waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Plama A jak ktoś ma 30+ to za czym? W każdym wieku idą tam dla kasy. Wijnaldum po 30-tce poszedł do Arabów, chociaż na spokojnie mógłby grać w czołówce ligi holenderskiej. Na Euro yo Koemanowi nie przeszkadzało
5
@Kyonego I wejdzie w zasade 2:1, będzie mógł wydawać dwa razy tyle, co zarobi.
1
@wikitor321 Al Capone też był wyczyszczony ze wszystkich zarzutów gangsterskich. Kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wymuszeń, morderstw, posiadania broni jak i handlu alkoholem w czasie prohibicji. Tylko walenie na podatkach mu przybili ;)
1
@Witekk10 Chyba Vinniego Jonesa czy Joey'a Bartona nie pamiętacie.
0
Jak on mógł kogoś ugryźć jak mu się dolna z górną szczęką rozchodzą o kilka centymetrów (na foto). To musiały być pomówienia, niemożliwe.
6
Oj tam, jaki problem. Yamal może zagrać w obu meczach, bo u21 gra 5-ego, a kadra A 6-ego.
1
@Rupert_Haubica i Złoty But dla ter Stegena.
0
@AxelF to był Latający Potwór Spaghetti. Ciekawe, czy w Polsce są jeszcze wyznawcy. Była próba rejestracji tego wyznania w PL, ale im się nie udało.
0
@rogal478 Jakby był poziom niżej, jak jak Inaki, to by grał dla Ghany.
0
@rogal478 W jaki sposób jego brat marnuje karierę? Jest na swoim miejscu. Nie słyszałem, żeby jakieś City, Bayerny czy Reale się biły o niego
0
@ikar34 Właśnie fikołki z tymczasową rejestracją Olmo pokazują, że takiej szansy nie było...
2
@KonopaaEagle W 2026? Ooo, to tak jak Pedriemu, Gaviemu, de Jongowi, Araujo, Bernalowi i Yamalowi ;)
0
@Kyonego Akurat o ósemce to Ty lepiej na tej stronie nie wspominaj ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adrian89 Atletico raczej też nie ma problemów. Nakupili w lato zawodników za 185 baniek i jakoś nie słychać o problemach z rejestracją.
0
@michelos No może być ciężko, bo najpierw go Barca wypożyczyła z Fluminese do rezererw, po czym wykupiła i wypożyczyła dalej, a jak wrócił to... go sprzedała. ;)
1
@th@les W Miedzi Legnica jest Bartosz Bida. Akurat Barcy przydałby się Lewy Napastnik.
0
@michelos Marlon już był w Barcy ;)
0
@Joopiter A no tak. No to znowu Deco dał ciała... ;)
2
@redman83 I Kimmicha wobec kontuzji Bernala. Zresztą Kimmich i bez tego miał być.
0
@Terroriser Ale Mbappe i tak lepszy, bo same czyste konta, a ter Stegen już trzy bramy wpuścił.
0
@kinioo No na jeden kawałek to może ich stać, bo cały koncert mógłby budżet nadszarpnąć.
0
@mkl87 No jeszcze wolny jest Marcos Alonso, Andre Gomes i Marlon. Klub znają...
0
@Ronad10 Ale Panie gdzie ja napisałem, że na pewno się prywatnie pożegnali? Tego nie wiem. Może nikt turasa nie lubił i się do niego nawet w szatni nie odzywali. A może mieli spotkanie pożegnalne. Nie wiem. Mówię tylko, że takie publiczne pokazówki nic nie znaczą. Nie przypominam sobie, żebym z osobami z którymi jestem najbliżej, obojętnie czy znam ich kilka lat, czy 30+, pozdrawiał się publicznie na SM. To by było dziwne.
0
@Ronad10 Następny co myśli, że to oni piszą, a nie ludzie do tego zatrudnieni ;)
Np wszystkie profile Lewego prowadzi Tomek Zawiślak.
0
@LatajacyHolender No nie mogą, bo Torres chyba nie ma stwierdzonej kontuzji na przynajmniej 4 miechy ;)
0
@Ronad10 Dzieciaki znają się od dzieciaka :) no to bardzo długo.
0
@LatajacyHolender Odpuścili? Ich nie było stać nawet wypożyczyć gównioka z Liverpoolu.
1
@Allblacks86 Najdroższy? Chyba o Neymarze zapomniałeś.
0
@Ronad10 Pewnie tak, bo po co takie rzeczy pod publiczkę robić?