xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://zapodaj.net/plik-moAmgcqfNJ
O co chodzi ?
0
@Szklaner co byś polecił ?
1
Panowie ma ktoś konto w mBank? Czy to normalne ? Wpłaciłem 2k wpłatomat a tu 20 Ziko zabrało xd
5
S23 ultra mój nowy nabytek i nie wiem czy dobry czy lepiej bylo zwykłą s23 ale foty robi kozackie.
https://zapodaj.net/plik-3vtUyUGEFf
1
Są jacyś tutaj budowlancy i doradziliby coś ?
0
Ma ktoś filmik jak Cracovia kroi flagę ?
0
@pete niby region India
0
Siemanko, mam pytanie a mianowicie jestem na urlopie i w pokoju mam Xbox one , i myślę kupię Fifę to będę grał coś Wieczorkiem, zakupiłem na allegro za 50ziko klucz ale nie mogę wykorzystać bo pisze że został kupiony w innym kraju. Pytanie scam czy trzeba to jakoś obejść ?
0
Panowie pytanie proste i zasadnicze.
Kto wykonuje 11 lepiej Hary Kane czy Lewandowski ?
2
Bosch jednak dobra marka xd
0
Turcja nawet setki nie miała xd
0
@MesQueUnClub_87 ten s23 ma 3900mah baterii, to na Janosiku z godzinę pojadę i padnie
0
Panowie następca godny telefonu Samsung s20 fe do 2k ?
0
Kiwior mistrz hahah ale pachołek boże
5
Proszę zmień tego Frankowskiego bo na prawdę patrzyć nie da. 0 pożytku
0
Szymański, Frankowski do zmiany... Brak pewności leleum Polelum
0
Ale ten Frankowski to leser maskara się na niego patrzy.
1
Pytanie mam Gdzie w Polsce dostanę maskę na nos? Bo na necie szukam i tylko temu jest... a Podczas meczu rewanżowego poszedł kinol ale nie ma tragedii jak u mbappe.
0
Mecz: kto więcej kartek ? Polska czy Turcja
1
Frankowski słabizna
0
Panowie ma ktoś projektor lub może polecić jakiś ?
0
Witam, może ktoś posiada odkurzacz piorący ? bo szukam do domowego użytku i mam na oku:Bissell spot clean pro,Profi 50.
0
Panowie, może ktoś kopie amatorsko w piłkę w jakiejś lidze, u mnie już przemęczenie kolana się same zginają xd jakaś dobra maść jest ? Bo jakiś difolcan nie pomaga...
0
Poleci ktoś jakie szkło hartowane do Samsung s20 fe ?
0
Jak lewy ? Strzelił hatricka ?
0
My to możemy zagrać mecz ale o puchar Tymbarka xd
0
@Iniesta8i patelnie to i by dał Roberto po takim błędzie, okienko czysty fart.
0
Kevin de bruyne kiedyś pan piłkarz a teraz zjazd na .... 4 podania nie celne w tym daje gość na spalone xd
0
Panowie kto to jest ?
https://zapodaj.net/plik-UnTbJwCe4a
0
Panowie jak stawiacie Polska czy jednak Walia ?