vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon MacBook Neo, ale on jest mniejszy
1
@th@les kudemą
0
Balde niech wezmą, pasuje do nich
0
Argentyna nie ma szans na obronę dlatego Hiszpania
1
@katalonczyk112 https://cdn-useast1.kapwing.com/static/templates/pretending-to-be-happy-hiding-crying-behind-a-mask-meme-template-thumbnail-36d2196a.webp
2
@takisobiektos szkoda, że nie na boisku :v
5
@OBSERWATOR2021 dają sobie wejść na głowę, a później zdziwienie, że srają na nas z góry
O tvp w likwidacji nawet szkoda zaczynać
1
@mordini123 swoją drogą Pocchettino niezły zjazd skoro już trenuje reprezentację
8
Oficjalnie: FC Barcelona jedzie z k.....i
14
@QQL5 bo jesteśmy potęgą ekonomiczną
Żartowałem, mamy żałosnych przedstawicieli
0
Oddałem tel na gwarancję i wyciągnąłem z szafy pierwszy Google Pixel, jestem zszokowany jak to działa po 10 latach. Zero lagów, jedyny problem to przestarzały system, ale może właśnie dlatego śmiga tak dobrze
1
Nie płaczcie już o tego Bernardo, poza Cancelo obecnie to żaden portugalec nie sprawdził się u Nas od dobrych 15 lat
0
@July_6_BcN american pie?
1
@macio_944 Tydzień wcześniej, 16-go hitazo Iran - Nowa Zelandia
1
Szczęsny spalił pomysł z tymi jego lodami. Ja nazwałbym je fumador i stworzył smak karmelowo-śmietankowo-pomarańczowy by przypominał odpalonego peta xD
0
no i nara
2
@LAMC_10 last dance goata
0
@Zoker co ten patus tam robił?
6
@Adran360 myślę, że główną oprawą będzie jakaś strzelanina
0
@Paulinho2012 Od mundialu 22? Od pierwszej złotej gały Leo
2
@Dari0G na nerwach portugalców
1
Może CeeR gra z kontuzjom?
5
Kostaryka przypominam
2
Tylko last dance GOATa trzyma ten mundial przy życiu, kicha totalna
3
@AmigoBlancos Był temat, coś kojarzę xd
0
Puk puk puk puk puk puk puk
Czy ktoś mnie słyszy
3
@RanDiFCB w ciągu 16 lat
0
Gość jedna półka wyżej od Ferrana za takie siano? Ludzie kochane
0
Nowy R9, Ibra czy Haaland?
3
Demencjusz nakarmił schronisko kiełbasą wyborczą, a teraz na pałę rzucił ofertę żeby nie wyjść na pajaca xd
Śmietana w pigułce