0

@kamilo0066 przecież po uruchomienie wyobraźni widac, że trzyma facet rękę normalnie i widać nogi kobiety.

0

@PatrychoO Nie no faktycznie, to jest fajne i może nawet trochę dziwne patrzeć na 13 letniego chłopca jak się rozwija, dorasta, a potem go widzieć debiutującego w pierwszym zespole.

0

Rakitic z Busquetsem razem w składzie niepotrzebni tararara tara ra ra. Valverde postawił na barcelońską moc i się udało.

3

Hudson: How old is he?
drugi komentator: 16
Hudson: Nahhh

0

Aż się łezka w oku kręci :)

0

Ale Rafinha klepie.

3

Dembele i Alena wtf? Nie dość, że zajmuje szpital i nie przychodzi na badania, to miejsce Aleni na trybunach zajął. XDD.

3

Ten mecz to potwierdzenie. Busquets z Rakiticem nie mogą grać razem. To samo Vidal, bo to też ŚPD.

2

Rafinha, Perez czy Roberto to nie jest może najwyższa półka, ale z Betisem i innymi mogą grać na spokojnie. Nie odstają technicznie, a nawet przewyższają większość piłkarzy. Moc La Masii. Nie potrzebny żaden z zewnątrz Rakitic czy Vidal.

2

Nie grają razem Rakitic i Busquets i są tego efekty. Piłka chociaż znacznie szybciej chodzi. Szkoda tego błędu, ale raczej to większa wina Busquetsa. On musi patrzeć, gdzie ma czystego kolegę z zespołu, bo na wsadzanie na minę to gra na alibi.

3

@ricardo0705 "Dla mnie nie ma takiej drużyny jak Barca i nigdy nie będzie, to jest drużyna inna niż wszystkie "
Teraz już sie niczym nie wyróżnia.

0

@Striker Różnica w tych procesorach najlepszych i najdroższych od AMD i Intela jest taka, że w 2k i 4k różnica się między nimi zaciera. AMD jest do zadań uniwersalnych. Możesz w nich grać i robić coś jeszcze, możesz coś profesjonalnego robić. Procesory Intela są tylko do jednego dobre.

1

@YouShouldListenToMe Mało jest na plusie i nie ma co się przyznawać do tego. Bukmacherka może być dobrą zabawą dopóki robisz to z głową. Jak ci zaczyna brakować na podstawowe rzeczy potrzebne do życia, to już trzeba ruszyć głową.

0

@Odesseiron Bo to muszą być przemyślane inwestycje. Większość z nich myślała, że będą zarabiać po 2-5 latach. A pakują kasę niektórzy, ściągają niby zagraniczne jakieś gwiazdy i tyle, a wystarczy wybudować szkółkę dobrą, w skauting i stawiać na Polaków. Prowadzić politykę wyjmowania dobrych Polaków z ekstraklasy, stawiać na młodych, ściągnąć trenera i nie wyrzucić go po miesiącu. Graczy jak Piątek czy Milik pewno jest więcej. To nie chodzi o to, by się trafiał jeden z najlepszych na świecie co roku jak Lewy. Wystarczy, by miał taką technikę jak Milik czy Zieliński.

Ale tego Tobie nie muszę tłumaczyć, bo sam to wiesz i większość ludzi tutaj to wie. Brakuje odpowiedniego człowieka tam na górze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

3

@kewin nie, pisał Barca 60% - 40% Real. Nic nie dał na zostanie Neya w PSG. I ciągłe pisanie, kluczowe godzinyt, dni, tygodnie itp.

5

No i miałem rację co do Neymara, a Romero stracił resztki wiarygodności. Musi odbudować swoją reputację.

0

@Mario96w W tej generacji trzeba było kupić PS4. Microsoft kupuje teraz jak leci studia i będą nieźle przygotowani na nową generacje.

1

@Suzu Jak chcesz pograć, to kupuj. Po co czekać na next gena? Trzeba żyć chwilą, a nie czekać, bo możesz nawet tego nie dożyć.

@Mario96w Wcale bym się nie zdziwił, jak nowa generacja będzie jednym wielkim niewypałem, bo cena może być w granicy 3500 zł.

0

@misiek12319 Tak. Oficjalne konto i 2013 rok. To będzie świetny czas Neymara Jr. w Barcelonie. Pomoże nam wygrać tryplet!

1

No, ale z drugiej strony, to trener, który może nasprowadzać "dziadków" i swoich kolegów, a potem weź się męcz z nimi po odejściu trenera. Najlepiej to budować skład z wizją klubu, czyli tutaj Valverde nie ma nic do gadania, jeśli on chce sprowadzać jeźdźca bez głowy Williana i pomocnika, o którym nigdy nie powinna pomyśleć Barca - Parejo.

1

@Striker Wielkiej różnicy by nie było. Bale najwięcej dni kontuzjowany, ale Dembele dalej byłby "mniejszą szklanką" niż Neymar.

0

@jacobFCB w sumie już wczoraj do porozumienia niby brakowało 10-20 mln, a więc zobaczymy ich wiarygodność.

1

A więc Romero i inni odstrzeleni. Tier 4 i lepiej czekać na oficjalki klubów, a nie dziennikarzyn.

0

Wy serio myślicie, że wraz z końcem okienka przestaniemy czytać plotek o Neymarze? Oj nie nie.

0

@AdrianGajewski2005 tak, każdy o tym wie, ale człowiek przyśpiesza ten proces.

1

@Deraxium Atletico ofc

0

@MarioVeB! To jest rap. Prawdziwy.

1

Kolejna lekcja rapu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?