slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To tylko pokazuje jak liczby mogą zniekształcić rzeczywistość. Drużyna gra piach, Lewy jest ciągle krytykowany za swoją grę ale cyferki pokazują że jest na poziomie legend które dały nam trofea. Fakt, Lewandowski dał dużo żebyśmy zdobyli mistrza w zeszłym sezonie.
3
@kejdzi Ale trzeba wziąć pod uwagę że ten sezon niestety pokazuje że Xavi to kiepski trener więc taka decyzja może wiązać się ze złą oceną zawodnika.
0
Na razie ten projekt na najwyższym poziomie dostaje w du.ę prawie na każdym froncie (zobaczymy jak będzie z Napoli), nie potrafi wygrać u siebie ze spadkowiczem dostając przy tym trzy bramki w plecy i ma pustą kasę. Ciekawe kogo przekonają takie argumenty. A i jeszcze co trochę nowe afery, a to Negreira, a to zaległości podatkowe itd.
0
W Napoli też nieciekawie ale to chyba mocniejsza ekipa od Granady więc spodziewajmy się bęcków. Sorry ale czy dzisiaj kibic Barcy da radę wrzucić jakiś optymistyczny wpis? Może tyle że jak polecimy z Napoli to poleci i Xavi, Rafa jakoś to dociągnie do końca sezonu a potem zobaczymy kto to przejmie i co zrobi.
1
@kejdzi Akurat w tym artykule nie zauważyłem żeby padło to mityczne DNA.
11
W sumie dużo konkretów, Barca rozważa zatrudnienie trenera z Hiszpanii ale nie wiadomo którego. Barca interesuje się skrzydłowym z Serie A ale nie wiadomo którym. Generalnie wpisuje się to sytuację klubu. Wiadomo że Barca zagra z Celtą ale nie wiadomo jak wielką padakę odstawi.
0
@Herbert Równie dobrze można powiedzieć że ma DNA Realu. Zresztą nie wiem kiedy on ostatnio pracował jako trener.
1
Brzmi to groźnie. Ile razy już słyszeliśmy gadki w stylu że zawodnik nie zagrał bo odpoczywa albo ma lekki dyskomfort i nie zagra ok. dwóch tygodni a jak się to kończyło wszyscy wiemy.
0
@kpiarz Ale problemem jest nie to że Barca gra w takim czy siakim stylu tylko to że tu nie ma drużyny, jest jedenastu gości biegających po boisku bez planu, bez schematu. Kiedyś ten milion podań przesuwał grę do przodu i tworzył zagrożenie pod bramką rywala, teraz jest jakieś klepanie bez sensu.
6
To spróbuj teraz załapać się tam na trenera. Gorzej od Xaviego pewnie ci nie pójdzie.
0
@Patry10 Jest w tym wina Xaviego bo mówiło się że jest mocnym kandydatem na trenera Barcy a on zamiast zdobywać doświadczenie wolał pasać kozy w Katarze i liczyć petrodolary.
0
@sylweste.r To pokazuje jakim fachowcem jest Laporta który nie przewidział że tak beznadziejna Barca będzie miała ciężary z przedostatnią drużyną w tabeli.
1
Największym wrogiem Xaviego w Barcy jest on sam bo nic nie ogarnia, nie ma drużyny, nie ma szans na ugranie czegokolwiek, sukcesem będzie załapanie się do LM. Do tego na konferencjach bredzi jakby był naćpany.
2
Xavi powinien odejść już teraz nie tylko ze względu na wyniki ale i ze względu że zachowuje się jakby miał coś nie tak z głową. Pier...i jakieś farmazony, analizy jakbyśmy grali z sąsiadem w tabeli, nie potrafi wygrać u siebie z przedostatnią drużyną tracąc przy tym trzy bramki, dziesięć punktów straty do lidera, zero gry i Xavi bredzi coś że La Liga nie jest przegrana. Raz że Real już nie odpuści, dwa że mistrzostwo wygrywa się meczami jak ten z Granadą. Facet gada jakby do futbolu dostał się dwa tygodnie temu.
1
@JarekS Co do Yamala, to w komentarzach przed meczem pojawiały się głosy że w meczu z takim przeciwnikiem jak Granada powinien odpocząć bo jakoś damy radę. Tymczasem uratował nas od ekstra kompromitacji bo taki wynik i tak jest kompromitacją. To źle bo chłopak jest dalej eksploatowany ponad miarę a jakby nie podciągnął wyniku to może Xavi już nie byłby p.o. trenera.
0
Laporta powinien być zły sam na siebie bo zamiast zatrudnić trenera zatrudnił byłego piłkarza Barcelony z głośnym nazwiskiem.
23
Wiadomo było że po beznadziejnym meczu czeka nas beznadziejna konferencja i Xavi nie zawiódł. Już jego pierwsze słowa o wahaniach formy. Jakie k...a wahania, większość jest cały czas w złej formie więc co ci się waha? Bla bla bla taki jest sport. Sport jest taki że powinieneś pakować walizki już dzisiaj (a nawet wczoraj) a nie czekać do końca sezonu skoro wiesz że i tak nic nie ugrasz.
2
Xavi daj już sobie spokój. Tyle że często w takich sytuacjach tymczasowym trenerem zostaje asystent. To kto miałby zostać trenerem, braciszek Xaviego? Pozostaje Rafa ale tu znowu trzeba by było szukać następcę trenera rezerw. Tak czy siak Xavi out już teraz.
0
Najlepsze: ugraliśmy jeden punkt i straciliśmy tylko trzy bramki z niezwykle mocną Granadą.
1
Nie jest tak źle, nie krytykujcie. Ugrywamy jeden punkt z zawsze groźną Granadą, tracimy tylko trzy bramki, czego się czepiać? Jak ktoś lubi czarny humor to niech poczeka na konferencyję Xaviego i jego mundrości.
1
Barcelona zrobiła kolejną zła inwestycję. Na Camp Nou powinno się zaorać boisko i posadzić pomidory. Po ch... remont stadionu skoro nie ma trenera i nie ma drużyny.
0
@Filipppe Ludowy Klub Sportowy Parzęcice Dolne. Miałby szansę wygrać i z Barceloną.
0
@BORO_12 Motta ma ważny kontrakt więc trzeba by robić gimnastykę finansową żeby go wyciągnąć.
0
@Madri To mamy jakąś nić porozumienia z tym ch.. mnie obchodzi. Ale nie gadaj że Barca która teraz z każdym ma ciężary z każdym może wygrać klasyk i wystartować do walki o mistrza.
0
@jondeca Za Raphinię nie dostaniemy dobrej kasy, nie ma już szans robić rewolucji za 200 baniek bo ich nie mamy, trzeba grać tymi którzy są i liczyć że zostaną bo coraz częściej pojawiają się głosy że jak ktoś z La Masii kopnie fajnie piłkę to ustawia się kolejka chętnych żeby go kupić.
0
@Madri Żeby nie było, poszukałem sobie w necie co to za gość. W gałę haratał gdzieś w niższych ligach ale nie jest powiedziane że słaby piłkarz nie może zostać dobrym trenerem. Tyle że później zachorował na Katar, potem brachol przygarnął go pod skrzydła i tak wygląda jego kariera. Czy asystent to jest ktoś kto ma układy i jego robota to ustawianie pachołków na treningu? Jeszcze w Hiszpanii gdzie trenerzy wylatują za byle co na trybuny i asystent musi wskoczyć w buty pierwszego.
0
Z trofeów to możemy liczyć na Puchar Gampera jak uda się zakontraktować kogoś z kim damy radę bo w PK było ciężko z trzecio i czwartoligowcami a Bilbao ustawiło nas do pionu. A z sygnałów że może uda się przekonać Xaviego do pozostania można wysnuć wniosek że z tej całej listy trenerów którzy mieli by go zastąpić to Barcelonę stać jedynie na Rafę Marqueza.
1
@FcPortoFan1999 Zaoferował się ale później się odoferował po czym się namyślił i się zaoferował po czym zmienił zdanie i jeśli Conte śledzi media to pewnie do dzisiaj sam nie wie czy się zaoferował czy nie.
2
Pismacy mają używanie. Skończyło się okienko ale mają inny temat, przyszły trener Barcelony. Nie śledzę tematu ale pewnie jest tak samo w przypadku Liverpoolu.
0
@DJ6 Z jednej strony masz rację że dobry trener będzie w stanie wycisnąć więcej z tego składu, z drugiej nie ma diengów więc mówi się że trzeba będzie kogoś sprzedać żeby parę ojro wpadło do klubowej kasy, dwa że problemy finansowe będą przeszkodą w zatrudnieniu dobrego fachowca. Dziennikarze rzucają nazwiska gości którzy mają ważne kontrakty, ciekawe jakim cudem Barcę będzie stać na zatrudnienie kogoś takiego. Chyba że wypali opcja z Flickiem i jemu uda się to wszystko poskładać. Bo np. przyjście Artety jest nierealne.