0

@sebasarna na pewno w jakimś niemieckim

0

@Gronek w Schalke chyba?

0

Na lige mistrzów też nie ma co liczyć z taką obroną

0

Przepraszam za te przekleństwa, poniosło mnie ale to już poprostu przestało być śmieszne i to jest celowe okradanie nas, liga jest pod Real ustawiona i nic z tym niestety pewnie zrobić się nie da!

1

Niech im już dadzą do chuja ten puchar!

11

Jak jeszcze raz uslysze kiedys cos o negreirze to rozjebie mnie kurwa

16

A te jebane smiecie beda pierdolic cos o negreirze XDDDDDDDDDDDDDDDDDD, dawno sie tak nie wkurwilem

0

Im co mecz pomagają nam szkodza to nie moze byc przypadek do chuja, niech ktos cos z tym zrobi japierdole


2

Pierdole nie ogladam już tej skorumpowanej ligi

3

Druga bramka z rzędu...a nie czekaj

0

To już prawie koniec tej paskudnej zimy :D

0

@Jimmydeska Mi przeszło szybko, bo wiem poprostu, że ona jest winna, ale nie powiem przez 1 tydzien tylko piłem i jeszcze przez to wróciłem do palenia papierosów i teraz znów trzeba rzucać...

2

Czas na Rycerza Siedmiu Królestw, ach jak czekałem na ten odcinek...

0

@LeoMessiiBarcaPepa a po co miałbym kłamać jeszcze na La Rambli :D

0

@sebasarna Bo zamiast to zakończyc to nie... wolałem się męczyć

0

@sebasarna Tylko szkoda, że teraz każdy nazywa mnie męczennikiem czy masochistą, że się tak dawałem itd xd

1

@Stinger_ jeszcze przed zwiazkiem znałem ją, bo chodziłem do klasy z nia do gimnazjum a mam 24 lata więc ja znam od 11 lat...

0

@Filipem Jak o niej pomyśle to tylko myślę o tych negatywnych rzeczach, więc temu tak szybko mi w sumie przeszło.

0

@Filipem właśnie najgorsze jest to, że ona ma wspolnych znajomych, dzieki mnie i prawdopodobienstwo jest duze ze ja spotkam, ale mam nadzieje ze sie tak nie stanie...

3

@Stinger_ no bo też się męczyłem w tym związku bo ona byl niedojrzala emocjonalnie i sie potrafila tygodniami o glupote sie do mnie nie odzywac, a ze bylem masochista to se na to pozwalałem

25

Tak żem beczał za dziewczyną a już po tygodniu przeszło mi ( a ten zwiazek trwal 6 dlugich lat ) i czuje się zajebiście i czuje spokój i mam nadzieję, że ją nigdy nie spotkam.

0

Coś niestety czuje że w rewanżu braknie nam tej jednej cholernej bramki...

2

Dlaczego w Madrycie sędziowie nie potrzebują GPS?

Bo i tak zawsze wiedzą, gdzie jest pole karne Realu

2

XDDDD dwa karne za nurkowanie... NEGREIRA

1

@turhiay o tym juz nawet nie wspominam...

3

Czy przypominacie sobie żeby w tym sezonie w lidze arbiter pomylil się na naszą korzyść? Bo madryciarze z tego co widzę... a szkoda strzepic kur*a ryja, ich miejsce jest w Choroszczy, takie moje zdanie.

5

To wszystko wina Arbeloi

0

@Pedri16Future Ja za 10 min mam tez, tylko ze 24

0

Jutro urodziny, zajebisty prezent...


0

Skoro rywal strzelil 4 gole my strzelimy 6 i elo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?