0

@ViscaBarca123 Pogadamy jak pójdą na prawdziwą piłkę, seniorską. Różnica juniorów, a seniorów jest kosmiczna i wtedy dopiero widać talent. W juniorskiej bardzo dużo piłkarzy wygląda jakby byli z kosmosu, jak docierają do seniorskiej to tej różnicy już nie widać. No ale życzę chłopakom by odpalili, bo już dawno nie widziałem juniora u nas, który może zrobić furorę, Ansu? po świetnym starcie dużo słabiej, talent jest ale musi grac, a nie patrzeć jak inni grają.

0

@Hiacynk Angol to Angol, zobaczymy ile głowa wytrzyma

2

@Barca1992 Nie lubie ich ale to nei jest widzi misie, lepiej by Służba zdrowia miała maseczki niż wysyłać po 4 do domów listonoszami. W Biedzrzę są maski idz i sobie kup - 12zł.

0

@Baaarca95 Jakby wprowadzili to wszyscy mogą żądać odszkodowań od Rolników po Firmy. Bankrut byłby na pewno po stronie państwa.

0

@Qlewer nie. To jest składka i tyle, nie zapłacę przecież go nie wyrzucą. Chodzi mi bardziej o to, że rozumiem o problemach teraz takich firm, ale niech coś od siebie dadzą.

1

@Bykunn Łatwiej powiedzieć kryzys, po proszę hajs. Najlepsze, że korzystają za darmo z boiska i hali szkoły i przedszkola, wiec nic za to nie płacą.

0

Mój syn chodzi do akademi piłkarskiej ( ma 5 lat ), ma dwa razy w tygodniu zajęcia, raczej zabawa z kumplami z przedszkola, bo grupa stworzona jest głównie z dzieciakami z jego grupy. Dostałem ciekawego SMS, że mam zapłacić za Marzec oraz Kwiecień połowę składki, mimo iż od Marca nie ma zajęć. Zadałem im pytanie czy fryzjerowi mam tez połowę zapłacić za to, że mnie nie obcina? Chociaż by sie postarali, wymyślili jakieś zajęcia on-line, jakieś ćwiczenia itp. Cokolwiek, a jedyne co potrafią to napisać poproszę połowę składki.

0

@Piotr89Sand Wiesz czego nie lubię w Pisie? Tego, że pluję mi w twarz, tego bardzo nie lubię, nie lubię zagrywek Putinowskich w stylu skoro kadencja się kończy i nie mogę wiecej startować to sobie zmienię prawo, tak się zachowuję PIS, zmienia wszystko co chce, jak chce, a później w TVP czy w Necie informacja, że robią to zgodnie z prawem itp, propoganda Wschodnia pełną gębą. Gdyby nie to, to sam bym na nich głosował bo Opozycja z KO na czele to żart. Ale przy opozycji byłbym pewien, że zostaniemy w UE, że wiem jak jest, a nie ten jeb. blef i propaganda. Gospodarcze zagrywki Pisu moim zdaniem są ok, sporo dobrego zrobili, sporo zjeb.. Ale Gospodarka się trzyma, trzymała.

1

@NeroTFP Josep, Maria, Bartek, Bartemeu, Bartłomiej, i cale jego kolesiostwo - można ich nazwać legendami. Pokazali jak rozje...taki klub jak Barcelona z najlepszym piłkarzem w historii piłki.

0

@Elosek Mieli bo badali, my na początku 4 testy na krzyż robiliśmy. Więc nie możesz porównać ile u nas było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IAmBackCules ja obejrzałem połowę pierwszy raz od kilku lat. Nic się nie zmieniło. Wina Tuska, opozycji, przeszkadzają a my ciężko jako PIS pracujemy dla Polaków.

1

@msmsms ciekawe czy masz dzieci, ciekawe czy masz zdrowe dzieci, ciekawe czy wiesz co to gwałt, ciekawe czy wiesz co to znaczy opiekować się chorym dzieckiem, bez wsparcia państwa w którym jedno z rodziców nie może pracować. Uważam że obecny ksztalt przepisów są kompromisem aborcji.

0

@Elosek Co ty prdl. Zobacz kiedy zamknęli sie Czesi, jeszcze szybciej niż my. To, że UK zrobiła to później to nie znaczy, że my bylismy pierwsi, zrobiliśmy to szybko fakt, ale nie jako pierwsi.

1

@tadzik447 Ale ja nie napisałem, że źle, twierdzę, że zrobili to co wszyscy, PO, KO , Srao też by to zrobili.

4

@kamzar Messi Kupił talent na Allegro, Ronaldo wszystko wypracował.

2

@tadzik447 Następny, a co PIS teraz zrobił innego niż cała Europa? Wszystkie kraje się zamknęły, nie zrobili nic nadzwyczajnego, nic.

0

@A_Gomesinho_21 Moim zdaniem by wygrał, ale nie mam odczucia, że żyjemy w Państwie demokratycznym, nie mam poczucia, że wyniki nie beda sfałszowane, co będzie następne? Rosja? Koleś głosuje na dwie łapy, inny mówi, że głosował inaczej, wszystko przed kamerami i nic sie nie dzieje.

1

@jeyx77x Przecież połowa dzbanystanu ogląda TVP, a tam nie ma info o tym co działo sie wczoraj, dodatkowo nie znajdziesz Wojskowego, Rolnika, Emeryta, który na nich nie zagłosuje bo dają im siano.

0

@HighestInTheRoom nic by się nie działo. Cała Europa jest w kwarantannie. To nie jest pomysł Pisu ze pozamykali nas w domach, dokładnie Po zrobiło by to samo.

0

@MESSIah16 ta normalne, zabij setki tysięcy ludzi bo qrwa trzeba wybrać ziomka co i tak nie rządzi a tylko podpisuje. Skoro są zajebisci to i tak na nich zagłosują, czego się jesieni obawiają? Czyżby mega obawa o służbę zdrowia oraz o gospodarkę?

0

@tobiasson92 ale ty już zagłosowałeś przecież. Widzisz nawet nie wiesz ze twój głos mają

0

@Kamilos84 15% Duda, 10% Kidawa, 75% awizo

0

@tobiasson92 Tylko, że oni chcą ustawić sobie możliwość przeniesienia wyborów na 17.05. Już teraz zaczną rozsyłać karty do głosowania i zrobi to wojsko. Moim zdaniem wybory się odbędą.

0

@Messibestplayerintheworld obniża do 105. Durnie

0

@ksobi ważne by było na ich elektorat, na podwyżki dla mundorowych, rolników i emerytów. Tyle styka by mieli większość wyborców

1

@zadafcb Powiedział to były prezes Banku :)

0

@ViscaBarca123 uzasadnij dlaczego nie Ney jak możesz.

0

@kuz qrw, liczyłem na inna odpowiedź. :( thx

0

@CalcioFan Nie kumam obecnych czasów, jak może wam się podobać jego muza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?