0

@kubix05 niestety w serialu "Dom" zginął tragicznie po wybuchu miny.

0

@BorzyKrzys po czym wnioskujesz że jest lepszy od starego?

0

Hahah no to mamy Pirlo zamiast Xaviego

0

@miko1711 margaritę z podwójnymi pomidorami

2

@Gwyn a kto Ci takich głupot nagadał, że Wszystkich Świętych ma być smutnym świętem?

0

@Herato Błaszczykowski

1

@arasz1819 czyli trzymać łyche, nie wypijać. Za 60 lat będziemy bogaci.

0

@Survier tak, i z nowym napastnikiem.

0

@Xwowrak o co dokładniej chodzi?

1

@martin3131 nie przegonisz go stąd, jego broń to miłość.

2

@Kz1234 moje miasto jest jednym z dwóch w Polsce którym udało się zlikwidować Straż Miejską.

0

@DLFCB oho mamy eksperta.

2

@Ojciec5tkidzieci tego co jojkami o szybę stuka.

1

@sokot takich Depayów, Malcomów jest wielu. Solidni gracze, nic więcej.

0

@Janiama jeśli według Strejlaua to to prawda.

0

Haha Kumano teraz powie że od początku odpuszczaliśmy LM i stąd te składy drewniaków na mecze CL.

0

@JohnB ja jedynie słyszałem że hoduje wyszkolnego borsuka.

0

@Kitek1640 a ktoś Cię tu zna żeby układać Ci życie i decydować o tym co masz robić?

1

@Comfortable_ co to jest to czerwone i zielone?

13

0

@Fenelon jakim ?

0

Po czym poznać wieśniaka? Nie mylić z mieszkańcem wsi.

1

@l0Messini ja połknąłem kiedyś kurę, nie w całości, udko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartas97 z kineskopem czy plazmowy?

1

No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą La Ramble, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry Kuman leci.

0

Nie jestem graczem. Co to znaczy że efootbal pes 22 jest grą free to play ale z mikropłatnościami? Jak nie gram przez neta tylko kariery to mogę pobrać grę za darmo?

0

@stone80 na na na na

0

@Jakub1513 musisz rzucać monetą czy siadać czy klękać.

2

@Riverand przygotuj się jak prawdziwy kibic Realu, odrób wcześniej lekcje, zjedz budyń to mama pozwoli Ci oglądać mecz do 23ciej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?