zTx
Dołączył/a: listopad 2010
Kraków
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Ciężko sie patrzy na Cou. Na siłę probuje zrobic cos magicznego. Zamiast poprostu grać drużynowo, szybko, do przodu to na sile trzyma pilke i probuje udowodnic ze tez potrafi... nie tędy droga
0
Przyjdzie Neymar to Dembele pewna ławka
Pomijając wszystkie inne "za" i "przeciw" to wlasnie ten aspekt mnie odrzuca chyba najbardziej...
0
Powinien byc wolny za faul w srodku pola teraz chyba?
0
Fabianski w FPL dlugoterminowo odrobi ale dzis nie bedzie za wesolo :D 4 wpuszczone
1
Teraz jak kupic Sterlinga za 8mln w FPL xD
0
1cm spalonego :D nie ma ze Boli. Ale swietny maja ten system VAR z tymi liniami dokładnymi
1
@jeyx77x tego się nie ściąga, to gra przeglądarkowa.
Wybierasz 15 zawodników w budżecie 100mln, z czego ustawiasz podstawową 11 (minimum 3 obrońców i 3 pomocników), najpopularniejsze formacje to 4-4-2 lub 4-3-3.
Gracze otrzymują punkty na podstawie dokonań na prawdziwych boiskach. Napastnicy / pomocnicy otrzymują głównie punkty za gole i asysty. Obrońcy czy bramkarze za czyste konta, ale warto kupować bocznych obrońców jak TAA czy Robertson którzy notują sporo asyst czy goli.
To tak bardzo w skrócie, wystarczy wejść w google i wpisać "jak zacząć w FPL" i masz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@IronSanHybrid 300zł za 460km? Jak z rynku się wraca o 5 rano to taksówkarze tyle krzyczą za 46km :D
0
@Seba_89_ ja tam zawsze cisnę przez 3-4 mesiące a potem zapominam/nie mam motywacji zmieniać na bieżąco i odpadam z gry :D
0
Kod do FPL Fcbarca? ktoś podrzuci?
14
@Grubson06 kluczowe dni nachodza codziennie gdyby wierzyc we wszystkie telefony Romero... byle do 1 wrzesnia, niech to sie juz skonczy
5
Gdyby Neymar przeszedł do Realu byłby z tego jeden plus. Wszyscy Ci którzy krzyczeli "należy mu się druga szansa, każdy popełnia błędy, a on tęskni za Barceloną" dostali by prawdziwą wersję najemnika.
0
@bartoszekkk nie wiem gdzie widzisz pozytywy pozostania Cou w Barcy. W taktyce Valverde nie ma dla niego miejsca, a wątpie by gracz tej klasy chciał być rezerwowym. Skończy się na wpychaniu go na siłę do składu i efekcie jak w tamtym sezonie - efekcie mizernym.
84
@hoeniker Totki mają Pochettino, a Live ma Kloppa.
A Barca ma... Valverde.
0
@Mundial2018 Super, niech idzie :) Chce zobaczyć ten burdel w Realu jak Hazard który miał być wielkim transferem Pereza wyląduje z przymusu na drugiej stronie boiska, a Vini będzie grzał ławkę bo i tak pierwszeństwo będzie miał Vazquez :D
1
@MessiiNeymar Wygląda na to, że Zidane ma nadal w priorytecie Pogbe i pewnie czekają na rozwiązanie tej kwestii, wydaje się że po zamknięciu okienka w PL transfer będzie niemożliwy z powodu braku czasu na znalezienia zmiennika dla Pogby w ManUtd i wtedy transfer De Beeka może ruszyć do przodu
0
@LuisSalvano Akurat te epitety bardziej dobierałem do Rakitica. Rafinha jest świetny, dopóki trwa presezon. Niestety kontuzje pozbawiły go przyszłości w Barcelonie, a aktualnie będzie tylko zabierał cenne minuty chociażby Puigowi.
4
Martwicie się brakiem transferu Neymara, wyczekujecie jak pierwszej gwiazdki. Niesamowicie przeraża mnie brak świadomości, że prawdziwy problem obecnej Barcelony nie jest w linii ataku, a w linii pomocy. To tam brakuje efektywności i efektowności. To tam przy pozostaniu Rakitica będzie brakować miejsca dla Arthura czy Puiga. Na ten moment dodatkowo Rafinha nadal jest w klubie.
Zarząd powinien skupić się na pozbyciu się wypalonych, brzydko mówiąc "przynudzających" czy idąc dalej nawet "bezużytecznych" graczy, a nie na sprowadzeniu kolejnej gwiazdki na czubek choinki, gdzie u nas brakuje bombek i łańcucha...
0
@BigShaq Jakiś link czy coś? :) bo ciekawa sytuacja, powiedziałbym temat "na czasie" a nigdzie nic nie pisze na internecie
0
@ViscaBarca123 taktyczny.
7
@dzikiWtrasie Mogą grać bez spalonych, szykuje się ofensywny meczyk ;D
0
@Janiama pasowałoby zamknąć ankiete bo juz Jaszyn 2 głosy przed Schmeichelem :P
12
Wydaje mi się, że nagroda trafi do VVD za Ligę Mistrzów.
Mimo wszystko Messi indywidualnie był najlepszy, jednak ostatnio te nagrody przyznawane są głównie ze względu na osiągnięcia w Europie.
0
@Colon breaking bad jak dobrze pamietam? :)
9
@ViscaBarca123 I tak byłoby najlepiej.
1
@Encore wygrala jednak wystarczającą liczbe mistrzostw i Pucharu krajowego. Liga Mistrzów jest piekielnie ważna, ale nie róbmy z tego trofeum które przekreśla całą resztę.
0
@FCBeSeM A z Malcoma liczyłeś na wiekszy zarobek? Odzyskanie kwoty to bedzie sukces
0
@LuisSalvano narazie to same pogłoski / plotki, aczkolwiek różnie źródła piszą. Niektóre wykluczają transfer jakiegokolwiek zawodnika i podobno PSG ma interesować tylko $$$. Jeżeli Neymar miałby wrócić to jedynie kosztem Cou, inaczej ta operacja nie ma sensu.
7
@AmigoBlancos na notatniku nie ma z kim pogadać, to przyszedł chłopak do nas się wyżalić :D