seba444
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Błagam, wystarczy już artykułów dotyczących Messiego!!
10
No dobra, stało się, Messi odszedł do innego klubu. Czy teraz można już zakończyć temat naszego byłego kapitana i zająć się sprawami klubu?
0
@Emhyr Eric Garcia też by nam się przydał... Chyba że wolisz Lengleta.
0
@Magicc89PL Haha!!
1
Jak tam finansowe fair Play w Paryżu?? XD
0
@pienaar w gniocie płacą dobre hajsy :D
0
Kaczor dziennikarski xd
1
@krzywy Mingueza, no nie wiem...
0
A czy on w ogóle brał u nas udział w jakimś treningu??
6
A nie mógłby po prostu stąd wyp********??
0
Kibice mają prawo do wyrażania swojej frustracji. Umtiti ciężką pracą i powrotem do wysokiej formy może zamknąć usta krytykom.
8
Finansowe fair play... już to widzieliśmy w przypadku City :D
0
@zielak_1978 w dupę z Paryżem
0
@Daro-GucioFcB większość na forum chyba wciąż nie zdaje sobie sprawy, w jak czarnej finansowo d*pie jest klub... Dobrze by było, gdyby i nam trafił się jakiś arabski książę z portfelem bez dna.
2
Dobra, niech to całe zamieszanie wreszcie się skończy, zaraz rusza liga i trzeba ogarnąć ten bu*del. Może kogoś z naszych "ulubieńców" jeszcze uda się pozbyć, a opornych, jak Moriba, do juniorów lub Barcy B.
0
@szela1899 Bez Barcelony i Realu to dokładnie ten sam poziom...
0
@normasubiektywna PSG i City nie tyle wprowadziły dodatkowe pieniądze do futbolu, co raczej dali zarobić kilku grajkom i ich menadżerom. A poza tym unaoczniły, jak skorumpowaną organizacją jest UEFA (tfu!!).
2
Władze La Liga to w sumie niezły beton, co im zależy zrobić wyjątek dla legendy ligi i zastrzec ten nr w Barcelonie?
0
No to luzik, w tym sezonie będzie bezrobotny XD
0
Laporta przejął stery klubu, którego długi będą spłacane latami. Nie mam pojęcia, jak uda się spiąć budżet na ten rok, a o następnym nawet nie chcę myśleć. Czekają nas bardzo chude lata ????
0
@Matusiak95 w PSG też mają pakę.
2
@JarekS chyba najlepiej by było, gdyby górny limit płacowy był określony dla wszystkich klubów w Europie. W La Liga liczą każde euro, a w Anglii i Paryżu podpisują kontrakty, aż miło.
2
Nie ma co bić piany, o 11 będziemy mądrzejsi, niż teraz.
5
@mike78 Kolega chyba nie umie w marketing. Messi to żyła złota dla La Liga i mówią o tym otwarcie prezesi innych klubów...
1
@Plmyszynski Mecze oglądam, możliwe, że to jednak ty nie oglądasz i komentujesz po komentach pod artykułami. Po kontuzji wraca Cou, doszedł Depay i Aguero, obrona wzmocniona, w pomocy mamy de Jonga, Pedriego, Busquetsa i młodość z Barcy B. Brak Messiego wyłoni nowego lidera ataku, i prawdopodobnie (mam nadzieję) odblokuje potencjał innych zawodników. Nie ma się co podniecać, kiedyś Messi musiał opuścić klub, być może stanie się to właśnie teraz, a grać trzeba tym, co już mamy. Jeśli uważasz, że Griezmann i Dembele nie mają potencjału, to z trenera Francji musi być du*pa, nie ekspert, skoro powołuje ich do reprezentacji takich słabiaków.
0
@MrPGG Niby masz rację, ale wtedy przypominam sobie naszego byłego kapitana, który radośnie poleciał za kasą do Madrytu xd
0
@DJ6 kolego, ta epoka, kiedy wygrywaliśmy wszystko minęła kilka lat temu... Przypomnij sobie wyniki w LM z ostatnich lat. Teraz to trzeba grać tym, co mamy i powoli spłacać długi.
2
@Ramek Generalnie, to życzę Leo jak najlepiej, ale jeśli go zobaczę w koszulce Realu, lub P$G, to będzie mi przykro.
1
@kacperus1 z ich pensjami nikt ich od nas nie kupi...
1
@yoli bez Messiego wciąż mamy skład i potencjał na top 8 w LM, a ty twierdzisz, że bez niego nie ugramy w La Liga nawet czwartego miejsca??