0

0

@Szklaner co byś polecił ?

1

Panowie ma ktoś konto w mBank? Czy to normalne ? Wpłaciłem 2k wpłatomat a tu 20 Ziko zabrało xd

5

S23 ultra mój nowy nabytek i nie wiem czy dobry czy lepiej bylo zwykłą s23 ale foty robi kozackie.

https://zapodaj.net/plik-3vtUyUGEFf

1

Są jacyś tutaj budowlancy i doradziliby coś ?

0

Ma ktoś filmik jak Cracovia kroi flagę ?

0

@pete niby region India

0

Siemanko, mam pytanie a mianowicie jestem na urlopie i w pokoju mam Xbox one , i myślę kupię Fifę to będę grał coś Wieczorkiem, zakupiłem na allegro za 50ziko klucz ale nie mogę wykorzystać bo pisze że został kupiony w innym kraju. Pytanie scam czy trzeba to jakoś obejść ?

0

Panowie pytanie proste i zasadnicze.

Kto wykonuje 11 lepiej Hary Kane czy Lewandowski ?

2

Bosch jednak dobra marka xd

0

Turcja nawet setki nie miała xd

0

@MesQueUnClub_87 ten s23 ma 3900mah baterii, to na Janosiku z godzinę pojadę i padnie

0

Panowie następca godny telefonu Samsung s20 fe do 2k ?

0

Kiwior mistrz hahah ale pachołek boże

5

Proszę zmień tego Frankowskiego bo na prawdę patrzyć nie da. 0 pożytku

0

Szymański, Frankowski do zmiany... Brak pewności leleum Polelum

0

Ale ten Frankowski to leser maskara się na niego patrzy.

1

Pytanie mam Gdzie w Polsce dostanę maskę na nos? Bo na necie szukam i tylko temu jest... a Podczas meczu rewanżowego poszedł kinol ale nie ma tragedii jak u mbappe.

0

Mecz: kto więcej kartek ? Polska czy Turcja

1

Frankowski słabizna

0

Panowie ma ktoś projektor lub może polecić jakiś ?

0

Witam, może ktoś posiada odkurzacz piorący ? bo szukam do domowego użytku i mam na oku:Bissell spot clean pro,Profi 50.

0

Panowie, może ktoś kopie amatorsko w piłkę w jakiejś lidze, u mnie już przemęczenie kolana się same zginają xd jakaś dobra maść jest ? Bo jakiś difolcan nie pomaga...

0

Poleci ktoś jakie szkło hartowane do Samsung s20 fe ?

0

Jak lewy ? Strzelił hatricka ?

0

My to możemy zagrać mecz ale o puchar Tymbarka xd

0

@Iniesta8i patelnie to i by dał Roberto po takim błędzie, okienko czysty fart.

0

Kevin de bruyne kiedyś pan piłkarz a teraz zjazd na .... 4 podania nie celne w tym daje gość na spalone xd

0

0

Panowie jak stawiacie Polska czy jednak Walia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?