slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co to jest to figo? A tak poważnie to mogę się tylko podpisać pod większością komentarzy.Niech się zajmie swoim Realem i gadki precz od Barcy.
misiek112 - jeśli miałbyś choć trochę duszę kibica to byś wiedział że pewnych transferów się nie wybacza bo są jak splunięcie w twarz.I mówi Ci to facet dobiegający 40 a nie gimbus.Gdyby figo chciało zachować jakieś pozory przyzwoitości to by się nie wypowiadało na temat Barcy.Jakos starszy Laudrup czy Schuster odpuszczają sobie wypowiedzi n/t Barcelony.
0
"Mimo niewielu przegranych, włączając w to bezdyskusyjne lanie jakie spuścił Barçie Bayern, drużyna straciła w sumie siedemdziesiąt goli w sześćdziesięciu meczach. Średnia 1,16 jest drugą najgorszą w XXI wieku po sezonie 2000/2001, kiedy to podczas sześćdziesięciu spotkań Azulgrana straciła siedemdziesiąt osiem bramek." - to chyba jasny sygnał ,że zamiast podniecać się transferem Neymara należy wzmocnić defensywę i wobec jasnej postawy Valdesa kupić nowego bramkarza.
0
Dzieje się coś niedobrego w Barcy.Jeśli mam być szczery to w LM nie mamy szans, teraz porażka z realem.Oby tylko nie roztrwonili przewagi w lidze.Chyba jednak choroba Tito odbija się na wynikach albo po prostu drużynę dopadł kryzys w najmniej odpowiednim momencie.