27

To są funty Przyjacielu.

1

Śmiechłem powiem Ci :D

1

... Za takie ironie to można bana wyłapać, a to jest najlepsze forum najlepszego klubu. Moja opinia po prostu.

4

Szatnia Barcelony to chce każdego :D Ale co się dziwić. W końcu Pogba to nie 1. lepszy grajek, ale czy jest potrzebny? Jeżeli patrzeć na przyszłościową emeryturkę Rakitica i Vidala to tak, przyda się. Jest też w sumie Arthur, ale czy Pogba jest lepszy niż Rakitic? No nie wiem, a na ławce nie będzie chciał siedzieć.

0

Nie wiem czy jest potrzebny. Rakitic>Pogba moim zdaniem, ale i tak taki gracz by się przydał, bo umiejętności też nie można mu odmówić.

1

Jakie ironiczne? Nie rozumiem. Nawet własnego zdania nie możesz wyrazić, bo ludzie już naskakują na Ciebie.

1

No nie wiem. Myślę, że Roberto i tak będzie grał, bo Semedo to sztuka dla sztuki. Nic z tego nie wychodzi, a Roberto ma dobry drybling i asystuje, co jest najważniejsze pod polem karnym przeciwnika. Ale też liczę na Semedo w 1. składzie i Roberto w pomocy, bo niezbyt go cieszy gra na PO.

5

Cóż to byłby za środek gdyby Busquets musiał odpocząć w jednym meczu.
Coutinho-Vidal-Rakitic. Ogień Panie! W przeciwnej drużynie by robili w porty. World class players! Nie mogę się doczekać takiego środka pola. Nieziemskie umiejętności. Jeszcze Rakitic finalista MŚ. Masakra Panie. Najlepszą pomoc od lat teraz mamy i nikt nie ma lepszej pomocy. No może City Pepa by się znalazło.

0

Dopóki będzie miał po 20 goli i asyst to Suarez jest niezastąpiony. Nigdzie nie znajdziesz takiego drugiego walczaka, a Barca takich potrzebuje.

0

Bardzo dobre wzmocnienie. Wiek na minus, ale cena bardzo niska. Opłaca się na tę chwilę. Potem jak zawodnik będzie chciał to uda się go sprzedać do Chin.

1

Jak będziesz uważał to tak.

0

Wszystko. O ile geniuszem jesteś.

27

Nie ma szans. Ma wygryźć Rakiete po takich udanych mistrzostwach świata?
Rakitic jest za dobry. Topka światowa i ma go wygryźć 21 latek z Brazylii, który dopiero liznie tego najwyższego poziomu?

2

To już poziom januszostwa kosmos XD

0

Ale chyba nie przez 1 agenta :D?

1

Mnie też takie coś denerwuje. Jeszcze jak ktoś napisze, że Rakitic nie powinien grać w Barcelonie to bardziej się denerwuje niż ktoś napisze, że CR7 jest lepszy niż Messi. Unikatowy zawodnik, world class.

0

Barcelona i Mourinho nie są normalni :D

1

Rozglądaj się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No bo normalnie jest gorszym piłkarzem, który ma mniejsze umiejętności. Jak ktoś powie, że jest 2 najlepszy, a nie gorszy to też go obrazi.

3

A ludzie się jeszcze kłócą kto jest lepszy ;D

0

Domyślam się :D :D Kto normalny by sprzedał swoją gwiazdę 3 dni przed końcem okienka, ale z Mourinho coś jest nie tak to wiesz.

0

Ciekawe co się jutro wydarzy w sprawie Pogby.

0

Dokładnie.

47

To już jest wyższy level przekręcania nazwisk - Semade XDDDD

0

SMP - Squad Maker Party

1

Bartek mógłby porozmawiać z kimś innym w temacie Pogby. Rakitic najmłodszy już nie jest.

0

Nie ma tematu Pogby, a ty o Pogbie piszesz.

0

Tsa. Barcelona i bronienie to się wyklucza. Nawet jak w 1. meczu wygrała 10;0.

0

:D Jak Rakitic będzie grał z innym defensywnym pomocnikiem na prawym skrzydle to być może, ale teraz będzie jeden skrzydłowy na prawej stronie. No, nie wyobrażam sobie sytuacji jak nie ma skrzydłowego Malcoma/Dembele, albo Erneścik wpuszcza za nich jakiegoś SPD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?