#MLB ⚾ - Peraih tiga gelar Ballon d'Or Féminin sekaligus bintang andalan FC Barcelona Femení, Aitana Bonmatí, baru saja mendapat kehormatan istimewa untuk melakukan ceremonial first pitch di laga antara San Diego Padres melawan Atlanta Braves.
⚾️ Aitana Bonmatí throws the ceremonial first pitch before the MLB game between the San Diego Padres and Atlanta Braves at Petco Park. https://t.co/ghsImzTMfd">pic.twitter.com/ghsImzTMfd
Jeśli chodzi o grupę Norwegii i Francji i straconego gola Norwegów na 3:2. To nie wiem czy nie trudniejsza ścieżka do finału nie jest z pierwszego miejsca w grupie. Z pierwszego miejsca masz potencjalnie: Szwecja, Niemcy, Holandia, Hiszpania. A z drugiego: WKS, Brazylia, Anglia, Argentyna. Obie ścieżki ciężkie
Jako osoba obserwująca mnóstwo kont amerykańskich, słuchająca podcastów o amerykańskich sportach, itd. To jest to opinia tam raczej wiodąca. Do tej pory spory sukces Mundialu w szerzeniu piłki nożnej w USA
watching the World Cup these last few days has been the most fun I’ve had with sports in quite some time
Dobry wynik dla Czechów. Meksyk na zapewnione pierwsze miejsce w grupie, więc może lekko sobie mecz z nimi odpuścić
Mexico are the first team to reach the knockout stage of the 2026 World Cup after beating Korea Republic 1-0 🇲🇽
They qualify as Group A winners and will meet a third-placed team in the Round of 32 in Mexico City. https://t.co/5WGCBuaTHG">pic.twitter.com/5WGCBuaTHG
Off and running: Through Sunday, FIFA World Cup 2026 is averaging 6,656,000 viewers across FOX, FS1 & Tubi. 🏆⚽️📺
Up +152% from the FIFA World Cup 2022 Group Stage telecast average across FOX & FS1 (2,638,000 viewers). 📈 https://t.co/4wGdVRJ0eg">pic.twitter.com/4wGdVRJ0eg
1
Aitana ♥️
3
Biedny piesek w tle
0
Dobrze widzę, że w TV nie będzie łączonej transmisji meczów ostatniej kolejki? Będzie może w internacie dostępna?
2
Pięknie się prezentuje Gillette Stadium na tych MŚ ♥️
0
Jeśli chodzi o grupę Norwegii i Francji i straconego gola Norwegów na 3:2. To nie wiem czy nie trudniejsza ścieżka do finału nie jest z pierwszego miejsca w grupie. Z pierwszego miejsca masz potencjalnie: Szwecja, Niemcy, Holandia, Hiszpania.
A z drugiego: WKS, Brazylia, Anglia, Argentyna.
Obie ścieżki ciężkie
1
@SmoothCriminal zwycięzca grupy J gra o północy z piątku na sobotę 3/4.07
1
@kamiVeB jakoś tak tuż przed rozpoczęciem Norwegia - Senegal
1
Tak to wygląda
2
Giannis w Miami
3
Właśnie trwa WWE RAW z Londynu. Na widowni m.in. @Danny Gaucho
2
Honorowo
Nie chciał z karnego rekordu
7
A jutro o 19 derby Trzeciej Rzeszy
7
Śmiechłem XD
1
No jest szansa, że mój typ Ekwadoru w półfinale może lekko nie pyknąć XDDDD
4
Co za patafian....
1
Niech ktoś powie komentatorowi, że stadion ma dach i jest klimatyzowany
1
Jako osoba obserwująca mnóstwo kont amerykańskich, słuchająca podcastów o amerykańskich sportach, itd. To jest to opinia tam raczej wiodąca. Do tej pory spory sukces Mundialu w szerzeniu piłki nożnej w USA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobry wynik dla Czechów. Meksyk na zapewnione pierwsze miejsce w grupie, więc może lekko sobie mecz z nimi odpuścić
0
Cielito Lindo na trybunach ♥️♥️♥️
11
Tak było XD
3
Jak Szwajcaria z Katarem
5
Ewidentnie widać brak Shithole'a w RPA
4
Naprawdę bardzo dobra oglądalność MŚ w USA
8
Ciekawostka :D
@fart @Adran360 @kamil295 @Vitoo @Mistrzu888
4
W końcu.....
Pokarało Panamczyków bycie kompletnymi impotentami przed bramką przeciwnika. Już nie mogłem na te wrzutki patrzeć
3
Codziennie w nocy najlepsze mecze. W końcu się człowiekowi udało nie usnąć to dostaje takie PARTIDAZO. I okej, okej. Ja to muszę zaakceptować
9
Oglądać póki nie jest zdjęte
3
Ciekawostka
W każdym z ostatnich 9 meczów Czeladnika miał on mniej kontaktów z piłką od bramkarza przeciwnika
0
@LeoMessiiBarcaPepa ta