0

@Herbert pismaki szukają kontrowersji i piszą odpowiednie nagłówki aby przyciągnąć odbiorców

3

Co jest znamienne, to to, że nowa era nie została okrzyknięta za pomocą nagłówków gazet ale przez samych piłkarzy. To oznacza, że mają mentalność zwycięzcy. To inna drużyna niż ta, która wychodziła naprzeciwko Interowi w LM. Oczywiście czas pokaże, ale liczę na kolejny genialny mecz przeciwko MU.
Powtarzam, że w jakimkolwiek sporcie mental to podstawa.

2

@Bulos11 Jak mawiał Górski "Tak się gra, jak przeciwnik pozwala"
Barca nie pozwalała na wiele.

0

@Iniesta19820815 coś z tego wpadnie napewno!

3

Busquets jest dziś szefem środka pola. Od jego przejęcia zaczęła się akcja na 1-0. Gavi top.

0

@RafalE36 oni mówią to samo o sędzim pamiętając o żółtych kartkach dla CR i nieoczywistym faulu na Suarezie w polu karnym.

2

@seba444 +5 do pewności siebie

0

Mental leży plus presja i po tytule w karnych

0

Wrzutka numer 2548

0

@Grruber czuję, że taki Ferran by tego nie wykorzystał, choć mam nadzieję że się mylę

0

@Bogan z wypowiedzi kolegów i chyba samego Xaviego. Może nie, że zachwyca, ale, że wygląda bardzo dobrze i po kontuzji nie ma już śladu.

7

Podejrzewam, że w tej chwili jest to bardziej kwestia psychologii, skoro zachwyca na treningach a nie pokazuje się z dobrej strony w grze. Od dawna uważam, że w sporcie psychoterapia jest must have.

1

@Ernestoo wygląda na pogubionego, w całym występie jedno solidne zagranie gdzie przeciął podanie otwierające kontrę. Reszta poniżej oczekiwań

6

Jak ktoś napisał na fb, pokonać Inter i City w jednym meczu to nie lada wyczyn.


1

@karolup odkąd wszedł to niemal każda akcja o niego zahaczała, świetne podania i powinien mieć więcej niż 1 asystę, zagrał świetny mecz. Oprócz aktywności w ataku to także bronił i kreował grę, MVP. Ale widać, że wiele osób jest do niego uprzedzonych. Podobnie Busi gra jak gra ostatnio, najlepsze lata ma za sobą ale dziś pokazał się z bdb strony ale większość i tak napisze, że grał piach.
Na plus także Gavi, Araujo i mimo wszystko Dembele. Torre teraz dobrze,Depay tragedia.

1

No to Ania niepocieszona A miał być taki piękny Sylwester...

0

Kiedyś to było, wychodzili na Barcę rezerwami i wygrywali 5-1 :)

2

@catalunya77 kogoś zawsze będzie dupa boleć, nawet w święta.

2

czy Lewy będzie mógł zagrać czy ma bana także na puchar króla?

2

@PIETREKs Xavi: puchar króla jest dla nas brutalny.
:D

4

@lucca87 naturalnie czy nie to była ręką która zablokowała strzał na bramkę. Nie była przy ciele. W polu karnym. Byłby syf gdyby tego nie odgwizdał.
Bardzo dobrze sobie radził i dawał pograć.

2

@FC_BARCA_Fan oraz, że Barcelona osiągnęła wszystko tylko dzięki sędziom. Barca. Dzięki sędziom. Stan umysłu normalnie

2

Gdzie się podziali wszyscy krytycy Di Marii?

0

patrząc na grę Francji to Argentyny marzenia mogą pozostać tylko marzeniami bo mam wrażenie, że Francuzi się dopiero rozpędzają. I pomimo tego, że bronią tytuł to większa presja ze strony kibiców jest na drużynie Argentyny, bo mają Messiego i jak nie teraz to nigdy. Czuję w kościach, że rozstrzygnięcie będzie dramatyczne.

0

@th@les tak czy siak, wygrają czy przegrają, burda w Paryżu jest dziś pewna :-)

1

W końcu na konkurencyjnej stronie odnośnie klubu "białych" uważają, że wszystko, co Barcelona osiągnęła w XXI wieku było dzięki sędziom :-D

3

z pozytywów - komentatorzy w końcu przestaną kaleczyć nazwisko De Jonga

0

@michal26 dla mnie sprawa jest prosta, przez 3 mecze Polacy nie grali po swojemu. Jakieś kosmiczne założenia taktyczne i mental na poziomie "do niczego się nie nadajesz". Ten trener to żart, chociaż na poziomie personalnym całkiem dobre zmiany dawał to cały system jego gry nadaje się do kosza. Nikt z ataku nie zagrał na swoim poziomie, skoro przez 90 procent czasu się broniliśmy. Lewy sam na 3 obrońców nic nie zrobi, szczególnie jeśli dotyka piłkę średnio co 4 minuty, brak rytmu...

1

@arni72 mi bardziej jest przykro z tego powodu, że to już koniec pewnej ery, większość z tej kadry już prawdopodobnie mnie zagra na następnych MŚ z Lewym na czele. Wyczuwam też pewien konflikt w kadrze jak to Lewy powiedział, że gdy się bronimy gramy defensywie to nie ma tej radości z gry, która jest dla niego motywująca... Styl gry narzuca trener

2

Co do meczu to trener przegrał mistrzostwa, trzeba było napier....ć z Meksykiem to może byśmy wyszli z 1 miejsca z grupy i nie grali z mistrzami świata w 1/8. Walka od początku do końca a nie tylko na pożegnanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?