sebasarna
Dołączył/a: grudzień 2014
Wadowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebasarna na pewno w jakimś niemieckim
0
@Gronek w Schalke chyba?
0
Na lige mistrzów też nie ma co liczyć z taką obroną
0
Przepraszam za te przekleństwa, poniosło mnie ale to już poprostu przestało być śmieszne i to jest celowe okradanie nas, liga jest pod Real ustawiona i nic z tym niestety pewnie zrobić się nie da!
1
Niech im już dadzą do chuja ten puchar!
11
Jak jeszcze raz uslysze kiedys cos o negreirze to rozjebie mnie kurwa
16
A te jebane smiecie beda pierdolic cos o negreirze XDDDDDDDDDDDDDDDDDD, dawno sie tak nie wkurwilem
0
Im co mecz pomagają nam szkodza to nie moze byc przypadek do chuja, niech ktos cos z tym zrobi japierdole
2
Pierdole nie ogladam już tej skorumpowanej ligi
3
Druga bramka z rzędu...a nie czekaj
0
To już prawie koniec tej paskudnej zimy :D
0
@Jimmydeska Mi przeszło szybko, bo wiem poprostu, że ona jest winna, ale nie powiem przez 1 tydzien tylko piłem i jeszcze przez to wróciłem do palenia papierosów i teraz znów trzeba rzucać...
2
Czas na Rycerza Siedmiu Królestw, ach jak czekałem na ten odcinek...
0
@LeoMessiiBarcaPepa a po co miałbym kłamać jeszcze na La Rambli :D
0
@sebasarna Bo zamiast to zakończyc to nie... wolałem się męczyć
0
@sebasarna Tylko szkoda, że teraz każdy nazywa mnie męczennikiem czy masochistą, że się tak dawałem itd xd
1
@Stinger_ jeszcze przed zwiazkiem znałem ją, bo chodziłem do klasy z nia do gimnazjum a mam 24 lata więc ja znam od 11 lat...
0
@Filipem Jak o niej pomyśle to tylko myślę o tych negatywnych rzeczach, więc temu tak szybko mi w sumie przeszło.
0
@Filipem właśnie najgorsze jest to, że ona ma wspolnych znajomych, dzieki mnie i prawdopodobienstwo jest duze ze ja spotkam, ale mam nadzieje ze sie tak nie stanie...
3
@Stinger_ no bo też się męczyłem w tym związku bo ona byl niedojrzala emocjonalnie i sie potrafila tygodniami o glupote sie do mnie nie odzywac, a ze bylem masochista to se na to pozwalałem
25
Tak żem beczał za dziewczyną a już po tygodniu przeszło mi ( a ten zwiazek trwal 6 dlugich lat ) i czuje się zajebiście i czuje spokój i mam nadzieję, że ją nigdy nie spotkam.
0
Coś niestety czuje że w rewanżu braknie nam tej jednej cholernej bramki...
2
Dlaczego w Madrycie sędziowie nie potrzebują GPS?
Bo i tak zawsze wiedzą, gdzie jest pole karne Realu
2
XDDDD dwa karne za nurkowanie... NEGREIRA
1
@turhiay o tym juz nawet nie wspominam...
3
Czy przypominacie sobie żeby w tym sezonie w lidze arbiter pomylil się na naszą korzyść? Bo madryciarze z tego co widzę... a szkoda strzepic kur*a ryja, ich miejsce jest w Choroszczy, takie moje zdanie.
5
To wszystko wina Arbeloi
0
@Pedri16Future Ja za 10 min mam tez, tylko ze 24
0
Jutro urodziny, zajebisty prezent...
0
Skoro rywal strzelil 4 gole my strzelimy 6 i elo