1

@marcin62 poza dwiema moze trzema grupami w których jest jakakolwiek rywalizacja w reszcie wiadomo kto wychodzi. Nie wiem co by nasi musieli zrobić aby nie ograć dwóch reprezentacji w grupie na poziomie Litwy

1

Cholernie szkoda ze nie ma naszych na mundialu. Z tych grup nie da się nie wyjść nawet jakby nas losowali z trzeciego koszyka

0

@Loli zapytałem czatagpt aby mi wybrał co jak czemu i coś tak skleiłem z gotowca z morele

0

@Zyhu wolałbym kupić coś u siebie na miejscu, ale w np. mediaexpert cena komputera to 5 tysięcy złotych a mnie interesuje pogranie w nowego csa po 2h dziennie i obejrzenie czegoś na yt, wiec taki komputer nie powinien kosztować, wiecej niz jakieś 3500 tysiąca zł...

0

Istnieją jakieś strony gdzie mozna kupić dobry sprawdzony komputer który podziała z 5 lat?

0

Jakim cudem z Europy na mundial pojechała jakąś Bośnia a my nie xd

0

@gumaz wyludniają

1

Finał LM będzie w TVP?

0

Jako, że mnie męczy kac to z nudów czytam sobie wywiad z generałem od sił powietrznych i on mówi w co drugim zdaniu, że musimy powołać komisję taka i taka do spraw tego i tamtego i w ogóle 100 komisji od niczego. Może by mnie wzieli do jednej? W tym naszym lotnictwie to i tak więcej powietrza niż siły

1

@pt9tak z 3 razy w tygodniu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kubix05 topka pod względem wyglądu kiedyś :D

0

@TR3YWAY ta droga jest elegacka w porwonaniu do drog w mojej gminie

6

Od dzisiaj zero alkoholu do konca tygodnia

0

@Tasde to kup cztery nowe opony i po kłopocie?

1

@Tasde po co bierzesz tak drogi samochód skoro przy zakupie opon juz zaczynasz kombinować?

0

Tak skromnie mi sie wydaje, ze nasza reprezentacja to same patałachy za wyjątkiem Lewandowskiego i ewentualnie Szczęsnego. Przez ostatnie bite 5 lat jedynymi zawodnikami którzy się wybili na tle tej naszej kadry to Włoch i Anglik którzy czują się Polakami a sam Lewandowski nawet nie zagra na swoim ostatnim potencjalnym mundialu, więc jak dla mnie powinien powiedzieć, ze kończy gre z tymi łosiami, bo jedyną plamą w jego karierze to dostawanie w dziure co rok w tej naszej kadrze co mu moze buty czyścić

0

Szkoda Lewandowskiego

2

@clyde jak rudego nie trawie tak tutaj ma racje :)

0

@Aragorn33 dobry bait xd

1

@draxidox to jest elyta peło xd

1

@Sysia11 raczej znasz prawidłową odpowiedź a jak nie to zastanów się czemu Doda jest chyba top3 pod względem obserwujących na instagramie u nas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sysia11 ludzie o niej pisali ze za 2k tysiące mozna było ją kupić a teraz jak sie ceni xd

0

0

Ale mega szkoda, ze nasi odpadli z tego turnieju Pique. Widać tu nasz największy problem czyli brak zawodnika który potrafi dryblować

0

Piekna jest ta czarna z Meksyku w tym turnieju Pique

2

@Kgorecki2500 gosc po wejsciu na drugie piętro pewnie ma zadyszke xd

3

@marcin62 no przeciez widac ze kobieta to co wy sie czepiacie xd

0

To nieźle się bawią na komisariacie w Piasecznie. Chyba bedzie siedział za gwalt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?