thorin
Dołączył/a: kwiecień 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 poza dwiema moze trzema grupami w których jest jakakolwiek rywalizacja w reszcie wiadomo kto wychodzi. Nie wiem co by nasi musieli zrobić aby nie ograć dwóch reprezentacji w grupie na poziomie Litwy
1
Cholernie szkoda ze nie ma naszych na mundialu. Z tych grup nie da się nie wyjść nawet jakby nas losowali z trzeciego koszyka
0
@Loli zapytałem czatagpt aby mi wybrał co jak czemu i coś tak skleiłem z gotowca z morele
0
@Zyhu wolałbym kupić coś u siebie na miejscu, ale w np. mediaexpert cena komputera to 5 tysięcy złotych a mnie interesuje pogranie w nowego csa po 2h dziennie i obejrzenie czegoś na yt, wiec taki komputer nie powinien kosztować, wiecej niz jakieś 3500 tysiąca zł...
0
Istnieją jakieś strony gdzie mozna kupić dobry sprawdzony komputer który podziała z 5 lat?
0
Jakim cudem z Europy na mundial pojechała jakąś Bośnia a my nie xd
0
@gumaz wyludniają
1
Finał LM będzie w TVP?
0
Jako, że mnie męczy kac to z nudów czytam sobie wywiad z generałem od sił powietrznych i on mówi w co drugim zdaniu, że musimy powołać komisję taka i taka do spraw tego i tamtego i w ogóle 100 komisji od niczego. Może by mnie wzieli do jednej? W tym naszym lotnictwie to i tak więcej powietrza niż siły
1
@pt9tak z 3 razy w tygodniu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kubix05 topka pod względem wyglądu kiedyś :D
0
@TR3YWAY ta droga jest elegacka w porwonaniu do drog w mojej gminie
6
Od dzisiaj zero alkoholu do konca tygodnia
0
@Tasde to kup cztery nowe opony i po kłopocie?
1
@Tasde po co bierzesz tak drogi samochód skoro przy zakupie opon juz zaczynasz kombinować?
0
Tak skromnie mi sie wydaje, ze nasza reprezentacja to same patałachy za wyjątkiem Lewandowskiego i ewentualnie Szczęsnego. Przez ostatnie bite 5 lat jedynymi zawodnikami którzy się wybili na tle tej naszej kadry to Włoch i Anglik którzy czują się Polakami a sam Lewandowski nawet nie zagra na swoim ostatnim potencjalnym mundialu, więc jak dla mnie powinien powiedzieć, ze kończy gre z tymi łosiami, bo jedyną plamą w jego karierze to dostawanie w dziure co rok w tej naszej kadrze co mu moze buty czyścić
0
Szkoda Lewandowskiego
2
@clyde jak rudego nie trawie tak tutaj ma racje :)
0
@Aragorn33 dobry bait xd
1
@draxidox to jest elyta peło xd
1
@Sysia11 raczej znasz prawidłową odpowiedź a jak nie to zastanów się czemu Doda jest chyba top3 pod względem obserwujących na instagramie u nas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sysia11 ludzie o niej pisali ze za 2k tysiące mozna było ją kupić a teraz jak sie ceni xd
0
@July_6_BcN xddd
0
Ale mega szkoda, ze nasi odpadli z tego turnieju Pique. Widać tu nasz największy problem czyli brak zawodnika który potrafi dryblować
0
Piekna jest ta czarna z Meksyku w tym turnieju Pique
2
@Kgorecki2500 gosc po wejsciu na drugie piętro pewnie ma zadyszke xd
3
@marcin62 no przeciez widac ze kobieta to co wy sie czepiacie xd
0
To nieźle się bawią na komisariacie w Piasecznie. Chyba bedzie siedział za gwalt