robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
To są funty Przyjacielu.
1
Śmiechłem powiem Ci :D
1
... Za takie ironie to można bana wyłapać, a to jest najlepsze forum najlepszego klubu. Moja opinia po prostu.
4
Szatnia Barcelony to chce każdego :D Ale co się dziwić. W końcu Pogba to nie 1. lepszy grajek, ale czy jest potrzebny? Jeżeli patrzeć na przyszłościową emeryturkę Rakitica i Vidala to tak, przyda się. Jest też w sumie Arthur, ale czy Pogba jest lepszy niż Rakitic? No nie wiem, a na ławce nie będzie chciał siedzieć.
0
Nie wiem czy jest potrzebny. Rakitic>Pogba moim zdaniem, ale i tak taki gracz by się przydał, bo umiejętności też nie można mu odmówić.
1
Jakie ironiczne? Nie rozumiem. Nawet własnego zdania nie możesz wyrazić, bo ludzie już naskakują na Ciebie.
1
No nie wiem. Myślę, że Roberto i tak będzie grał, bo Semedo to sztuka dla sztuki. Nic z tego nie wychodzi, a Roberto ma dobry drybling i asystuje, co jest najważniejsze pod polem karnym przeciwnika. Ale też liczę na Semedo w 1. składzie i Roberto w pomocy, bo niezbyt go cieszy gra na PO.
5
Cóż to byłby za środek gdyby Busquets musiał odpocząć w jednym meczu.
Coutinho-Vidal-Rakitic. Ogień Panie! W przeciwnej drużynie by robili w porty. World class players! Nie mogę się doczekać takiego środka pola. Nieziemskie umiejętności. Jeszcze Rakitic finalista MŚ. Masakra Panie. Najlepszą pomoc od lat teraz mamy i nikt nie ma lepszej pomocy. No może City Pepa by się znalazło.
0
Dopóki będzie miał po 20 goli i asyst to Suarez jest niezastąpiony. Nigdzie nie znajdziesz takiego drugiego walczaka, a Barca takich potrzebuje.
0
Bardzo dobre wzmocnienie. Wiek na minus, ale cena bardzo niska. Opłaca się na tę chwilę. Potem jak zawodnik będzie chciał to uda się go sprzedać do Chin.
1
Jak będziesz uważał to tak.
0
Wszystko. O ile geniuszem jesteś.
27
Nie ma szans. Ma wygryźć Rakiete po takich udanych mistrzostwach świata?
Rakitic jest za dobry. Topka światowa i ma go wygryźć 21 latek z Brazylii, który dopiero liznie tego najwyższego poziomu?
2
To już poziom januszostwa kosmos XD
0
Ale chyba nie przez 1 agenta :D?
1
Mnie też takie coś denerwuje. Jeszcze jak ktoś napisze, że Rakitic nie powinien grać w Barcelonie to bardziej się denerwuje niż ktoś napisze, że CR7 jest lepszy niż Messi. Unikatowy zawodnik, world class.
0
Barcelona i Mourinho nie są normalni :D
1
Rozglądaj się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No bo normalnie jest gorszym piłkarzem, który ma mniejsze umiejętności. Jak ktoś powie, że jest 2 najlepszy, a nie gorszy to też go obrazi.
3
A ludzie się jeszcze kłócą kto jest lepszy ;D
0
Domyślam się :D :D Kto normalny by sprzedał swoją gwiazdę 3 dni przed końcem okienka, ale z Mourinho coś jest nie tak to wiesz.
0
Ciekawe co się jutro wydarzy w sprawie Pogby.
0
Dokładnie.
47
To już jest wyższy level przekręcania nazwisk - Semade XDDDD
0
SMP - Squad Maker Party
1
Bartek mógłby porozmawiać z kimś innym w temacie Pogby. Rakitic najmłodszy już nie jest.
0
Nie ma tematu Pogby, a ty o Pogbie piszesz.
0
Tsa. Barcelona i bronienie to się wyklucza. Nawet jak w 1. meczu wygrała 10;0.
0
:D Jak Rakitic będzie grał z innym defensywnym pomocnikiem na prawym skrzydle to być może, ale teraz będzie jeden skrzydłowy na prawej stronie. No, nie wyobrażam sobie sytuacji jak nie ma skrzydłowego Malcoma/Dembele, albo Erneścik wpuszcza za nich jakiegoś SPD.