10

@kiper09 Tak, na Bank Sporting zapłaci 5mln za pięciomiesięczny kontrakt Bellerina ;)

3

Messi ma trzy opcje? Raczej ma opcji ile chce ;)

0

@FCBurnley Czyli nawet po przeliczeniu funtów wychodzi, że Barca wydaje ponad 10 razy tyle co City? Na bogato ;)

1

Pewnie potencjalni inwestorzy biją się już żeby wyłożyć pierdyliardy euro na przynoszącą straty spółkę której pracownicy notorycznie strajkują z powodu niskich zarobków.

1

@escarabajo Za kilka ;)

0

@jamesbond6 Może był zarejestrowany w u18?

2

To nie lepiej Milika od Vlaho? Sporo taniej by wyszło.

0

Nie no. Spoko. Chłopak się nawet u nich na ławce nie mieści. W lidze jeden mecz do tej pory. W tym wieku brazylijskie talenty już na swoim podwórku sporo jednak grają. Typowy zawodnik do rezerw.

0

@MajkiYB Mendy nie tak do końca uniewinniony. Część zarzutów oddalona, reszta podtrzymana.

0

@sevs Wg innych serwisów na ławce. Nie wiem, gdzie błąd.

0

A co z tym Zaniolo? Odchodzi z Romy czy kontuzja jakaś?

0

@tko Alves nie jest wg prawa obcokrajowcem, ponieważ ma hiszpańskie obywatelstwo.

0

@tomasthc Czyli jeśli powie, że sobie tylko dwa razy ruszył, to nie gwałt?

18

Ale... gdzie ten trudny dzień z tytułu? Dostał kawalerkę z osobną łazienką, jedzonko, owoce, kartę do automatu. Sam mówi, że mu nic nie brakuje. Dużo lepiej niż w polskim szpitalu.

0

@TheNekro94 Może chciał tylko zwilżyć narzędzie, bo ma suchą skórę?

0

@dariooo Raczej dniówka albo dwudniówka ;)

0

@Plama Nie wiemy w jakim trybie sprawa idzie. W Manchesterze jest podobny problem z Greenwoodem. Niby z panną już się pogodził, ale sprawa idzie z urzędu już. Ale skoro Dani został już zatrzymany, to wątpię żeby był odwrót.

1

@1kondziu1 Jeśli okaże się winny, to pójdą na ugodę, Dani zapłaci i tyle.

0

Jemu się chyba kontrakt w czerwcu kończy. Chcą go przekabacić żeby podpisał nowy?

1

@kamillek88 Kibicom na parkingu pod stadionem :D

1

@against_modern_football Pewien redaktor by Ci wytłumaczył, że był to artykuł o Villarreal, ponieważ na ławce siedział wychowanek Barcelony Reina. Nie omieszkał by dodać, że art powstał na prośbę czytelników.

0

@sopelinho
Do 90-go miejsca brakuje mu 4 bramek.
Jeśli RL dobije do 40 w tym sezonie, to wyprzedzi Griezza, Romario i Maradone ;) A to około 60-tego miejsca

0

@tristan87 16 w lidze, 2 Puchar Króla, 1 KMŚ, 3 LM

3

@maciach Dyplomatycznie to mógł powiedzieć "Nie chciałem odejścia Memphisa, ale nie mogłem mu zagwarantować ilości minut które chciał grać, więc uszanowaliśmy jego decyzję" ;)

0

@Awtameok_Klana No to fajni swoi, skoro przerobili klub w tarapatach finansowych na dwa miliony...

0

@tomasthc Kretyńskie to było ogłaszanie wyniku w połowie meczu. Zwłaszcza jeśli chodzi o Real i ich "cudowne" końcówki ;)

0

@Elvisek Dlaczego?

0

@rk Akurat Alonso i Bellerina nikt nie musi chcieć, bo kończą im się kontrakty.

1

@zabibarca Uj, to na prawą obronę.

1

Teraz to godność, rozum i szacun, ale czy to nie Barca akurat zaczeła zrywać z tradycją wykonywania szpaleru?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?