@Nope Ale ja się zgadzam że nie jest najlepszy na świecie tylko nie ma alternatywy. Cancelo 32 lata za chwilę (plus zaporowa cena od arabów), Grimaldo też w tym roku już 31 na karku,
a Cucurella i Mendes jest nie do wyjęcia przy naszej pustej kasie.
Pamiętajmy że mamy do kupienia obrońce, napastnika i pewnie będą coś walczyć by kupić/wyporzyczyć kogoś na skrzydło bo Raphinia zaczął się sypać.
@Nope Wszyscy mówią że Balde żałośnie słaby ale w zeszłym sezonie wszyscy kwiczeli z zachwytu gdy ładował bramkę Realowi...
Młody jest i może mieć wahania formy a alternatywy nie mamy bo budowanie obrony na dziadku Cancelo jako podstawie raczej na dłuższą mete niż sezon może dwa się nie uda. Poza tym jest duża szansa że Cancelo nie zostanie bo Arabusy nie chcą go puścić za darmo a dali zaporową kase jak za już prawie 32 latka.
@HubaBuba Flick dowozi ale jest nie elastyczny, tak naprawdę w pierwszym meczu wystarczyło się cofnąć trochę i nie być tak wysoko, wygralibyśmy na spokojnie, pokazał to PK i nie zostały wyciągniete wnioski.
@davidek1997 Z takim rozumowaniem to nie dawajmy szans młodym i wszystkich kupujmy - już tak robiliśmy i wyszliśmy na tym dość kiepsko (przy braku kasy to dodatkowo xD) a szkółkę zaorajmy i zróbmy na tym miejscu budy z kebabami...
Jak inaczej młody ma się ograć i wskoczyć na jakiś poziom nie grając...
@davidek1997 Zdajesz sobie sprawie ile on ma lat prawda? Tak młody gracz zawsze ma wahania formy i może mieć słabszy sezon, dopiero próbka paru sezonów może powiedzieć czy coś jest wart czy nie.
Mecze w PK z materacami pokazały że wystarczy cofnąc linie obrony i nie będzie takich problemów to Flick się upiera że tak ma być mimo że w tym sezonie to nie działa tak jak powinno.
@CurryTheGoat30 Dzisiaj musimy wygrać. Jeśli dzisiaj nie będzie sukcesu na Metropolitanio będzie strasznie ciężko i zrobimy pa pa jak real na tym etapie ;)
@Aequlibre Grimaldo raczej za darmo nie przyjdzie, jak już mamy wydawać kase to może jesteśmy wstanie znależć kogoś troche młodszego niż kolejnego 30 latka na 2 lata gry.
@europejczyk Wiem że nas nie stać ale jak teraz go nie kupimy i wyciągnie go ktoś inny to raczej już się u nas nie zjawi (przy założeniach że tak się będzie rozwijał).
Casado jest totalnie bez formy, miał moment w zeszłym sezonie ale to było tyle, wydaje mi się że on będzie pomocnikiem przy którym Barca nie będzie mówić "nie" sprzedaży. Gwoździem do jego trumny mógł być mecz z materacami, najgorszy na boisku na tle mocniejszej drużyny a przeciwko tym słabym też nie przekonuje.
Nie orientuje się czy mamy kogoś z młodych kto mógłby wskoczyć na jego miejsce.
@Pako96 Nikt nie mógł na to wpaść ale obrońca ma kryć a nie machać rękami gdy na pare metrów ktoś mu ucieka (pozostali jakoś nie mieli tego problemu) ale zgadzam się że Yamal dał ciała.
0
@ali3gator A yamal nie gra na prawej stronie? xD
0
@Nope Ale ja się zgadzam że nie jest najlepszy na świecie tylko nie ma alternatywy.
Cancelo 32 lata za chwilę (plus zaporowa cena od arabów), Grimaldo też w tym roku już 31 na karku,
a Cucurella i Mendes jest nie do wyjęcia przy naszej pustej kasie.
Pamiętajmy że mamy do kupienia obrońce, napastnika i pewnie będą coś walczyć by kupić/wyporzyczyć kogoś na skrzydło bo Raphinia zaczął się sypać.
Nie mówiąc już o tej mitycznej zasadzie 1:1...
1
@Nope Wszyscy mówią że Balde żałośnie słaby ale w zeszłym sezonie wszyscy kwiczeli z zachwytu gdy ładował bramkę Realowi...
Młody jest i może mieć wahania formy a alternatywy nie mamy bo budowanie obrony na dziadku Cancelo jako podstawie raczej na dłuższą mete niż sezon może dwa się nie uda.
Poza tym jest duża szansa że Cancelo nie zostanie bo Arabusy nie chcą go puścić za darmo a dali zaporową kase jak za już prawie 32 latka.
1
@mekjulele Dajcie spokój już z tym Grimaldo...
1
@orgazm44 A gdyby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem...
3
No to się zaczeło w Monachium...
Będą jaja jak Real przejdzie a my odpadliśmy...
0
@HubaBuba Flick dowozi ale jest nie elastyczny, tak naprawdę w pierwszym meczu wystarczyło się cofnąć trochę i nie być tak wysoko, wygralibyśmy na spokojnie, pokazał to PK i nie zostały wyciągniete wnioski.
0
Jezu... przecież odpadliśmy na własne życzenie pierwszym meczem.
Tak samo było w PK... Jakby pierwsze mecze grali dobrze to nie byłoby później balonika o nazwie "Remontada" :P
jedynym problemem jest to że dostaniemy mniej kasy i ciekawe jak to wpłynie na planowanie kolejnego sezonu.
Cieszmy się że raczej dowiozą ligę i będziemy coś mieli.
Trzeba liczyć że kolejny sezon będzie lepszy :)
1
@Emerald Olmo miał piłkę meczową którą zamiast podać do Pedriego lub Ferrana posłał w kosmos.
Odpadły chłopaki w własne życzenie...
1
@Cule1797 Spokojnie jeszcze mamy pare meczy w lidze ;P
0
@Hadim Czemu w pierwszych 10 min a nie 5 min?
24
Jeśli ma grać z zastrzykami to powinien siedzieć na ławce tak by był gotowy do gry gdy będzie zdrowy...
0
@bary Dokładnie, Pedri powinien dzisiaj siedzieć i odpoczywać
0
@davidek1997 Z takim rozumowaniem to nie dawajmy szans młodym i wszystkich kupujmy - już tak robiliśmy i wyszliśmy na tym dość kiepsko (przy braku kasy to dodatkowo xD) a szkółkę zaorajmy i zróbmy na tym miejscu budy z kebabami...
Jak inaczej młody ma się ograć i wskoczyć na jakiś poziom nie grając...
1
@davidek1997 Zdajesz sobie sprawie ile on ma lat prawda?
Tak młody gracz zawsze ma wahania formy i może mieć słabszy sezon, dopiero próbka paru sezonów może powiedzieć czy coś jest wart czy nie.
Mecze w PK z materacami pokazały że wystarczy cofnąc linie obrony i nie będzie takich problemów to Flick się upiera że tak ma być mimo że w tym sezonie to nie działa tak jak powinno.
6
@CurryTheGoat30 Dzisiaj musimy wygrać.
Jeśli dzisiaj nie będzie sukcesu na Metropolitanio będzie strasznie ciężko i zrobimy pa pa jak real na tym etapie ;)
0
@kakawek Przypomnij sobie mecz Casado z materacami w PK i wszystko jasne.
Jeśli jest ktoś z młodych do może wskoczyć na jego miejsce to bym zaryzykował.
0
@dawidek2010 facepalm totalny
0
@Sebolinho Bo powinna być czerwona, przecież tak jak ktoś napisał, mógł mu nogę złamać... błagam nie ośmieszaj się.
4
@Aequlibre Grimaldo raczej za darmo nie przyjdzie, jak już mamy wydawać kase to może jesteśmy wstanie znależć kogoś troche młodszego niż kolejnego 30 latka na 2 lata gry.
2
@europejczyk Wiem że nas nie stać ale jak teraz go nie kupimy i wyciągnie go ktoś inny to raczej już się u nas nie zjawi (przy założeniach że tak się będzie rozwijał).
0
@orgazm44 No to popłynoł... Przecież z Newcastle zagraliśmy tylko 45 min naprawdę dobre.
Jeśli przejdziemy materace to Arsenal nas wyjaśni :P
Trzeba dojść jak najdalej by była kasa ale celem jest Liga, trzeba to obronić by nie zostać z niczym.
2
@zalo88 Grając co 4 mecz po 5 min to ciężko coś pokazać...
2
@Coveta Szkoda że nie mieliśmy kasy na Pietruszewskiego by zaryzykować, opłaciłoby się.
1
Casado jest totalnie bez formy, miał moment w zeszłym sezonie ale to było tyle, wydaje mi się że on będzie pomocnikiem przy którym Barca nie będzie mówić "nie" sprzedaży.
Gwoździem do jego trumny mógł być mecz z materacami, najgorszy na boisku na tle mocniejszej drużyny a przeciwko tym słabym też nie przekonuje.
Nie orientuje się czy mamy kogoś z młodych kto mógłby wskoczyć na jego miejsce.
1
Szkoda wczoraj tego wyniku, remis byłby dla nas idealny...
0
@Pako96 Nikt nie mógł na to wpaść ale obrońca ma kryć a nie machać rękami gdy na pare metrów ktoś mu ucieka (pozostali jakoś nie mieli tego problemu) ale zgadzam się że Yamal dał ciała.
0
In tottenham we belive :P
1
@xavi890 Tu już nawet nie o to chodzi nawet nie potrafi piłki opanować, strata i kartka dla obroncy który musi ratować faulem... gramy bez 9
1
@zabibarca Akurat tutaj Yamal mu ewidentnie powiedział i pokazał co myśli o grze lewego xD