tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałbym dobry skład bo Lewemu potrzebny odpoczynek. Ale wtedy zawsze zmiennicy są jeszcze gorsi :)
0
@tomek8756 Tylko Bidena krytykowaliscie, a teraz jak Trumpek klęka przed Żydami, cisza :)
0
@tomek8756 zaraz Trump obrońca Izraela będzie groził.
0
@ViscaelBarca2007 Przeciez my Olmo nie mamy zarejestrowanego, ba nie tylko jego. A wy tu marzycie o kolejnym transferze za 60 baniek. Za co
0
@barcelonaLM A to oni nie mieli stanu wojennego od zawsze?
0
@AnalnaGrawitacja Lepiej to nie brac katalońskich gówien , ala MD, Sport.
0
@PatrykBarca pomysł jest, brak intensywności powoduje, że gramy wolno. Nie ma nikogo kto dźwignie zespół i wszyscy biegać zaczną.
6
@kuz Cassado grał z Celtą i rss. Nasza gra to nie problem 1 zawodnika
1
@Zoker może na rynku niech go powieszą. Brytole prdl dostają już
2
@karolszymek Bo u nas zawsze sa tylko skrajności. Kiedy pisałem, że zanim się podniecą wszyscy niech cały sezon trenuje. To marudny jestem i wielki hejt we mnie. Dalej uważam, ocena po sezonie. Ale co sie dziwić, jak Laporta nawet na 125 lecie pokazuje Flicka obok Pepa na grafice. Kur. za 4 miesiące pracy. Ocena w Maju.
0
@Linghunter88 Xavi doszedł do cwiercfinalu, a wręcz ogromny zawód ostatnim meczem i byłby półfinał. Zobaczymy co Flick osiągnie
0
@BulaKG czaisz że ja nikogo kogo wymieniłeś nie znam
0
@MesQueUnClub96 hehe, masz rację :)
0
Średnio we Flicka i Barce wierzy świat.
Według symulacji przeprowadzonej przez ekipę odpowiedzialną za Football Managera, tak będzie wyglądać finalna tabela fazy ligowej Ligi Mistrzów:
Liverpool - 22 punkty
Inter Mediolan - 22 punkty
Bayer Monachium - 18 punktów
4. AC Milan - 18 punktów
5. Manchester City - 17 punktów
6. ???????? BVB - 16 punktów
7. Aston Villa - 16 punktów
8. ???????? LOSC Lille - 16 punktów
9. ???????? Atletico Madryt - 16 punktów
10. ???????? FC Barcelona - 15 punktów
...
19. ???????? Juventus - 13 punktów
20. ???????? PSG - 13 punktów
21. ???????? Real Madryt - 12 punktów
ℹ️ 90min
1
@Filipem Hiszpanie chcą, nie wiem jak inne kraje
0
@mcsarna jutro Olmo, ofensywa Yamal, Rafa, Lewy
0
@D10SLEO My jeszcze go nie zarejestrowaliśmy na przyszły rok :) Wiec wiesz, to patent Lapcia, wziął go w ofercie na próbę.
1
Ale ze na Var nie dali tego Sodo Grado, czy tam Soto.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Sobie neguj. Jakby ci to powiedzieć gówno mnie to obchodzi.
1
@clyde zostaw, dyskusja na tym poziomie to patologia. Potwierdzono co musiała brać, skąd, oraz jaki ma wpłwy na organizm, wiec jesli ktos ma teraz na tej podstawie negować czyjeś osiągnięcia, to nie jest wart uwagi.
1
@arasz1819 Gra fajna piłkę, mamy pressing i szybkie przejscie do ataku. Bardzo dobrze to taktycznie wyglada, bardzo dobrze
0
@Gaz w połowie sie tylko musze zgodzić.
- Xavi osiagnął całkiem spoko wyniki
- Słusznie został zwolniony, nie potrafił przez cały poprzedni sezon poukładać aspektów taktycznych.
- Nie powinien być tak obrażany jak to dzieje sie po poprzednim sezonie, a jak wielbiony jest Flick. Ale w naszym środowisku, jestes dobry jak ostatni mecz to powinno byc motto.
3
Komentarz usunięty
0
@ProMILs Rozwód, wina faceta. :P
1
@TheNekro94 Przypomnieć ci komentarze La bamby po 10 kolejkach? :)
1
@Pedri16Future Albo sprzedali wszystkich :) Bedzie albo wygramy LM i LL albo rozwiązujemy klub i sprzedajemy wszystkich
1
Jak zawsze chłop wyłapał za kobitkę. Na koniec pewnie usłyszy od niej, ze bronić jej nie umie :)
1
@ToWinaSedziego Mistrzu jak gra jest dobry, był na początku bo ostatnie mecze juz mocno średnio. Ale nie kupujesz piłkarza na 40% meczy, nie za takie pieniądze i nie do pierwszego składu.
1
Komentarz usunięty
7
@ToWinaSedziego Odpal statystyki tego piłkarza z ostatnich 4 latach. % absencji. To nie jest nowość u niego. Zapłaciliśmy 60 baniek za kolesia co bedzie dostępny 40-50% meczy.