1

@Arkon MacBook Neo, ale on jest mniejszy

1

@th@les kudemą

0

Balde niech wezmą, pasuje do nich

0

Argentyna nie ma szans na obronę dlatego Hiszpania

2

@takisobiektos szkoda, że nie na boisku :v

5

@OBSERWATOR2021 dają sobie wejść na głowę, a później zdziwienie, że srają na nas z góry
O tvp w likwidacji nawet szkoda zaczynać

1

@mordini123 swoją drogą Pocchettino niezły zjazd skoro już trenuje reprezentację

8

Oficjalnie: FC Barcelona jedzie z k.....i

14

@QQL5 bo jesteśmy potęgą ekonomiczną
Żartowałem, mamy żałosnych przedstawicieli

0

Oddałem tel na gwarancję i wyciągnąłem z szafy pierwszy Google Pixel, jestem zszokowany jak to działa po 10 latach. Zero lagów, jedyny problem to przestarzały system, ale może właśnie dlatego śmiga tak dobrze

1

Nie płaczcie już o tego Bernardo, poza Cancelo obecnie to żaden portugalec nie sprawdził się u Nas od dobrych 15 lat

0

@July_6_BcN american pie?

1

@macio_944 Tydzień wcześniej, 16-go hitazo Iran - Nowa Zelandia

1

Szczęsny spalił pomysł z tymi jego lodami. Ja nazwałbym je fumador i stworzył smak karmelowo-śmietankowo-pomarańczowy by przypominał odpalonego peta xD

0

no i nara

2

@LAMC_10 last dance goata

0

@Zoker co ten patus tam robił?

6

@Adran360 myślę, że główną oprawą będzie jakaś strzelanina

0

@Paulinho2012 Od mundialu 22? Od pierwszej złotej gały Leo

2

@Dari0G na nerwach portugalców

1

Może CeeR gra z kontuzjom?

5

Kostaryka przypominam

2

Tylko last dance GOATa trzyma ten mundial przy życiu, kicha totalna

3

@AmigoBlancos Był temat, coś kojarzę xd

0

Puk puk puk puk puk puk puk
Czy ktoś mnie słyszy

3

@RanDiFCB w ciągu 16 lat

0

Gość jedna półka wyżej od Ferrana za takie siano? Ludzie kochane

0

Nowy R9, Ibra czy Haaland?

3

Demencjusz nakarmił schronisko kiełbasą wyborczą, a teraz na pałę rzucił ofertę żeby nie wyjść na pajaca xd
Śmietana w pigułce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?