1

@YoNoEntiendoNada tylko prawdziwe bydle urzadza taki los drugiemu czlowiekowi

8

@Jacu327 nie jestem pewien vzy kiedykolwiek studiowales polska historie wnikliwie, polska historia jest na pewno wzruszajaca, ale czy piekna to juz bym sie zatrzymal. Im wiecej sie ja studiuje, poznaje tez zaplecze funkcjonowania polskiego panstwa to raczej jest to solidny powod do frustracji.
Nieliczne wyjatki jak progresywne 20 lecie miedzywojenne niesie nieco bardzoej pozytywna konkluzje, choc nie do konca poniewaz politycznie byl to skrajny burdel i zenada co najmniej na miare wspolczesnosci

1

@Danny Gaucho a jak to pierwsze to co? nie ma wolnosci w zakresie poczucia wstydu? niezly przypal

0

@myscooter a mnie smieszy wyrazanie jakichkolwiek opinii pozapilkarskich na tym forum, wliczajac swoje wlasne.
999 na 1000 wyrazanych tu opinii nic nie znaczy.
(tak na prawde ani troche mnie nie smieszy a nieszkodliwie zenuje, ma to zerowa wlasciwosc rozsmieszajaca)

0

@SergioTomas tu sie bardzo zgodze, mielismy zero graczy w 16 w barszo wielu momentach tego meczu. Nie podam przykladow, ale za czesto to zauwazalem a nie ogladalem meczu bardzo wnikliwie (nota bene, mam tak coraz czesciej).

1

@Rewolucja123 dzieki za Twoją pracę, ja ostatnio się mniej udzielam, bo mecze oglądałem nieuważnie i jestem też czymś poza piłkarskim mocno przyblokowany, pozdro

0

Rafinia wszedl z marszu w buty Neymara.

0

@LuisSalvano napewno jemu nie poszloby lepiej, przeciez to jest obcecialo w tej genialnej potrafiacej wykrzystac maksymalnie kazdego gracza w druzynie.

4

No i prosze bardzo, potężny Griezmann najlepszy na boisku (znów 2 udane dryble na 3) - wg whoscored i sofascore

0

@DawidekFCB @Gufo Gratuluje wybory, a propos kondycji sypani sie zdrowia itd.
Nie jestem weganinem, a wegetarianinem od 89’ roku.
Teza o starzeniu sie jest tez w moim przypadku sprawdzona, niedawno bylem u znajomej od lat lekarki, ktora po oglecinach stanu kosci i miesni powiedziala ze nie widac po mnie oznak starzenia sie, mam 47. Moi rowiesnicy wygladaja raczej jak moi wujkowie. Nigdy na nic nie chorowalem (poza przeziebieniami) nie bylem w szpitalu itd..Tak ze polecam wszelkie diety bezmiesne ;), choc ja kierowalem sie wtedy wylacznie etyka.

0

wielki Antek schodzi z boiska

0

@mindbender84 spoko, poza tym czlapal i sie turlal

1

Ney wlasnie wyprzedził Ronaldo Nazario, ma 1 bramke wiecej dla repry.

edit: ma juz 2 wiecej, hatrick. Dzis Neymar byl bestia.


0

neymar chyba na krysztalach, a cou na ketaminie, totalna roznica :D

0

@Danny Gaucho ogladasz? upadly syn szaleje

0

no i ten okropny Ney piekny karny.

5

alez bomba Peru!

0

@Pawel13sz strims.world

0

mimo wszytko ale agentyna taka kopanine uprawia, ze az to jest zjawiskowe.

0

@Coutinho007 wróci z kadry odbudowany

2

zaraz chwila, Antek wygrał dwa dryblingi na trzy?

0

Niezly mecz Cou, doskonaly Neya
brazylia szybka, glodna goli do ostatnich sekund

0

wiadomo kto strzela, Marqunios

1

@kiper09 strims.world

0

ależ ten Cou i Ney hymn śpiewają, za samo to ocena w górę się należy.

0

MS gole z karnych, co na to N?

0

@Colon strims.world

0

@Yosemite co za nabieg!

1

ktoś patrzy URU-CHI? dobra podkładka pod ARG-ECU

edit: Suari juz zdazyl pomachac ramionami :)

1

@Rewolucja123 dziekuje, ogrom pracy, ciekaw jestem jak to wygladalo z Sevi, bo mam wrazenie ze pewne schematy z meczu z Villarealem sie sypaly, ale nie ogladalem meczu az tak dokladnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?