14 października 2014, 12:15
Jak co roku przy okazji pojawienia się nowych odsłon gier z serii FIFA oraz PES, jednym z najbardziej komentowanych oraz porównywanych ze sobą elementów jest wygląd poszczególnych zawodników.
Może i w FIF'ie więcej pierdół jest,ale grafika zdecydowanie dla PES'a.
108 komentarzy
38 komentarzy
65 komentarzy
17 komentarzy
Koniec ery dżentelmenów - jak Real Madryt zbiera owoce szkolenia Barcelony?
16 komentarzy
Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy
91 komentarzy
"W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
Sortowanie