0

@kuz no i niech tak zostanie

1

@DonMatteo901 bardzo fajny, delikatny chlopak, taki skrzydlowy, albo pomocnik ala Riki

0

@Coutinho007 ale ich to nawet dwóch piwotów minie na luzaczku

3

@Wossi61FCB to nie może być z dziś, to jakaś pasta sprzed 2 sezonów ;)

1

@Bartunek a widzisz, nie ma co oceniac ksiazki po awatarze, teraz widze ze jestes powazny

1

@Bartunek myslalem ze tym razem nie bede musial pisac ze to zart

5

nie życz drugiemu co tobie nie miłe
:D

1

pięknie, sensacja coraz bardziej REALna
:D

0

@Zip tak, mozna. Pyytanie jest o najmniejszy poziom antypatii, ale to ejst za trudne

0

konkurs pt REAL MADRYT CHALLENGE:
kogo najmniej nie lubicie w realu?
(nie mylić z lubicie)
ja z nielubianych najmniej chyba Hazarda nie lubie

0

@Ojciec5tkidzieci hejj dzięki szefie, znalałem i też sporo radości. miłego dnia

2

JEAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

0

@Rastafarnianin torturowany i zgwałcony, sorka, ale tak się pisze o takim przypale

1

Ależ pięknie nagłośnione klaskanie ZIZU!
jak nie kochać producenta dźwięku :D

0

@Bartunek o kolejny pozer, to takie madryckie.
ale już Ci wyjaśniamL żartowałem

2

no to hala madrid 0:3!
edit: patrz na to:
żartowałem

0

@MESSIah16 cos za lewacko to brzmi

0

@maroon jak wspominalem, nie chce tu prowadzic takiej rozmowy, poniewaz mam zgola inna opinie, a jako ze zawsze jest tu wylew niezwykle rozumnych wypowiedzi na ten temat, nie zamierzam go ani inspirowac ani podejmowac.
buziaczki

1

@NaFazieHitman ty sie odezwales pierwszy, ale nie boj sie zaakceptujemy i zmiloscia przyjmiemy kazda deklracje. Tak, ze odwagi

0

@maroon czlowieniu, napisalem to ironicznie, poza tym na tym forum nie mam zamiaru prowadzic dyskusji na temat tego czy jakies slowo / zwrot jest dyskryminujace czy nie, tak ze wyluzuj.

0

@NaFazieHitman uderz w stół

0

@Przemo91 bo bawia sie w swoim zamknietym zakonie stad zero przeciekow(sic!)

1

@sebasek99 bo to jest serio, tylko boimy sie przyznac ;)

1

@MESSIah16 u nas zapewne Ci ktorzy najbardziej jada na lgbt staniki maja pod garniturem. Klasyczne „łapać złodzieja”

1

@Barca1992 a co za roznica co leci w tvp, wszysyko mozna zobaczyc w sieci

0

@YeastMoss zgadzam się, dyskryminacja i język drwiny z osób niepełnosprawnych jednak boli :D

2

@Chakalaka prawdziwy lis wsród lisów, potrójny agent i mistrz karaoke

0

@maroon wszytko gra, trzymaj się

0

@maroon tak i moje przytoczenie jest spojne z wizerunkiem tej partii. Byla zreszta dyskusja o tym filmie na tym forum, zwolennicy tej partii uwazali ze on ma racje. A ze pozniej gdzies probowal skutecznie czy nie to dementowac albo odkrecac, nie zmienia faktu jakim jest sam instruktarz jaki przedstawil on sam wyborcom. Nie wiem doprawdy o czym tu jeszcze rozmawiamy, po jakiekolwiek tlumaczenie tego faktu nie zmieni, zwlaszcza ze jak sie okazuje trafia ten przekaz - antysemicki w tym przypadku - na podatny grunt, a jesli nie zapomnialem to chyba caly ten watek jest o tym. Twoja pretensja o niezglebianie interpretacji tego spotkania instruktazowego jest z mojego punktu widzenia proba ocieplenia czlowieka ktory sam wokol siebie, swoimi slowami wpisuje sie dokladnie w zarzuty jakie do tego rodzaju politykow padaly w tym watku. pozdro

6

@Zieliniak falszywe oskarzenia mozna wyjasnic np procesem o znieslawienie
ludzie ktorzy za slowa chca lamac nogi - duzo wieksza patologia niz jakiekolwiek puste gadanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?