1



Muza dla gości co mają myśli samobójcze... XDDDD A tak na poważnie, był jakiś czas temu wątek rapu, to Ci goście mają zabójcze flow.

0

Dzicz i tyle. Do teraz się nie zmienili. Gdyby nie było takiej technologii jaka jest dzisiaj, to do tej pory by rzucali. Teraz gwiżdżą na swoich piłkarzy.

0

Najlepiej wypożyczać, albo sprzedawać z opcją odkupu. Przecież to dzieci Barcelony! Na pewno mają duże umiejętności (część z nich), ale niestety nie mogą ich zaprezentować w Barcelonie, bo jest duża konkurencja. No chyba, że taki talent jak Mbappe, ale nie zapominajmy. On też dostał szansę w Monaco i to nie byle jaką, bo przecież grał nawet w LM.

0

Po prostu jest słaby i tyle.

0

Dużo jest takich kart.

0

Ale ja wiem. Zastanawia mnie czemu po połowie się podzielili. Dali by wszystkie mecze na 2 stacjach i każdy byłby zadowolony.

0

Skoro mogą to też nie powinny być takie cyrki. Dzielą się po połowie, a El Clasico będzie lecieć na Eleven i na NC+ :D Gdzie tu logika?

0

I tak jest za duży cyrk. Jakim cudem, np. karta jakiegoś zawodnika, oceniona na 88, ma 90 pace'a i 80 strzalow, dostaje informa, a okazuje sie, ze ma slabsze statysytki np. 88 tempa czy 79 strzałów. Powinien byc system, jak jest overall to daje sie statystyki do 90 overalla, nie wiem, obliczana jakąś średnią, bo nie raz się zdarza, że 2 zawodnikow ocenionych na 90 overalla ma kompletnie inne statystyki, wszystko takie same, taki sam overall, a 2 zawodnik ma mniej pace'a. Takie zjawisko zaobserwowałem w tej fifie. Jeszcze bardzo często te statystyki mają się nijak do jego gameplayu. Skoro zawodnik jest w formie to czemu zabierają mu statystyki na karcie inform XD?

0

Zagłębiał się ktoś w umowę z polsatem czy eleven? Normalnie mogą takie cyrki z tymi prawami odwalać? Co za problem pokazywać mecze na NC+ i na eleven z LL jednocześnie? Nie rozumiem.

0

Nie od procentów, ale EA w kulki leci ze statystykami.

0

Slogan ulitmate team, fify - Statystyki zawodnika zależą od jego prawdziwej formy na boisku.

0

Ja tam takich rzeczy nie piszę, bo wiem jak jest. Denerwuje mnie to samo gadanie, że Neymar czy Mbappe strzelają tylko ogórkom we Francji. Tylko szkoda, że nie każdy piłkarz aż tak tam się wyróżnia, jeżeli jest tak łatwo to czemu nikt w poprzednim sezonie nie miał podjazdu do Neya?

0

Nikt tu nie pisze tego. Nie zauważyłem, by to też tyczyło się Barcelony. Jedynie co przeczytałem, to że Ronaldo najwięcej bramek nastrzelał ogórkom w swojej grupie LM, tam gdzie Barcy nie było, bo nie mogą być 2 kluby z tego samego kraju w grupie LM.

0

Za każdym razem mnie to śmieszy. Czy kibice Realu wiedzą, że obrażają swój klub, pisząc, że Messi strzela ogórkom?

cytat z fejsa, nie podam stronki, bo już to będzie jakaś tam reklama konkurencji:

"dlaczego ciągle powtarzają starą śpiewkę, że to skandal iż messi nie jest w trójce finalistów? Prędzej dałbym Griezmana. Chociaż i tak dla mnie lepszym zawodnikiem jest ten, który na MŚ wprowadzi średnią drużynę do finału niż ten, który odpadnie w 1/8 mając dream team."

Brawo Panie kibicu Realu Madryt. Jeszcze Messi z małej litery. Czy on wie, że zaorał sam siebie jak i CR'a? W końcu Messi wprowadził Argentyne do finału MŚ w 2014r. jak i do finałów Copa America, kiedy CR7 nie wyszedł nawet z grupy MŚ 2014r. Tak tak, niby wygrał ME 2016, ale on nie grał nawet połowy tego finału, tak tę drużynę zaprowadził do finału też, że musieli awansować z 3 miejsca XDDD

3

Oczywiście, ze nie mieli.

7

Co tu taki hejt leci. Macie pojęcie ile kosztuje pensja Messiego? Nie dziwię się, że chcą wykorzystać każdą okazję na marketing.

0

Nic nie wiesz co się stanie. Przez ten rok może się pojawić jakaś gwiazda i Barca ją kupi. Może Suarez odzyska drugą młodość, może nasza przyszła gwiazda ma 16-17 lat.

0

Panie, Brake check Pan dla gościa robił? Toż to niemożliwe komuś w dupe na wyjeździe wjechać.

1

https://v.wpimg.pl/ODI1MjU5Ji1mfmJcYQE3d3sFYg57Qj8tJFZjGjkafnB_BH9fYgx3aWQDfFttDH9zeQR_RSZBPSUzHCADMF88LygcIQUxT2EuOVY=

Tak ludzie o psy dbają. Masakra XDD Nie powiem, trochę śmiesznie wygląda, ale on cierpiał, nie mógł się nawet poruszać. Biedne psy są zależne od ludzi...

5

Ma najwięcej odsłon, bo tam dzieją się niezłe cyrki i taki footroll im podbija te odsłony :D

2

Nie wiem nawet co za tajemnica te ratingi XD Ta FIFA to jest śmiech na sali jak całe EA. Najlepsze jest to, że dla Messiego specjalnie informów nie dawali, bo dawno w listopadzie/grudniu miałby kartę 99 XD

Jeszcze raz cytuję - "Statystyki graczy w grze, zależą od ich prawdziwej formy" YHYM

9

Całe szczęście, że Valverde to nie jest beton, który woli zdjąć, np. Suareza i wpuścić Vidala, bo bym tego nie zniósł XDD Dembele w tej Francji tylko czas marnuje. Więcej się nauczy na treningu w Barcelonie niż tam na ławce.

2

Nadal to jest piosenka kolego :)

1

Go go Holandia :)

7

Nie no. To nie ma sensu z tym trenerem. Deschamps to beton. Na miejscu Dembele już bym wolał ten czas poświęcić na treningi z najlepszym piłkarzem w historii.

2

Ja nie mogę. Jak miał Dembele wpuścić to się Żiru odpala.

0

Panie, wpuszczaj Pan Dembele za Żiru, bo znowu atak Francji kuleje. Matuidi już zmęczony też, bo jakiś wykręcony biega chyba.

0

Jak klikam na pole tekstu to pod wskaźnikiem pojawia się taka strzałeczka i też ją mogę przesuwać.

0

Ja tam liczę na jakiegoś Hiszpana do środka pola. Zaraz zawodnicy nie będą się dogadywać i powstaną jakieś kolonie jak w PSG.

0

Aha. Następny napastnik 9.5 co ma prawo marnować setki XD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?