wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W Barcelonie przydałby się ktoś taki jak Ronaldinho, ktoś kto przywróciłby radość z gry.
0
Jeśli chcą prowadzić życie na jakimś w miarę konkretnym poziomie to nie ma co się dziwić, że stresują się pracą. Nie każdy dostaje wszystko na tacy albo ma wsparcie finansowe od bliskich. Niektórzy do pewnego poziomu muszą dojść własnymi siłami, a to wiąże się ze stresem, normalne.
0
Po co toczy się życie? Tak pozwolę sobie zapytać z czystej ciekawości?
0
Szyby niebieskie
0
A mucha powinna usiąść na jabłku...
0
To amfetamine się wstrzykuje?
18
Wymienić to się możesz karteczkami z segregatora. Pomyliłeś strony.
0
Marszczerano
6
Szaranowicz zero pokory....
0
We dwójkę? Fajna sprawa :)
0
Wie ktoś może o co chodzi z Patrickiem Kluivertem i Clarence Seedorfem? Obejmują wspólne jakąś Afrykańską drużynę czy Jak?
0
Czy jest tu ktoś taki, kto mógłby wrzucić statystykę Denisa. Dokładnie chodzi mi o ilość meczy jakie rozegrał w FCB i liczbę zwycięstw, remisów i porażek.
13
Dziwne że w artykule nie ma ani słowa o Dembele.
1
Czy wam też Prescod przypomina Usmana Dembele? Nawet biegł z numerem 7. :)
0
Jest podstawowym pomocnikiem mistrzów Świata, w dodatku z niemałym udziałem w zwycięstwie. Więc nie jest on tak słaby jak co poniektórzy tu piszą. Pzdr.
2
Ależ z Ciebie czarnowidz.
35
Szacunek dla Aleixa za wszystko co zrobił dla Barcy, szczególnie za to ile musiał poświęcić by w niej zagrać. I pała przez plecy tym którzy nazwali go "szrotem".
0
To jak się wymienia te akcje?
3
Teraz Aleix i Denis powinni zostać w klubie, Oriol niech przyjdzie z Barcy B i będziemy mieli mecze w których Suarez poda do Suareza ten do Vidala który poda do Vidala który poda do Butsqetsa a ten do Butsqetsa :D
0
Komentarz usunięty
0
Przypomnij proszę.
0
Szczególnie Yaya szybko operowal piłką w środku...
3
Jakkolwiek by nie grali to lepiej podejść do meczu z nimi z dużym respektem i nie stawiając się w roli faworyta.
1
A mi niedługo 10 lat od dodania pierwszego komentarza, a ile jestem na stronie? Chyba od początku.
1
Powiem tak, Patrick Kluivert to mój największy idol z dzieciństwa i to dzięki niemu pokochałem Barcelonę, ale z całym szacunkiem do niego.. śledzę od dłuższego czasu poczynania jego najmłodszego syna Shane'a i muszę przyznać że choć jest bardzo młody to widać w nim niesamowitą sztywność więc wątpię żeby dostał się do szkółki dzięki umiejętnościom. A jeśli tacy gracze mają być przyszłością Barcy to czarno to widzę bo dzieciaki pod moim blokiem mają więcej luzu i umiejętności niż młody Kluivert. Chłopak ma talent ale do gotowania więc powinien pójść w tym kierunku.
1
Tak, czegoś nie zrozumiałeś.
0
O jejku ale będzie lament jeśli przegrają towarzyski mecz w którym muszą się oszczędzać.
36
Bednarek za pół godziny wychodzi w pierwszym składzie ale nie przeszkadza mu to jeszcze na szybkości wystąpić na scenie w Opolu. To jest gość.
3
Komentarz usunięty
6
Czy widzę siebie na tej ławce? 10 trenerów chce kiedyś poprowadzić Real Madryt. Kiedyś tak, jak jakiejkolwiek innej ekipy czy reprezentacji. To zespoły, które znasz od dziecka. W swojej głowie widzisz taką przyszłość. Nie chcę jednak tworzyć żadnej polemiki, po prostu poprowadziłbym Polskę, Kaiserslautern czy Real Madryt… Jeśli pojawi się taka szansa, dlaczego nie?
~Tomasz Hajto