waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBurnley Pep to ogólnie ciekawy gość jeśli chodzi o ustawienie ataku. W City ma jednego nominalnego ŚN (Jesus) to najcześciej go na prawym skrzydle wystawia, ponieważ nominalnego prawego (Ferrana) wystawiał na środku ;)
0
@LatajacyHolender Xavi ma wrócić na boisko?
1
Ludzie, czy Wy poważnie myślicie, że to zawodnicy wstawiają te posty? Nie raz już było o tym. Mają ludzi od tego.
0
@Conradxc Nie, właśnie nie jest tak napisane. Domyślam się, że po prostu błąd logiczny zdania.
0
@horang Coś czuję, że się znajdzie ;) CFC po sezonie zapewne dwóch stoperów będzie szukać. To troszkę może ruszyć rynek na tej pozycji.
0
@wakawaka To może powinien mieć więcej od Umtitiego, bo jest od niego lepszy?
0
@cooen Raczej im chodzi o środkowego napastnika, po sezonie prawdopodobnie tracą Moratę i Dybalę.
0
@Czarny_ck Napewno się zgodzi na kilka baniek rocznie mniej ;)
0
@fazzzi Depaya za Haalanda też ;)
0
''Włosi zapłacili za 22-latka 75 milionów euro, ale wciąż muszą przelać Ajaksowi 35 milionów na zakończenie sezonu.''
Czyli razem 110m? :D Jasne.
0
Alves to jest w damskich spodniach i butach?
1
@MesQueUnClub96 A Real w tych okolicach czasowych zatrudnia za darmo Alabe i (prawdopodobnie) Mbappe ;)
0
@slayer Nigdy o tym Dudku tak nie myślałem (że mógłby coś jeszcze osiągnąć, bo stary już był), ale rzeczywiście... Porównałem do Van der Sara który przeszedł do United jak był rok starszy od Dudka w momencie transferu i Edwin wygrał z United 12 trofeów, w tym 4x Mistrz Anglii i raz LM.
0
@slayer Jednak coś tam zawsze mu się płaci, ale chyba ważniejsze dla Xaviego żeby nr pierwszej drużyny zwolnić dla któregoś młodego. Było już, że chciałby ich więcej wystawiać.
0
@Gall Jeszcze trzyma paszport hiszpański.
5
Ojciec chciał, że jak syn coś robi, to niech robi to dobrze. Prawdziwa tragedia rodzinna.
0
@martin3131 Ooo zapomniałem o nim.
0
@tom9001 Chyba jest jeśli wypłaci mu się należną kasę do końca kontraktu.
0
Czyli Ferran sporo więcej niż Aguero będzie inkasował?
0
Normalna sprawa. Jak klub zatrudnia Afrykańczyka to się z tym liczy. Nie ma co płakać. Chłopak chce grać dla swojego kraju jak większość piłkarzy.
0
@DzizuSS Już nawet nie kupił, tylko żeby go "przejął". Newcastle może nerwowe ruchy wykonywać, bo jak na razie to na spadek idą.
1
@fifek Nigel jest od pół roku bez klubu ;)
0
@Tridente2015 Z celnością podań to był przykład, ale nota bazuje tylko na cyfrach z gry. Na samym WS masz wyjaśnione, że nota to czysty algorytm.
https://www.whoscored.com/Explanations
Np w LaLiga w tym sezonie Frenkie ma średnią 7.01, czyli tyle samo co Modric. Sorki, ale w tym sezonie Modric gra rewelacyjnie, a Frenkie... no cóż.
0
@Tridente2015
WhoScored przyznaje oceny na podstawie cyferek. Np. jeśli dwóch środkowych pomocników wykona po 30 podań, z tym że jeden będzie kreował grę, wykonywał trudne zagrania do przodu i wiadomo pare zakończy się stratą, a drugi 100% celnych do tyłu, to ten drugi dostanie lepszą ocenę.
0
@Rdkzwt Jak to nie. Sezon 04/05 29 bramek, 16/17 22 bramki ;)
0
@equwesta Wiszą mu kasę za prawa do wizerunku ;)
0
@Herbert Pewnie z finansowych, chociaż oficjalnie powód może być inny podany ;)
4
@Murazor Ale co się dziwić, jak w grę wchodzą miliony. Jak tak pomyślę, to sam bym pewnie wybrał kasę. Myśli się o jak najlepszym zabezpieczeniu przyszłości rodzinie, nie tylko dzieciom ale i rodzicom, wnukom itd. W pełni ich rozumiem. Pasja pasją, ale rodzina najważniejsza.
4
@Coutinho007 za 5 lat może Lewy da się namówić.
1
@Zawsze_Wierny Dopiszą Depaya albo Braitha.