0

@tomono RM bez Zidane - wyniki, RM z Zidane wyniki. Ci sami piłkarze, jaka różnica i moge wymieniać dużo jeszcze. Przestańcie prdl, że trener jest nie ważny, jest najważniejszy w takich zespołach z takimi piłkarzami.

2

@Janiama Ale trenerzy ich prowadzą. Zobacz jak Zidane nie było jak sie RM posypał, a zobacz jak się ponownie pozbierał. Trener to klucz.

0

@Barcelona_10_Barcelona Pamiętaj dopisz jeszcze, Messi out, jako kapitan jest taki sraki i owaki.

0

@_Specjalista I co z tego?

0

@AduŚ07 Tak, plus transfery. Wiem co chcesz powiedzieć, że to wina piłkarzy, ale to trener twierdził, że grają najlepsi, a młodzi muszą czekać

0

@BarcaInfo O Messi wywiad.

0

My w 10-tke nawet strzału nie mieliśmy.

0

@Kapitan hawk łaj? Dla tego zarządu? Dla tego trenera?

0

@VOne jasne zostawmy go

0

@ObiektywnyKibic121 jest jeden prosty sposób na Barce i wszyscy to wiedzą. Dlatego zatrudnili trenera który nigdy z autobusami sobie nie radził.

1

@Destuuur Tiki taka, która kibice chcieli.

0

@kkbarca no jak, powie ze jest zadowolony, ale nie wyszło, ale zawsze marzył by trenować Barce i jest to jego przygoda życia.

1

@bartulek98 tak on wszystkiemu winien.

0

@ObiektywnyKibic121 może grają na zwolnienie. Patrzcie co Bayern gra po zmianie

2

Tiki taka pełna gębą. Niech lepiej setien przegra to może nie będzie trzeba go oglądać w przyszłym sezonie.

0

@masq By oni mogli wejść na stołek i robić co poprzednicy. Jak każda partia

0

@ILovethisGame W Bravo i Faktach też pisali o tym.

0

@kamilop Przypominam, że Malcom tez złapał kontuzje w Rosji, jaką masz pewność że u nas by nie złapał. ?

0

@DonMatteo901 ok poszukałem w necie. Teraz rozumiem, że nie rozumiem dlaczego go nie wybrali

0

@BarcaInfo Gdzie on jest teraz?

0

@messi564 Niby kogo wprowadził Setiene, nie rozśmieszaj mnie. Fati grał już u EV.

1

@messi564 jak znam życie dadzą mu 100 minut i od razu oczekiwania z kosmosu. Ciężko jest wejść do takiej drużyny jak Barcelona. Cierpliwości u nas nie ma

0

@DonMatteo901 A weź coś więcej o nim napisz. Dlaczego miałby być w komisji?

0

@RanDiFCB te źródło jest na tym samym poziomie co TVP. Po co to wklejać?

0

@Coutinho007 Akcje Barcy Pyk, Pyk, Pyk, Puk, Pyk, Pyk, Pyk,Pyk, Pyk, Pyk, Puk, Pyk, Pyk, Pyk,Pyk, Pyk, Pyk, Puk, Pyk, Pyk, Pyk,Pyk, Pyk, Pyk, Puk, Pyk, Pyk, Pyk,Pyk, Pyk, Pyk, Puk, Pyk, Pyk, Pyk - i nic

0

@Janiama Odpuść, szkoda twojego zdrowia. Nic już nie zmienisz, jedź na wakacje czy coś, odpocznij.

5

@YeastMoss Jest 500+ jest, będzie kuponik na bombelki na wakacje będzie. W d.. mam to cale PKB itp, mnie to nie dotyczy, niech Elyta się martwi oni przedsiębiorcy podobno, ja to zwykły rolnik.

0

@arasz1819 Nie, bo jeśli ktos pisze że jedni sa normalni to inni co? Nadzwyczajni? Inni? Gorsi? Lepsi?

0

@arasz1819 Cytuje "Normalni ludzie ich najzwyczajniej nie lubią. "

0

@arasz1819 A, czyli każdy celebryta to nie jest normalny człowiek? Kur.. ale ten kraj jest podzielony. Wszyscy wyborcy PIS to jeb.. Wieśniaki, a wszyscy PO to jeb... Elyta. Pogrzało was już kompletnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?