8

@Messibestplayerintheworld oddać betisowi zeby nie płacic za emersona tam kilka milionów co się dogadali i będzie git :)

0

@vukoo1 ale powiem ci że znów powiela się ten sam schemat najgorszy obrońca czyli roberto co on potrafi jego opiera sie na tym ze umie podac piłkę i tyle żadnego dryblingu masakra.Natomiast taki dest rozumiem,że nie zawsze ma dobry mecz ale nie ma się co dziwić chłopak ma dopiero 20lat nie ma co oczekiwać,ze będzie grał jak nwm alba pique czy inni obrońcy ale lepiej jego dac niż drewniaka roberto ktory nie może dogonić zawodnika

0

@Kgorecki2500 ale nie ma co za 70mln kupujesz go a on łakwę grzeje jeszcze ma tki kontrakt ze chooo

2

tak naprawdę to barca i real przyciągają najwięcej osób przed telewiozr podczas ligi mistrzów ? mam racje chyba

2

@kwizatz ja dobrze myślę to będzie na zasadzie takiej,że nie będzie ligi mistrzów a będzie super liga coś jak Premier legue ze są same najlepsze kluby i grają fajną piłkę a nie jak teraz barca czy real jadą do cadiz czy getafe i bronią się 11 zawodnikami a tam to będzie cały czas natarcie z obu stron jak jestm jak najbardziej za :)

2

@Gomess nie wywalą ich z prostego powodu pieniądze :)

4

@JarekS nom jeszcze jakby tak chelsea wyjebała real to by było pięknie :) :) vamossss

0

@ksawizimens atletico gówno teraz gra mieli przewagę 15 punktów i co zjebali

0

wydaje mi się,że drugi umttiti będzie ale mogę się mylić

0

@FC1899Barca i grają oni dość cześto w tak wielkim klubie jak barca

1

na sprzedaż i tyle:)

1

@pawelkolejarz otóz to to ten skłąd jeszcze sięgnie po 3 puchary hahaha

0

@Maciux7 moim zdaniem jestesmy poziomem na 5 miejsce i liga europy

1

zastanawiam się dlaczego trincao nie gra w 1 składzie pokazał się lepiej w meczu z psg niz dembele a i strzelił 2 gole :)

0

@Naturopata bartomeu sie nie zgodził

2

@czar007widiałeś wgl jak padły bramki,że tak piszesz

0

@SajmonNNN uderzył na bramke i przez to kontuzja

0

@Lucas92 ale co on dał drużynie w meczu ?

3

w końcu doczekaliśmy się obrońcy podbnego do puyola ze wzgledu na agressje :)

0

@lukasz9197 kazdy kto atakuje stroną alby to wygrywa mecz z barca

0

@seba444 tak tak ale po co płacić teraz city 5 milionów skoro mozna w czerwcu miec go za free ??

1

po co na garcia jak mamy araujo

1

@Gomess bardziej za busqetsa bo gość biegac nawet juz nie potrafi to pokazuje mecz z huescka jak wracał to była masakra a wijnaldum właczy sie do ataku i cos strzeli :)

4

poza messim i pedrim on cos jeszcze pokazuje bo inni to kaplica griezman 100 milionów za co za jego podania hahah

0

@Jakchcesz moim zdaniem i tak i tak nie pogra powinnien odejsc i tyle

2

jak to sie stanie to bedzie najlepsze atak w europie neymar-mbappe-messi

0

@pt9 dokłądnie teraz to jak z beniaminkiem grają to nie widamow czy wygrają

2

odnosnie messiego czy jak był by w niesamowitej formie to tez by pisali messi sie skończył co za debile

0

@Bocheno1 pomysł dobry tylko kto zapłaci za pensje alaba chce 25 milionów rocznie ?? wijnaldum i depay po 10-15 milionów garcia 7 milionów nie stać barcy

0

moim zdaniem umttiti zaprezentowal sie lepiej niz langlet w 2 ostatnich mecach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?