vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
@Sinirsey Na ten moment 0/8mld
1
@MateS Rooney Bagdadżi
6
@Kondzix Oni myślą co roku, że są w walce o mistrza, a sami wypisują się już gdzieś w grudniu xD
0
Chłop odszedł w poszukiwaniu minut żeby wrócić na ławkę, na bank tak będzie
4
Wniosek z tego taki, że Sorloth też odpada, bo nikt myślący zdroworozsądkowo nie nastawiał się na transfer Julka
0
@Faro znajomość miejsca w szeregu
7
"Czy Real Madryt zostanie dziś wicemistrzem Hiszpanii?"
Somsiady w formie XD
0
Perez myśli, że onlyfans to prawdziwi ultrasi realu
0
@AmigoBlancos on mówił o autorytetach w szatni
1
@FCBparasiempre ale Eto'o kasztanił setki
0
@AmigoBlancos z czym się nie zgadzasz?
2
@macio_944 Oby oby, już można nawet poświęcić ten Puchar Króla
1
Barca wygrywa ligę, real negocjuje z Mourinho, szukamy nowego napastnika... 2010 vibes
0
Czyżby zagrywka pod media żeby wywrzeć presję na Barcy
2
12
Wyjechał z madrylandii, ale madrylandia z niego już nie
1
@directedbyfcb w sumie to dobrze mówi, dobrze robi, niech taki przekaz leci
0
Albo chłop poszedł tam napruty albo jedzie na jakichś opioidach, co on nawija XD
12
Teraz już wiadomo co dzieje się z tym klubem skoro mają takiego presi xD
2
@Eklerek atmosferka jak u somsiada
4
@Laminedependencia Mam nadzieję, że za szybko nie wstał, a jak już wstał to będzie miał pamiątkę na całe swe żałosne życie
1
@Dari0G Kwestia skautingu, taki Ajax czy Porto zawsze potrafią wynaleźć perłę, oszlifować i w ich wypadku sprzedać za wielokrotność
0
@marcin62 bo Antonella unfollowała Barce na insta xd
3
@urbipl Niech idzie, może w końcu nauczymy się kupować rokujących graczy w przyszłości, a nie "gwiazdy" po 100 baniek
1
hej mersedes
0
@Bogan Średnio gol lub asysta na mecz. 18 lat. Fluffy hair.
1
@RC28 Żadnych graczy po 30-tce z gigantycznym kontraktem
0
@Dankho94isback bo oni kradną cały czas, a my tylko raz
szkoda gadać
0
@Dankho94isback odważnie po Chelsea 2009