tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Dawno nie widziałem meczu gdzie Iga nie wykorzystała ani jednego break, ayw drugim secie miała aż 10 :) Dawno Iga tak seriami nie irytowała. Dziś jest nakręcona negatywnie jak meserszmit
9
@macio_944 wiarygodność tego kolesia jest zerowa.
1
W Gdańsku minąłem strajk. Raczej tam widzę szału nie było, nie wiem może ze 200 metrów ich na dwupasmowce. Ale fakt wygląda to raczej jak pokaz nowoczesnych traktorów dla dzieci. Aniżeli pokaz bidy. To już mogli wyjechać jakimiś pierdkami jak walczą o swoje bo to raczej ludzi irytuje.
1
@tristan87 przerażające. Jak to kręci propagandę w Rosji. Masakryczna banda debili
1
@Alex1995 serwują obie średnio. A nawet słabo bym powiedział to i nerwowo
12
To nie może być prawda
0
Nie ma serwisu. Nie ma Igi
0
@mientusek1407 Maja 30 dni jak online
0
@Sunxy No chyba czasy gdy przegraliśmy majstra, gdzie piłka 1metr w bramce była. Sedzia główny niejaki Lahos. Sam przyznał ze popełnił bład.
1
@betonito Wolny ale tylko na ich zasadach :)
2
@msbigd Jak to dobrze ze Auba 50 walił
2
@FcPortoFan1999
Zaraz to i Rybka wyleci z turnieju :D
1
@cules100pro Transfer za 0 Ojro. Na tym to polega.
1
@FcPortoFan1999 o to nie wiedziałem. Vekic 12 asów, widac dobry serwis
0
@mmaciass O to, ze wrzucam ci fakt, to co ty robisz, aaaaaa ale ja mam inne odczucie, stary news ( z miesiaca ), pisze o PIS ze nic nie zrobili aaaaaa, to nie istotne. No to jak mam dyskutowac
1
@FcPortoFan1999 Pierwszy mecz, zawsze ciezki.
No ale 2 przełamania. To już spora zaliczka
0
@OCZYmm Spoko, a dasz mi emeryturke po 15 latach? To ide w to
0
@mmaciass Z trolami szkoda mi dyskutować. To że PIS gówno zrobił sie nie obawiałeś, ale teraz juz tak. Koniec odbioru, nie chce mi sie dalej dyskutować.
2
@mmaciass Skoro tak, to gdzie widzisz problem z Atomówka? Sam sobie zaprzeczasz.
Tu masz jak sie ma elektrownia. Jak pisałem, nic sie nie zmieniło.
https://energia.rp.pl/atom/art39653161-elektrownia-atomowa-w-polsce-znamy-plany-na-2024-rok
1
@NeroTFP1 No sie rozkręciła dziewczyna.
1
@ranger3120 Nie było by problemu gdyby 500 Polskich firm nie kupowało tego gówna, prawda?
2
@mmaciass Atom idzie z harmonogramem u nas. Nic sie nie zmieniło. PIS nie zaczał budowy i nadal sie nie zaczęła. Byli 8 lat, czemu o tym nie pisałeś przez 8 lat, że nie zaczeli budowy?
0
@Ascend Ty masz swoja opinie jak swoja. I z tym żyjmy, atmosferka słodka, przyjemna. Pytania słodziutkie, z dupy wzięte. Dlaczego Programów nie zaisntalowano na lapsie, no faktycznie trudne pytanie. Ale o to, ze nie dostali pieniedzy na ten program to już pytania nie było.
0
@PatrykBarca nas pogonili, a my z AM sobie dalej dobrze radzimy.
0
@Ascend oglądałem, dlatego napisałem że znał pytania. I dałem Ci jaki on jest gdy ich nie zna
0
@Tomason no i jest. Dlatego rolnicy nie wylewają szamba pod tymi firmami, tylko na granicy stoją z transparentami Wolyn.
0
@budel17 to jest dla ciebie najważniejsze? Internetowe gówno, dzban roku? Dorośnijcie to nie jest fame MMA dla dzieci.
@Ascend odpal sobie komisję kopertowa. Jak sobie radzi gdy nie zna pytań. I jak rozmawia z ludźmi.
1
@Tom0VeB https://wyborcza.pl/7,75398,29437282,willa-plus-dziennikarz-rmf-i-rzadowa-propaganda.html
2
@Criss18Barca niech pomyślę,
- Czarnek sprzedaje wille bratu Mazurka
- Czarnek wypada B. Dobrze, dziwne, nie jest zaskoczony pytaniami
- Może je znał?
1
@Criss18Barca Inter obecny sezon we Włoszech to niszczy wszystkich. Sa w świetnej formie