xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla Szkoda że nie był taki mądry w sprawie swojej kariery xd
3
@HypeR Oliwka Brazil xd
0
@Medium Jedna kamerki, druga burdel, trzecia wykorzystanie Stuu. Młode pokolenie Julek mają swoje idolki.
1
@Tomek_TF Albo zdziwienie, że Neuer gra a nie Stegen xd
4
@Rl9k1nG Niestety popieram. Należy mu się godne pożegnanie ale to tylko tyle.
0
@PatrychoO A nie 1:0? Może nie te mistrzostwa:c
7
@draxidox Nie dziwię mu się.
0
@Eto'o9 R10 Bartara xD
1
@patryk355 + wywalczony karny
2
Silva co robi w polu karnym iks dr
0
@Kacper1432 Ale czy wtedy nie zastopuje rozwoju Gaviego?
0
@Litman Jeżeli nie odejdą to niestety trzeba się przemęczać i nie robić takich wpadek. Umtiti mimo wszystko dobrze się zapowiadał.
0
@msmsms Shang-Chi kozacki film:D Bracia Russo chyba jedyny lepszy wybór.
1
@TR3YWAY Jaca top. Nitro już pokazał swoje 'ja" podczas konfrontacji z nim podczas wywiadu.
1
@mateusz1989VeB Wchodzisz do świata o którym nie masz pojęcia xD
1
@HypeR Teraz tylko czekać do tego 11 listopada. A zapowiedzi na kolejne lata kozackie.
0
@Janas11224 Kafejka hahaha
0
@shahman Między Umtitim i Araujo to kto to?xD
0
@BartqRKO Dobra dziękUwa :D
0
@BartqRKO Śmieszne bo na steamie 50 funtów:D
0
Dla obeznanych: https://allegro.pl/oferta/nba-2k22-klucz-steam-gratis-12155670112 To jest normalna cena za grę full wersja? Naszło mnie aby pograć w NBA.
1
@PatrychoO Dla jego. Taki nawyk :D
0
@PatrychoO Skąd wiesz?
0
Dla Śliwki chyba się "w" odkleja xd
0
Ale cisną Polacy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kurkmen Kulki.
0
@Jakub1513 Stegen - Dest, Pique, Araujo, Alba - Kessie, Pedri, Busi - Dembele, Lewy, Raphinha
0
@karlu105 Nie mam pojęcia :D
0
@karlu105 A daj spokój....