wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 jutro Messi po robocie pójdzie do biura Beckhama i powie - kierowniku bo Ronaldo dostał to ja też chce
0
Co ma Mbappe czego nie miał Henry?
https://www.instagram.com/reel/CwOR7ffAns2/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg==
0
@Gibbon_FCB za mały jesteś żeby Cię screenować ;)
0
@jordan20 po co? I tak tam nikt nie zagląda ;))
0
@wojopancer
0
@Tom0VeB powiedz po prostu że za trudna ;)
0
@Donnie_Darko zgadza sie, co ciekawe bliźniaczo podobną bramkę do tej Suáreza też zdobył z Mallorką ;)
0
@pioz123 nie o tego gola chodzi i nie o tego piłkarza ;)
0
Co to za piłkarz?
-Była "9" Barcy.
-jeden z najlepszych strzelców Barcy
-jedna z piękniejszych jego bramek to piętka którą w fenomenalny sposób przelobował bramkarza
1
@Sulimo mówi się teleturniejów a nie teleturnieji
1
@cchesterr43 ot paradoks ;D
1
@zodiak_10 Ronaldo sam się kopnął piłką w głowę? To musiał być komiczny sen :D
1
@Bulbazaur17 sen jest dla słabych
0
Może Buffon by się zgodził pograć w Legii bo od Tobiasza i tak byłby o kilka klas lepszy
2
Przeczuwam dzisiaj wynik coś w stylu 6:3
1
@BulaKG i to bardzo
0
Ale pewnie Boruc ma beke z Tobiasza
3
Ten bramkarz to jest jakaś parodia, jak oni mogą go trzymać w tej Legii XD
1
@TheNekro94 a gdzie autor posta napisał że rozmawiamy o istotach żywych? Zresztą o kamieniu napisałem w formie żartu nie spinaj się ;)
0
@TheNekro94 idąc tym tropem, rekord świata w przebywaniu pod wodą należy do kamienia który tam sobie leży gdzieś w rowie marianskim ;P
2
@Azrik nie ma ssaka który umie oddychać pod wodą, każdy musi się czasem wynurzyć więc chyba kolega jednak ma rację że ryba. Taki sum Europejski żyje spokojnie ponad 60 lat.
2
Dzień z życia Madrycioka ;))
https://zapodaj.net/plik-NXRdwksB3o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@TR3YWAY nowa kobieta a już Ci tyle krwi napsuła? ;))
0
@Criss18Barca to się kocha albo nie. Ty tego nie kochasz a tylko kręcisz się jeszcze wokół tego bo lubisz LaRamble, ogólnie tą stronę i to co się na niej dzieje.
0
Na kanapce najpierw szynka a na niej ser czy odwrotnie?
0
@Tasde oj tak, niestety w takich czasach przyszło nam żyć.
0
@Tasde panowie panowie spokojnie, istnieje jeszcze coś takiego jak kolejne wypożyczenie i wiele innych mniej pesymistycznych dla nas scenariuszy. Może nie będzie tak źle ;)
2
@Herato ale Żurawskiego to Ty szanuj
0
pytanie do graczy: Jest może gdzieś do pobrania patch/option file do PESa 24? Jeśli nie ma to czy jest jakaś informacja czy coś takiego będzie? Kluby, zawodnicy może jakiś tryb kariery? Ktoś coś wie?