semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz no i niech tak zostanie
1
@DonMatteo901 bardzo fajny, delikatny chlopak, taki skrzydlowy, albo pomocnik ala Riki
0
@Coutinho007 ale ich to nawet dwóch piwotów minie na luzaczku
3
@Wossi61FCB to nie może być z dziś, to jakaś pasta sprzed 2 sezonów ;)
1
@Bartunek a widzisz, nie ma co oceniac ksiazki po awatarze, teraz widze ze jestes powazny
1
@Bartunek myslalem ze tym razem nie bede musial pisac ze to zart
5
nie życz drugiemu co tobie nie miłe
:D
1
pięknie, sensacja coraz bardziej REALna
:D
0
@Zip tak, mozna. Pyytanie jest o najmniejszy poziom antypatii, ale to ejst za trudne
0
konkurs pt REAL MADRYT CHALLENGE:
kogo najmniej nie lubicie w realu?
(nie mylić z lubicie)
ja z nielubianych najmniej chyba Hazarda nie lubie
0
@Ojciec5tkidzieci hejj dzięki szefie, znalałem i też sporo radości. miłego dnia
2
JEAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
0
@Rastafarnianin torturowany i zgwałcony, sorka, ale tak się pisze o takim przypale
1
Ależ pięknie nagłośnione klaskanie ZIZU!
jak nie kochać producenta dźwięku :D
0
@Bartunek o kolejny pozer, to takie madryckie.
ale już Ci wyjaśniamL żartowałem
2
no to hala madrid 0:3!
edit: patrz na to:
żartowałem
0
@MESSIah16 cos za lewacko to brzmi
0
@maroon jak wspominalem, nie chce tu prowadzic takiej rozmowy, poniewaz mam zgola inna opinie, a jako ze zawsze jest tu wylew niezwykle rozumnych wypowiedzi na ten temat, nie zamierzam go ani inspirowac ani podejmowac.
buziaczki
1
@NaFazieHitman ty sie odezwales pierwszy, ale nie boj sie zaakceptujemy i zmiloscia przyjmiemy kazda deklracje. Tak, ze odwagi
0
@maroon czlowieniu, napisalem to ironicznie, poza tym na tym forum nie mam zamiaru prowadzic dyskusji na temat tego czy jakies slowo / zwrot jest dyskryminujace czy nie, tak ze wyluzuj.
0
@NaFazieHitman uderz w stół
0
@Przemo91 bo bawia sie w swoim zamknietym zakonie stad zero przeciekow(sic!)
1
@sebasek99 bo to jest serio, tylko boimy sie przyznac ;)
1
@MESSIah16 u nas zapewne Ci ktorzy najbardziej jada na lgbt staniki maja pod garniturem. Klasyczne „łapać złodzieja”
1
@Barca1992 a co za roznica co leci w tvp, wszysyko mozna zobaczyc w sieci
0
@YeastMoss zgadzam się, dyskryminacja i język drwiny z osób niepełnosprawnych jednak boli :D
2
@Chakalaka prawdziwy lis wsród lisów, potrójny agent i mistrz karaoke
0
@maroon wszytko gra, trzymaj się
0
@maroon tak i moje przytoczenie jest spojne z wizerunkiem tej partii. Byla zreszta dyskusja o tym filmie na tym forum, zwolennicy tej partii uwazali ze on ma racje. A ze pozniej gdzies probowal skutecznie czy nie to dementowac albo odkrecac, nie zmienia faktu jakim jest sam instruktarz jaki przedstawil on sam wyborcom. Nie wiem doprawdy o czym tu jeszcze rozmawiamy, po jakiekolwiek tlumaczenie tego faktu nie zmieni, zwlaszcza ze jak sie okazuje trafia ten przekaz - antysemicki w tym przypadku - na podatny grunt, a jesli nie zapomnialem to chyba caly ten watek jest o tym. Twoja pretensja o niezglebianie interpretacji tego spotkania instruktazowego jest z mojego punktu widzenia proba ocieplenia czlowieka ktory sam wokol siebie, swoimi slowami wpisuje sie dokladnie w zarzuty jakie do tego rodzaju politykow padaly w tym watku. pozdro
6
@Zieliniak falszywe oskarzenia mozna wyjasnic np procesem o znieslawienie
ludzie ktorzy za slowa chca lamac nogi - duzo wieksza patologia niz jakiekolwiek puste gadanie