nie dość że ściągał z Suareza na siebie obrońców przez co Luis miał miejsca, to jeszcze potrafił dać asystę Suarezowi kilka razy w meczu. Tu jest problem, Suarez nie jest jakimś super dryblerem on potrzebuje do strzelania bramek piłek a kto ma mu je dawać?? Tym bardziej że Suarez nie musiał się wysilać na lewej stronie kiedy hasał tam Neymar.
1
Gomes coś tam gra, Deulofeu też może się wyrobi.
0
Zmiany zmiany zmiany
1
Roberto, Denis i Paulinho są chyba lepszym wyborem niż Gomes.. Obym się mylił a Gomes pokazał coś więcej.
1
Wymiana 100 piłek potem Atletico kilka kontaktów i gol!!! Nasi sami się uspali.
1
Chelsea jest z przodu , dawać dalej kto nie głosował na telefonie i kompie ,tablecie i od żony, dziewczyny ,kochanki ,dziecka, mamy ,taty ,babci itd.. ;);)
0
Masz jakiś kompleks??
1
Wyłącz TVN włącz Eleven
0
Ja nie patrzę na wynik ,za długo oglądam mecze Barcy, patrzę na to co dzieje się na boisku.
1
Słaby mecz , niby w lidze wszystko idzie dobrze ale cudów nie ma i z mocniejszymi rywalami będzie bardzo ciężko.
3
Rakitic błyszczy na boisku dziś znowu ... fryzurą na islandczyka.
0
Przydałby się nam ktoś umiejący zza pola przyłożyć, jak można zauważyć strzały zza pola są dla bramkarzy dużym problemem a często przynoszą gola. Rakitic czasem coś uderzy ale to za mało.
1
Islandczyk.... Hehe tak Rakitic wygląda na murawie od czasu nowej fryzury.
2
Ani to na rękę jednym ani drugim. Nie sądzę żeby coś się zmieniło w lidze. Barca jest potrzebna lidze hiszpańskiej a liga hiszpańska Barcelonie. Tylko rywalizacja z Realem i odwrotnie utrzymuje te kluby na wysokim poziomie. My jednak możemy tylko sobie tu rozmawiać a liczy się to czego chcą Katalończycy.
0
Islandczyk dziś znowu przeciętnie. Ma serce do gry ale czegoś brakuje.
0
Potrafi wyglądać jak islandczyk w tej fryzurze w słońcu.
0
Suarezowi trzeba wystawić, bez piłki pod nogę nic nie zrobi, traci piłkę i stoi zdziwiony, rozkłada ręce z zapytaniem do kolegi, tak jest cały czas.
11
Bramka piękna , nasz piłkarz by przyjął zamiast strzelać.
0
Jak mnie wkurza jak Suarez traci piłkę i stoi i patrzy
2
Gratulacje dla Xavi-ego, byle tylko Iniesta mu nie pozazdrościł zdobywania trofeum i też się nie zdecydował na jakąś egzotyczną ligę, mając dosyć patrzenia co obecne władze Barcy wyrabiają.
1
Real 1 Barca 5 , piękny weekend.
0
Kibole rywali będą rzucać banany jak Alvesowi ,ale to dobrze dodatkowe węgle się podczas wysiłku przydadzą. Ważne żeby chłopaki dobrze grali a kolor się nie liczy, tym bardziej że może w zimę kolejny.
0
Robili sobie z piłkarzy i kibiców jaja.
0
Powalczymy o wygranie ligi i tyle. Wierzyć naiwnie można też o LM może szczęście będzie z nami
0
No to będzie to sezon podobny do poprzedniego. Liga moze i do wygrania ale o LM można pomarzyć.